Маленька Женя хоче бачити світ
Маленька Женя хоче бачити світ
Завершений

Маленька Женя хоче бачити світ

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.07.2022
Вінниця
Завершений
Всього зібрано
40450,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
40450,00 грн.

"У вашої дівчинки синдром Дауна". І Земля припинила обертатися для Наталії. Як у старій кінострічці, один за одним почали змінюватися кадри. Ланцюжком страхів з того, що було накопичено в мозку раніше про синдром Дауна.

"Що я знаю про синдром?", – запитувала себе Наталія. У голову приходили найжахливіші думки і все, що жінка знала про цю хворобу. Страх, біль, купа запитань, нерозуміння. Що тепер – куди, як, навіщо та за що?.. Проте з того моменту, коли Наталія забрала свою дитину з лікарні, вона взяла відповідальність за її життя і за все, що станеться з нею у майбутньому. Усвідомлено, зі страхом за майбутнє, але, стиснувши зуби, жінка пішла вперед.

Її доньку Євгенію лікували від усього "букета" хвороб. Фізіотерапією, масажами та стимулювальними вправами, заняттям гімнастикою та плаванням. Різні види реабілітації, нескінченні корекційні освітяни, логопеди. Нестандартні та ультрасучасні методики. Усім, що може дати прогрес у її розвитку.

Проблеми із серцем, на щастя, з віком зникли, але Женя досі спостерігається у лікаря через відхилення від норми. Проблеми з отитами та приглухуватістю вирішили із допомогою операції. Мама доклала неймовірних зусиль для максимального розвитку дочки у всіх аспектах життя, щоб Євгенія не почувала себе відокремленою від суспільства. Боротьба з різними інстанціями, соціальними обмеженнями і стереотипами у суспільстві дали результат: Євгенія була одним із перших дітей, які пішли вчитися на інклюзивну форму у звичайний дитячий садок. Там вона чудово соціалізувалася та адаптувалася, що надалі стало трампліном для її можливості піти у звичайну гімназію.

Найбільша терапія – це мамине кохання! Але, на жаль, у Євгенії є ще одна велика проблема: вроджена катаракта обох очей. Мама розуміла, що дитині потрібно буде проводити операцію. На сьогодні зір дівчинки почав погіршуватися, і відкладати операцію вже не можна – поганий зір впливає на всі процеси розвитку дитини.

Євгенія живе з мамою та братом. Постійні реабілітації виснажили фінансовий ресурс сім'ї. Фінансова допомога від держави є незначною, тому мама дівчинки змушена звернутися за допомогою, аби закупити всі необхідні медичні матеріали для проведення двох офтальмологічних операцій на обох очах Жені.

"Запитуючи, чому Бог такий суворий до дітей і посилає їм такі важкі випробування, я знайшла відповідь: кожна така дитина несе світло душам людей, які її оточують. Робить їх добрішими, милосерднішими. Я вірю, що люди великі у своїх серцях та справах! Ми обійматимемо серцем і душею кожного, хто допоможе нам у нашій біді!", – звертається до донорів із надією мама Євгенії.

Повне ім’я: Косніцька Євгенія Ставросівна, 25.08.2012 р.
Місто: Вінниця
Діагноз: вроджена катаракта обох очей
ID: 8175
Підтримали
Благодійна допомога
12.11.2022 15:48
1750,00 грн.
Благодійна допомога
12.11.2022 14:58
200,00 грн.
Родина Тимченко
12.11.2022 11:46
12,08 грн.
Родина Тимченко
12.11.2022 11:46
50,92 грн.
Благодійна допомога
12.11.2022 11:30
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Тепло та захист для немовлят
Підтримати
Здоров'я
Тепло та захист для немовлят
Мета проєкту – закупити позиціонери, укладки, чохли для виходжування передчасно народжених малюків Черні…
Не залишимо дитину на самоті в лікарні!
Підтримати
Здоров'я
Не залишимо дитину на самоті в лікарні!
Можливість бути поруч – найцінніша для родини, яка фактично живе у лікарні, піклуючись про малюка. Однак…
Маленька мамина перемога. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька мамина перемога. 2
У два роки життя Ніки набуло нового, на жаль, нещасливого сенсу. Лікарі діагностували в неї ДЦП, і відто…
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Завдяки проєкту ми закупимо апарат пасивної реабілітації плеча та апарат пасивної реабілітації для сугло…
Показати всі