Лікуємо посмішкою–2
Лікуємо посмішкою–2
Завершений

Лікуємо посмішкою–2

Проект здійснює
Розпочато: 28.02.2014
Рівне
Завершений
Всього зібрано
6094,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6094,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ви можете пригадати кольорову гамму лікарняних стін? А які відчуття викликає у вас колір медичного халату? Перебування у стінах лікарні стає одноманітно сіро-білим. Особливо важко це сприймається маленькими пацієнтами, коли яскраві барви дитинства витісняються сірими кольорами хвороби. Проект «Лікарняна клоунада» намагається розфарбувати лікарняні будні для дітей у веселі кольори гарного настрою. Для цього волонтерам треба «озброїтись» клоунськими носиками та мильними бульбашками. І обов’язково мати відповідний одяг.

Два роки тому, навесні 2012 року, благодійний фонд «Скарбниця Надії» започаткував проект «Лікарняна клоунада». В рамках цього проекту до пацієнтів Рівненської обласної дитячої лікарні та вихованців кількох дитячих будинків області став приходити веселий друг – кумедний клоун. Він несе з собою посмішки та розваги. Адже разом з ним можна зробити укол подушці, надути величезну мильну бульбашку, отримати в подарунок веселе звірятко з кульки, поспівати пісеньок і забути про хворобу чи одноманітність перебування в дитячому будинку. З ним не сумно і зовсім не страшно.

За два роки проект «Лікарняна клоунада» охопив крім відділення онкогематології ще шість відділень Рівненської обласної дитячої лікарні. Крім цих відділень наші веселі волонтери планують продовжувати відвідувати дітей в сиротинцях області та мріють про перші виходи у відділення міської дитячої лікарні, з керівництвом якої вже є домовленість.

Для подальшої реалізації проекту необхідні клоунські костюми для команди волонтерів та реквізит: мильні бульбашки, кульки та носики. Клоун повинен подарувати радість дитині. А як це зробити без яскравого носика та райдужних бульбашок? Та й сам вигляд клоуна повинен теж викликати посмішку у дитини. Смішне прізвисько та яскравий цікавий костюм – це неодмінні атрибути клоуна. До цього часу наші клоуни намагались «причепуритись» самотужки. Фонд кілька разів купував лише клоунський реквізит. 2012 року на сайті УББ вже розміщався проект по Лікарняній клоунаді «Лікуємо посмішкою». Тоді було придбано музичні інструменти, фокуси, носики та мильні бульбашки. Наразі постала потреба в спеціальних костюмах, яскравих, гармонійно підібраних під кожен образ, які можна пошити на замовлення. Тоді Тяп, Бабайка, Тьома, Жужа та інші будуть приходити до своїх маленьких друзів з оберемком «обіймашок», яскравими носиками, мильними бульбашками та в надзвичайних нарядах. Для подальшої діяльності проекту необхідна сума у 6 094 грн. Допоможіть нашим волонтерам-клоунам дарувати веселі посмішки та яскраві кольори радості малечі!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
12.05.2014 18:08
5144,00 грн.
CONTINENT & FRIENDS
09.05.2014 01:54
100,00 грн.
Вадим
25.04.2014 22:16
50,00 грн.
Микола
17.04.2014 19:50
10,00 грн.
Анонімна допомога
16.04.2014 08:19
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Продовжити життя за двох! 3
Діма збирає мрії вже 8 років. Вони обов'язково збудуться! Варто лише йому стати на ноги.
Підтримати
Здоров'я
Ви потрібні Марічці. 2
За 2 роки життя Марійка перенесла кілька хірургічних операцій і це – лише початок випробувань. Маленька…
Підтримати
Здоров'я
Мені хочеться жити
У неї вкрали 50 тисяч гривень і поставили хрест на її лікуванні. Два роки боротьби за життя із раком мол…
Підтримати
Здоров'я
Жити без слів "Караул! Цукор!"
Ваня Ісаєв – людина безмежно життєрадісна й товариська. 8-річний хлопчик жадібно вбирає знання: особливо…
Показати всі