Lybid 7.0 Social Active Space
Lybid 7.0 Social Active Space

Lybid 7.0 Social Active Space

Розпочато: 13.04.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
21198,60 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
21198,60 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPD: На прохання Оператора допомоги проєкт було зупинено в зв’язку з тим, що процес отримання дозволу від Київської міської ради затягнувся на невизначений термін, а без цього дозволу неможливо розпочати роботи, спрямовані на благоустрій обраної території. Детальніша інформація в блозі проєкту та рубриці "Документація". Пропонуємо твоїй увазі унікальну можливість активної участі у реалізації амбітного соціального проєкту для тебе і твого кола оточення – Lybid 7.0 Social Active Space!

Це проєкт молодих та відповідальних лідерів, активних громадян міста, які запрошують тебе створювати разом виграшну реальність для суспільства та майбутніх поколінь! Метою проєкту є відновлення частини прилеглої території в центрі Києва, створення відкритого соціального простору для всіх охочих творити та відпочивати у гармонії сучасної інфраструктури з природою уздовж живої артерії – річки Либідь (вул.Ямська 6/31).

Згідно з проєктом, майданчик включатиме локації для відпочинку та розвитку, одночасного розміщення мінімум 40 чоловік, з:

- екраном для проекції фільмів відкритого кінотеатру;
- простором для занять йогою, духовними практиками;
- креативними локаціями для проведення лекцій, семінарів, тематичних вечорів на повітрі та багато іншого;
- яскравий street-art бетонних конструкцій русла ріки занурить відвідувачів у захоплюючий світ її історії, акцентуючи тим самим значущість Либіді як культурного спадку Києва й України.

Своєю ініціативою ми хочемо звернути увагу містян на стан подібних прилеглих територій вздовж річки Либідь по всьому Києву. Реалізація такого проєкту в Києві стане імпульсом для відновлення решти локацій, і навіть буде прикладом для інших міст України, як варіант, у статусі скверів, відкритих соціальних просторів для відпочинку, рефлексії, навчання та розвитку всіх охочих.

Либідь є невід’ємною частиною історичної спадщини нашої столиці. Річка, яка колись була однією з основних артерій Києва, запускала своїми водами у роботу десятки млинів, була і є частиною легенд України, сьогодні перетворилася на забруднений рівчак із бетонною оправою. Кожного року в річку незаконно відводять стоки та каналізації, і такими темпами, якщо нічого не змінювати, вона просто зникне, а разом із нею і частина нашої з вами історії, зелені острівки нашого міста. Лише кілька років тому Либіді було знову присвоєно статус ріки, за радянських часів вона взагалі вважалась просто колектором. Своїм проєктом ми хочемо показати, що не обов’язково створювати супер дорогі та масштабні проєкти, марно витрачати державні кошти на те, що в результаті не реалізується.

Вже сьогодні команда 22 молодих людей робить неможливе, відтворює зелену зону доступну для всіх, задаючи новий темп роботи всім залученим сторонам проєкту. Social Active Space – це твоє місце, де саме ти зможеш корисно та активно проводити час, спілкуватися з друзями, переглядати фільми, поєднуватися з природою та одночасно шанувати і відновлювати культурну спадщину столиці, бути прикладом для своїх дітей. Вода – це джерело життя, і наш обов’язок берегти це життя для наступних поколінь!

Всі 70 днів до самого відкриття 01.06.2018 ми, команда з 22 лідерів, з тобою будемо творити наше спільне нове майбутнє. Приєднуйся до нашої команди молодих і цілеспрямованих людей, стань частиною трансформаційного руху разом із нами! Будь активним і небайдужим, не чекай, що хтось зробить твоє місто і цей світ кращим за тебе, не покладай надії на інших – стань лідером свого життя та приєднайся до лідерів. Команда проєкту Lybid 7.0 вже працює над його реалізацією неустанно та самовіддано, з усвідомленням, що є місце, яке стане у майбутньому соціальним майданчиком поруч з річкою Либідь.

Задля реалізації ідеї проєкту, забезпечення необхідного обсягу ресурсів вже проводиться ряд заходів із залученням активної молоді, громадськості, соціально-відповідального бізнесу, представників органів державної влади, а саме до: акумулювання необхідного обсягу коштів, прибирання-реновації прилеглої території майбутньої локації, проведення ряду вечірніх творчих та розважальних програм (Speed dating, Благодійний аукціон побачень, вечори живої музики, літературні вечори на відкритому просторі та багато іншого). Завершальною частиною проєкту є встановлення комфортабельних лавок, автономних ліхтарів, конструкцій секцій, екрану, висадження зелених насаджень.

ID: 3977
Підтримали
Благодійна допомога
30.05.2018 17:55
1600,00 грн.
Благодійна допомога
30.05.2018 14:27
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.05.2018 13:27
200,00 грн.
Благодійна допомога
29.05.2018 18:17
1019,61 грн.
Благодійна допомога
28.05.2018 23:50
20,46 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Тварини, які відчувають війну – допомога зоопарку
Підтримати
Екологія та тварини
Тварини, які відчувають війну – допомога зоопарку
Наша ціль – забезпечити харківський зоопарк 1 500 кг мʼяса (на день для годування тварин необхідно прибл…
Допомога безпритульним тваринкам Дніпропетровщини!
Підтримати
Екологія та тварини
Допомога безпритульним тваринкам Дніпропетровщини!
Завдяки прєкту ми зможемо закупити 12 боксів та оплатити лікування щонайменше для 30 тварин із притулку …
Скарбничка категорії "Екологія та тварини"
Підтримати
Екологія та тварини
Скарбничка категорії "Екологія та тварини"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на реалізацію екологічних проєктів, допомогу тваринам, захист довкілля, по…
Нагодуємо тварин у прикордонних притулках!
Підтримати
Екологія та тварини
Нагодуємо тварин у прикордонних притулках!
Мета проєкту – закупити та доставити корм в притулки, що знаходяться у містах на кордоні з країною-агре…
Показати всі