Літні канікули для знедолених діток
Літні канікули для знедолених діток

Літні канікули для знедолених діток

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.05.2016
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
5000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.

Чи знаєте Ви, з якими труднощами щороку напередодні літа стикаються діти з багатодітних, малозабезпечених та кризових родин? Звісно, як і де провести літні канікули. Коли сім’я має обмежений бюджет, який переважно витрачається на харчування, то про планування відпочинку й не може йти мови. От тому діти залишаються без належного нагляду батьків та підпадають під згубний вплив вулиці. Сьогодні ми звертаємось до Вас посприяти в організації дитячого табору.


Благодійний фонд «Карітас» ось уже 7 рік поспіль організовує літній табір для діток із соціально-незахищених родин. Цього року його тривалість становить 21 день і припадає на червень місяць. Мета – пізнавально-культурний розвиток дитини. Нам відомо, що дитинство – це безтурботній час. Легкий та чистий. Саме в цей період закладається основа всього людського життя. І тому, дуже важливо, чим запам'ятається дитинство, який фундамент особистості буде закладено.

Працівники благодійної організації заздалегідь ретельно планують відпочинок. Екскурсійні виїзди, пізнавальні та розважальні заходи, походи, соціально-психологічні тренінги. Знайомство з новими людьми та місцями. Це лише маленький перелік запланованої програми. Та на превеликий жаль, мусимо констатувати, що наших фінансові можливості дуже обмежені. А так би хотілось дати діткам те, на що їхнім батькам не вистачить змоги – до прикладу, відвідати мальовничі куточки рідної України.

Так, цього року є бажання влаштувати триденний відпочинок в Бакотській затоці та повести діток в АКВАПАРК. Наша організація самостійно знайшла кошти на харчування та матеріали роботи з дітьми, а місцеві заклади культури погодились безкоштовно провести екскурсії діткам. Щодо виїздів за межі м. Хмельницький, то благодійний фонд не має ресурсів, щоб їх забезпечити. Тому ми звертаємось до усіх небайдужих громадян з проханням посприяти в організації відпочинку.

Чому ми це робимо? Все просто. До нас чи не щодня напередодні літніх канікул звертаються батьки з проханнями організувати літнє дозвілля для дітей. Ми знаємо наскільки важливо наповнити дитяче серце приємними емоціями та спогадами. Спогад про канікули, про відпочинок з однолітками. Пишність природи, чуйність керівників-педагогів, спілкування - це все закладає комунікативні навички і залишає приємні спогади про дитинство. А значить, і все життя буде більш активним, більш радісним, виникне менше проблем і труднощів.

ID: 2268
Підтримали
Ольга Р.
28.05.2016 19:34
4380,00 грн.
Благодійна допомога
25.05.2016 13:35
10,00 грн.
Благодійна допомога
25.05.2016 12:26
50,00 грн.
Кристина Ганчева
25.05.2016 12:19
5,00 грн.
Благодійна допомога
24.05.2016 17:25
55,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Безпечний простір для дітей в часі війни
Підтримати
Культура та спорт
Безпечний простір для дітей в часі війни
Спортивні секції та гуртки для дітей сьогодні – буденне явище. Для діток – це активне дозвілля, фізичний…
Екскурсії для літніх людей
Підтримати
Культура та спорт
Екскурсії для літніх людей
Похилий вік – часто критичний період у житті кожного. Людина, яка все життя працювала та вела активне жи…
Реабілітація дітей спортом у часі війни
Підтримати
Культура та спорт
Реабілітація дітей спортом у часі війни
Ще з 2008 року БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" підтримує сім’ї, які опинилися у складних життєвих обс…
Харків. Діти танцюють заради перемоги
Підтримати
Культура та спорт
Харків. Діти танцюють заради перемоги
Вже понад 25 років у Харкові працює Центр творчості для дітей та сімей "Отрадне". З початком воєнних дій…
Показати всі