Lybid 7.0 Social Active Space
Lybid 7.0 Social Active Space

Lybid 7.0 Social Active Space

Розпочато: 13.04.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
21198,60 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
21198,60 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPD: На прохання Оператора допомоги проект було зупинено в зв’язку з тим, що процес отримання дозволу від Київської міської ради затягнувся на невизначений термін, а без цього дозволу неможливо розпочати роботи, спрямовані на благоустрій обраної території. Детальніша інформація в блозі проекту та рубриці "Документація". Пропонуємо твоїй увазі унікальну можливість активної участі у реалізації амбітного соціального проекту для тебе і твого кола оточення – Lybid 7.0 Social Active Space!

Це проект молодих та відповідальних лідерів, активних громадян міста, які запрошують тебе створювати разом виграшну реальність для суспільства та майбутніх поколінь! Метою проекту є відновлення частини прилеглої території в центрі Києва, створення відкритого соціального простору для всіх охочих творити та відпочивати у гармонії сучасної інфраструктури з природою уздовж живої артерії – річки Либідь (вул.Ямська 6/31).

Згідно з проектом, майданчик включатиме локації для відпочинку та розвитку, одночасного розміщення мінімум 40 чоловік, з:

- екраном для проекції фільмів відкритого кінотеатру;
- простором для занять йогою, духовними практиками;
- креативними локаціями для проведення лекцій, семінарів, тематичних вечорів на повітрі та багато іншого;
- яскравий street-art бетонних конструкцій русла ріки занурить відвідувачів у захоплюючий світ її історії, акцентуючи тим самим значущість Либіді як культурного спадку Києва й України.

Своєю ініціативою ми хочемо звернути увагу містян на стан подібних прилеглих територій вздовж річки Либідь по всьому Києву. Реалізація такого проекту в Києві стане імпульсом для відновлення решти локацій, і навіть буде прикладом для інших міст України, як варіант, у статусі скверів, відкритих соціальних просторів для відпочинку, рефлексії, навчання та розвитку всіх охочих.

Либідь є невід’ємною частиною історичної спадщини нашої столиці. Річка, яка колись була однією з основних артерій Києва, запускала своїми водами у роботу десятки млинів, була і є частиною легенд України, сьогодні перетворилася на забруднений рівчак із бетонною оправою. Кожного року в річку незаконно відводять стоки та каналізації, і такими темпами, якщо нічого не змінювати, вона просто зникне, а разом із нею і частина нашої з вами історії, зелені острівки нашого міста. Лише кілька років тому Либіді було знову присвоєно статус ріки, за радянських часів вона взагалі вважалась просто колектором. Своїм проектом ми хочемо показати, що не обов’язково створювати супер дорогі та масштабні проекти, марно витрачати державні кошти на те, що в результаті не реалізується.

Вже сьогодні команда 22 молодих людей робить неможливе, відтворює зелену зону доступну для всіх, задаючи новий темп роботи всім залученим сторонам проекту. Social Active Space – це твоє місце, де саме ти зможеш корисно та активно проводити час, спілкуватися з друзями, переглядати фільми, поєднуватися з природою та одночасно шанувати і відновлювати культурну спадщину столиці, бути прикладом для своїх дітей. Вода – це джерело життя, і наш обов’язок берегти це життя для наступних поколінь!

Всі 70 днів до самого відкриття 01.06.2018 ми, команда з 22 лідерів, з тобою будемо творити наше спільне нове майбутнє. Приєднуйся до нашої команди молодих і цілеспрямованих людей, стань частиною трансформаційного руху разом із нами! Будь активним і небайдужим, не чекай, що хтось зробить твоє місто і цей світ кращим за тебе, не покладай надії на інших – стань лідером свого життя та приєднайся до лідерів. Команда проекту Lybid 7.0 вже працює над його реалізацією неустанно та самовіддано, з усвідомленням, що є місце, яке стане у майбутньому соціальним майданчиком поруч з річкою Либідь.

Задля реалізації ідеї проекту, забезпечення необхідного обсягу ресурсів вже проводиться ряд заходів із залученням активної молоді, громадськості, соціально-відповідального бізнесу, представників органів державної влади, а саме до: акумулювання необхідного обсягу коштів, прибирання-реновації прилеглої території майбутньої локації, проведення ряду вечірніх творчих та розважальних програм (Speed dating, Благодійний аукціон побачень, вечори живої музики, літературні вечори на відкритому просторі та багато іншого). Завершальною частиною проекту є встановлення комфортабельних лавок, автономних ліхтарів, конструкцій секцій, екрану, висадження зелених насаджень.

ID: 3977
Підтримали
Благодійна допомога
30.05.2018 17:55
1600,00 грн.
Благодійна допомога
30.05.2018 14:27
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.05.2018 13:27
200,00 грн.
Благодійна допомога
29.05.2018 18:17
1019,61 грн.
Благодійна допомога
28.05.2018 23:50
20,46 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Еко-програма "Вашому одягу – друге життя"
Підтримати
Екологія та тварини
Еко-програма "Вашому одягу – друге життя"
В Україні немає державної програми, яка б зобов’язувала сортувати сміття. Проте країна тоне у відходах: …
Скарбничка категорії «Екологія та тварини»
Підтримати
Екологія та тварини
Скарбничка категорії «Екологія та тварини»
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на реалізацію екологічних проектів, допомогу тваринам, захист довкілля, по…
Допоможіть песикам перезимувати!
Підтримати
Екологія та тварини
Допоможіть песикам перезимувати!
Центр адаптації потребує негайної заміни частини будок і щоб бути повністю готовими до настання зими їм …
Молодь з ментальною інвалідністю озеленює Львів
Підтримати
Екологія та тварини
Молодь з ментальною інвалідністю озеленює Львів
Молодь з ментальною інвалідністю висадять дерева у своєму місті, щоб зробити його комфортнішим і заявити…
Показати всі