Літні канікули для знедолених діток
Літні канікули для знедолених діток

Літні канікули для знедолених діток

Проект здійснює
Розпочато: 19.05.2016
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
5000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Чи знаєте Ви, з якими труднощами щороку напередодні літа стикаються діти з багатодітних, малозабезпечених та кризових родин? Звісно, як і де провести літні канікули. Коли сім’я має обмежений бюджет, який переважно витрачається на харчування, то про планування відпочинку й не може йти мови. От тому діти залишаються без належного нагляду батьків та підпадають під згубний вплив вулиці. Сьогодні ми звертаємось до Вас посприяти в організації дитячого табору.


Благодійний фонд «Карітас» ось уже 7 рік поспіль організовує літній табір для діток із соціально-незахищених родин. Цього року його тривалість становить 21 день і припадає на червень місяць. Мета – пізнавально-культурний розвиток дитини. Нам відомо, що дитинство – це безтурботній час. Легкий та чистий. Саме в цей період закладається основа всього людського життя. І тому, дуже важливо, чим запам'ятається дитинство, який фундамент особистості буде закладено.

Працівники благодійної організації заздалегідь ретельно планують відпочинок. Екскурсійні виїзди, пізнавальні та розважальні заходи, походи, соціально-психологічні тренінги. Знайомство з новими людьми та місцями. Це лише маленький перелік запланованої програми. Та на превеликий жаль, мусимо констатувати, що наших фінансові можливості дуже обмежені. А так би хотілось дати діткам те, на що їхнім батькам не вистачить змоги – до прикладу, відвідати мальовничі куточки рідної України.

Так, цього року є бажання влаштувати триденний відпочинок в Бакотській затоці та повести діток в АКВАПАРК. Наша організація самостійно знайшла кошти на харчування та матеріали роботи з дітьми, а місцеві заклади культури погодились безкоштовно провести екскурсії діткам. Щодо виїздів за межі м. Хмельницький, то благодійний фонд не має ресурсів, щоб їх забезпечити. Тому ми звертаємось до усіх небайдужих громадян з проханням посприяти в організації відпочинку.

Чому ми це робимо? Все просто. До нас чи не щодня напередодні літніх канікул звертаються батьки з проханнями організувати літнє дозвілля для дітей. Ми знаємо наскільки важливо наповнити дитяче серце приємними емоціями та спогадами. Спогад про канікули, про відпочинок з однолітками. Пишність природи, чуйність керівників-педагогів, спілкування - це все закладає комунікативні навички і залишає приємні спогади про дитинство. А значить, і все життя буде більш активним, більш радісним, виникне менше проблем і труднощів.

ID: 2268
Підтримали
Ольга Р.
28.05.2016 19:34
4380,00 грн.
Благодійна допомога
25.05.2016 13:35
10,00 грн.
Благодійна допомога
25.05.2016 12:26
50,00 грн.
Кристина Ганчева
25.05.2016 12:19
5,00 грн.
Благодійна допомога
24.05.2016 17:25
55,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Перетворюємо заняття спортом на благодійність
Підтримати
Культура та спорт
Перетворюємо заняття спортом на благодійність
Компанія ELEKS до свого 30-річчя започаткували челендж «Перетворюємо заняття спортом на благодійність!».…
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Показати всі