Маленька Поліна мріє танцювати. 5
Маленька Поліна мріє танцювати. 5
Завершений

Маленька Поліна мріє танцювати. 5

Проєкт здійснює
Розпочато: 06.02.2020
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
19200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19200,00 грн.

Маленьку білявочку Полінку донори УББ вже встигли полюбити. Вона зачаровує всіх своїми ямочками на щічках. Але мало хто знає, що за цією променистою усмішкою ховається великий біль і трагічна доля дитини. Історію маленької Полінки мама розповідає плутано і через постійне займенник "ми", повністю розчинившись у своїй донечці: "Мені, як мамі дитини з особливостями розвитку, не можна опускати руки, пишу історію і доводиться згадувати все з самого початку, як сильно ми хотіли дитину, які були мрії: декрет, потім садочок, піти на роботу, віддати дитину на танці, школа, поїздки на море. Потім пам'ятаю, як у нас в місті почалася війна. Цей постійний страх, не розуміння, що буде далі. 

І ось настав той день, коли ми з моєю дівчинкою зустрілися. Повинні були робити кесарів, але лікар сказав, що нічого страшного, сама народжуй. Ми народилися без ознак життя, було тільки слабке серцебиття. Після реанімаційних дій нам поставили 3 бали за шкалою Апгар. Ми самостійно не дихали ще близько двох тижнів. Нас перевезли зі Слов'янська в Краматорськ. Там через обстріли ми три дні спускалися в підвал, все було як страшний сон.

Потім найважчих дітей відправили в Донецьк (там ще місяць було спокійно). Після обстеження маленькій безпорадній дитині поставили страшний діагноз – 90 відсотків параліч. Це вибило грунт з під ніг, я не могла повірити в ці слова. Те почуття не можна передати словами, я не знала, що і як. Всі ті мрії і то щастя звалилося, коли твоя дитина здорова, коли вона грається з друзями, бігає, стрибає, веселиться, насолоджується дитинством... на жаль, таке щастя випадає не всім...".

Відтоді дівчинка пройшла багато. Лікарі, лікарні, ліки, реабілітації дали свої результати, якими мама не без гордості може похвалитися: "У нас є своє щастя, яке в свої 5 років навчилося сидіти, повзати, намагається говорити, любить, щоб я читала книги, у неї хороша пам'ять. Я б сказала ще, що ми дуже хитрі і розумні, ми відвідуємо дитячий садочок, нас хвалять. Але нам регулярно потрібні курси реабілітації після яких ми стаємо міцнішими і підіймаємося на ще один щабель вище в нашому розвитку!".

За допомогою УББ Поля пройшла вже 4 курси реабілітації. Але зупинятися на досягнутому не можна. Попереду ще багато роботи і перемог. Мама Полі просить допомоги, потрапити на черговий курс необхідного лікування! Кожен може змінити долю хворої дитини, зробити так, щоб вона максимально наблизилася до здорового життя!

 

ПІБ: Бабакова Поліна Дмитрівна, 28.05.2014 р.

Місто: Слов'янськ

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, гіперкінетичний синдром

ID: 5782
Підтримали
Благодійна допомога
12.05.2020 10:44
0,42 грн.
Благодійна допомога
12.05.2020 03:29
1927,00 грн.
Благодійна допомога
12.05.2020 01:10
1000,00 грн.
Благодійна допомога
11.05.2020 11:50
200,00 грн.
Благодійна допомога
10.05.2020 18:39
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможемо Мілані з лікуванням
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Мілані з лікуванням
Зараз Мілані 8 років, і вона пішла до школи. Але це все їй дуже тяжко дається. Вона не говорить, хоча мо…
Кирило потребує Вашої допомоги
Підтримати
Здоров'я
Кирило потребує Вашої допомоги
У Кирила ДЦП, спастична геміплегія, він потребує Вашої допомоги, щоб потрапити на реабілітацію.
Складне дитинство Ніколь
Підтримати
Здоров'я
Складне дитинство Ніколь
Ніколь народилася доношеною здоровою дівчинкою. Голівку вона почала підіймати вчасно, але перевертатися …
Життєдайна енергія – через крапельниці
Підтримати
Здоров'я
Життєдайна енергія – через крапельниці
Один день 2015 року розділив життя Роми Мешко на до і після. Через ваду розвитку ШКТ дитині видалили тон…
Показати всі