Лікування через навчання
Лікування через навчання
Завершений

Лікування через навчання

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.03.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
7798,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7798,00 грн.

Чи замислювалися ви коли-небудь, як важко дитині з ДЦП дається кожен рух? Найпростіша м'язова дія вимагає від малюка із спастикою такого ж зусилля, як у здорової дорослої людини ходіння по натягнутому канату. Ми відкриваємо збір на посібники для реабілітації підопічним дітлахам із ДЦП із сімей переселенців. Весь світ ми не змінимо, але якщо можемо щось зробити зараз для цих дітей, значить, цим дітям у дорослому житті буде трохи легше.

Навіть пройшовши курс реабілітації у висококласних фахівців і отримавши відмінні результати, батьки неповносправної дитини через певний час починають помічати "відкати" у зворотний бік. Міняють клініку, лікарів, але ситуація повторюється знову. Потрібно якось зберігати досягнення в міжреабілітаціонний період, щоб наступного разу не починати все спочатку і нарощувати ефект. А значить, потрібно займатися вдома.

І процес реабілітації стає способом життя дитини. Вдома з'являються різні пристосування, реабілітаційне обладнання, спеціалізовані засоби. Все це коштує досить дорого, але без цього не обійтися, якщо є мета поставити дитину на ноги і навчити навичкам самообслуговування.

Дитячий церебральний параліч виникає через порушення роботи мозку. Але цей орган можна розвивати, він дуже гнучкий, і він може освоювати нові функції тривалий час після народження дитини. А найефективніше лікування для дітей – ігрове. У особливих дітей і іграшки особливі – це не розваги, а справжнісінькі тренажери! У кожного такого тренажера своє призначення – стимуляція, дратування, розвиток дрібної моторики, корекція психічних функцій дитини; координація і контроль руху пальців і кистей дозволяють розвиватися основних функцій мозку і мовного апарату. І, звичайно ж, навчання – один із найдієвіших інструментів лікування і абсолютно необхідний компонент життя неповносправної дитини. Без цього її життя перетвориться на рослинне існування, втратить свідомість і рух, сам процес навчання допомагає внести в життя дитини таку важковловиму якість, як людську гідність.

ID: 3936
Підтримали
Благодійна допомога
05.04.2018 14:32
7798,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Навчання дітей у Дитячому будинку. 3
Підтримати
Освіта та наука
Навчання дітей у Дитячому будинку. 3
Цей проєкт дасть змогу знедоленим дітям жити в умовах, наближених до сімейних, та мати поруч дорослих, я…
Школа запуску мовлення
Підтримати
Освіта та наука
Школа запуску мовлення
Завдяки цьому проєкту діти, які мають труднощі у звуковимові, лексико-граматичній, фонетико-фонематичній…
Книги шрифтом Брайля: я хочу і можу читати!
Підтримати
Освіта та наука
Книги шрифтом Брайля: я хочу і можу читати!
Завдяки цьому проєкту ми зможемо надрукувати 20-30 нових книжок культових українських та іноземних автор…
Зцілення мистецтвом. 2
Підтримати
Освіта та наука
Зцілення мистецтвом. 2
Завдяки проєкту ми плануємо надати можливість розвитку та зцілення мистецтвом, забезпечивши участь в мис…
Показати всі