Максимчик мріє дихати вільно
Максимчик мріє дихати вільно
Завершений

Максимчик мріє дихати вільно

Проект здійснює
Розпочато: 08.06.2015
Харків
Завершений
Всього зібрано
36150,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36150,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Максим – довгоочікувана дитина, про його появу батьки мріяли більше п'яти років. І 6 листопада 2013-го року сталося диво – народився син. Але до щастя приєдналося горе – Максим не закричав після пологів, і його відвезли в реанімацію. Малюк не міг повноцінно дихати, і в півтора місяці йому провели операцію зі встановлення трахеостоми (трубки в горлі), через яку він тепер дихає. Для відновлення нормального дихання і мови дитині потрібно зробити кілька операцій, коштів на які в сім'ї немає.

За трубкою потрібен постійний контроль і догляд, потрібно стежити, щоб отвір не засмітився і дитина не задихнулася. Трахеостома заблокувала голосові зв'язки, тому Максим досі не вимовив жодного звуку. Рубцевий стеноз трахеї утворився через довге перебування на штучній вентиляції легенів. Шість місяців Максим провів у реанімації, а в 7 місяців потрапив додому. Прогнози лікарів про «нежиттєздатність» Максима не виправдалися, він не тільки почав тримати голову, він почав ходити!

Для відновлення нормального дихання і мови дитині треба провести кваліфіковане обстеження в Ізраїлі і зробити кілька операцій (пластику м'якого неба, виконання прямої ларингоскопії, проведення декануляції). Для відновлення дихального просвіту ларингоскопії може виявитися недостатньо і потрібна додаткова пластика, але вартість такої операції лікар поки не вказує, вона буде відома після повного проходження обстеження. Вартість витратних матеріалів по догляду за трахеостомою – 4000-5000 грн/місяць. Для підтримання дихання треба придбати кисневий концентратор, медичний відсмоктувач на акумуляторах і небулайзер на акумуляторах. Максимка із звичайної сім'ї, і власними силами зібрати потрібну суму не вийде – весь дохід сім'ї та допомога родичів йдуть на підтримку дихання.

Через маленьку вагу Максима хірурги в Україні не беруться робити операції, а от в Ізраїлі вже зараз готові прийняти дитину на лікування. ВІДКЛАДАТИ ОБСТЕЖЕННЯ ТА ОПЕРАЦІЮ НЕ МОЖНА – РИЗИК ЗАКУПОРКИ ТРУБКИ ЗАВЖДИ ПРИСУТНІЙ! 7 квітня 2015-го року у Максимяика забилася трубка – він перестав дихати. Батьки власними силами намагалися вдихнути життя в дитину, поки чекали швидку – робили штучне дихання через трахеостому. АЛЕ, «швидкі» приїжджали одна за одною БЕЗ КИСНЮ! Тільки через годину в реанімації Максиму дали кисень, а ще через 2 години дитина (СЛАВА БОГУ) прийшла в себе! Далі – місяць лікування в лікарні з пневмонією (ускладнення після закупорки).

Батьки Максимчика просять небайдужих донорів допомогти зібрати гроші на кисневий концентратор, щоб малюк зміг вийти зараз зі стін лікарні і бути вдома…

 

ПІБ: Афанасьєв Максим Олександрович, 06.11.2013 р.

Місто: Харків

Діагноз: Аномалад П'єра Робена у складі синдрому Стіклера (мікрогнатія, глоссоптоз, повне розщеплення м'якого піднебіння, неповне розщеплення твердого піднебіння), бронхо-легенева дисплазія (класична форма, важкий перебіг), рубцевий стеноз трахеї, носій трахеостоми. Церебральна дисгенезія. Затримка темпів мовленнєвого розвитку. Хронічна кардіореспіраторна недостатність, стадія компенсації. Легенева гіпертензія 1ст., Вторинна кардіопатія. Часткова атрофія ДЗН обох очей. Постнатальная гіпотрофія 3ст. змішаного генезу

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
28.06.2015 12:26
1315,00 грн.
Артур Сергеевич
28.06.2015 12:14
25,00 грн.
Анна Хилобок
28.06.2015 11:55
50,00 грн.
Благодійна допомога
28.06.2015 10:41
20,00 грн.
Благодійна допомога
28.06.2015 08:23
20,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Інгаляції рятують життя. 6
Як це, коли твоє життя залежить від медичних апаратів? Чесно – це нервово. У протоколі лікування зазначе…
Підтримати
Здоров'я
Операція для Єлизавети
Валерія з нетерпінням чекала народження донечки Єлизавети. Мріяла, як буде робити крихітці красиві зачіс…
Підтримати
Здоров'я
Книги на "Дачу"
Благодійна книгарня "ДієСлово" – перша в Україні благодійна книжкова крамниця.
Підтримати
Здоров'я
Анечка буде боротися! 4
Мама Ані мала народити двійню, проте одна із дівчаток померла в утробі. Сестричка Ані померла ще до наро…
Показати всі