Маленькому Андрійкові потрібна реабілітація
Маленькому Андрійкові потрібна реабілітація
Завершений

Маленькому Андрійкові потрібна реабілітація

Проект здійснює
Розпочато: 08.09.2015
Рівне
Завершений
Всього зібрано
1480,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1480,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Хвороба Андрійка – фатальний збіг обставин. Його мама під час пологів знепритомніла, кесарів розтин робити було пізно, лікарям довелося застосувати вакуум. Наслідки виявилися непоправними – ДЦП, спастичний тетрапарез, затримка психомовного розвитку. Для сім'ї Карамуліних настав новий етап життя, непростий і довгий шлях реабілітацій сина. Зараз головне завдання – поставити його на ніжки і навчити ходити.

А все так добре починалося... Весілля, коханий чоловік і така довгоочікувана вагітність, довгоочікуваний син! Одним словом, звичайне життя – несподівано в ньому з'являється абсолютно інший зміст. Гірке, несправедливе. Необхідність, мета. Захистити, виходити дитину. Знайти спосіб, рішення, гроші, лікарів. Потрібно намагатися, пробувати, шукати, зневірятися і все одно продовжувати... Все, як у житті сім'ї Андрійка.

"Усі 9 місяців пролетіли дуже легко і швидко, але пологи так і не наступали. На 41-му тижні мене вирішили стимулювати, спочатку все йшло добре, але як тільки почалися останні потуги, я знепритомніла, а хлопчик був вже в родових шляхах і його треба було швидко дістати, натискання не приносило результатів, і лікарі вирішили використовувати вакуум. Наслідки виявилися жахливими, син не дихав, і його терміново відправили до реанімації", - розповідає Марія, мама Андрія.

Цей період сім'я, згадує із здриганням. Місяць у лікарнях і страшний вердикт – ваш син буде рослиною, нічого ви не зробите, нікуди не возіть, він буде тільки лежати, їсти через зонд і ні на що не реагувати. Карамуліни не здавалися, не впадали у відчай, витримали все, що належало їм пройти.

"Через 2 тижні після виписки у нас уже був масажист, у 7 місяців поїхали в клініку професора Козявкіна (м. Трускавець), на ранню 5-денну реабілітацію, і були там 4 рази. У віці 1 рік і 2 місяці поїхали до Варшави на Войто-терапію, потім 4 курси у м. Хмельницькому, консультації в Києві, але найпомітніші результати були після реабілітацій у Трускавці. Зараз Андрія не впізнати, зовсім не схожий на рослину, прекрасно їсть, добре тримає голову, все розуміє, хоча поки не говорить, може спокійно посидіти в колясці, і по-турецьки, хоча до трьох років постійно плакав і всі носили його тільки на руках . А як він уміє радіти! Все це, тільки завдяки вірі і щоденній праці з реабілітологами і логопедом.

Наш невропатолог завжди помічає успіхи в розвитку Андрійка. Він великий молодець! Я завжди кажу, дякую Богові, за всіх оточуючих мене людей, які допомагають нам їздити на лікування, які вірять в Андрія, що у нього все вийде. Дякую чоловікові, який не побоявся труднощів, і у нас з'явився ще один синочок Михайло (йому вже майже 2 рочки), який буде великою підтримкою для Андрійка і нас. Зараз ми більше дружимо з сім'ями, у яких є такі дітки, і всі вони чудові люди, і в кожної дитини, якщо з ним займаються, є успіхи.

Наші діти роблять нас сильнішими, кращими, добрішими. Ми всі віримо, що Андрійко буде ходити, і що небайдужі люди обов'язково йому в цьому допоможуть!"

 

ПІБ: Карамулін Андрій Олегович, 21.12.2010

Місто: Рівне

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез зі стійким вираженим порушенням функцій кінцівок. Судомний синдром. Рухові порушення V рівня за класифікацією GMFCS. Функції руки V рівня за класифікацією MACS. ЗПМР

ID: 1713
Підтримали
Благодійна допомога
20.09.2015 15:46
50,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2015 10:13
50,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2015 21:15
15,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2015 08:09
200,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2015 01:32
25,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Тим, хто на межі між життям і смертю
Підтримати
Здоров'я
Тим, хто на межі між життям і смертю
"Реанімація, суми на ліки кожного дня шалені, продавати нам давно нічого", – кажуть батьки. Дитина хворі…
Сафія обов'язково одужає!
Підтримати
Здоров'я
Сафія обов'язково одужає!
Життя Сафії почалося з реанімації: дівчинка народилася на 3 місяці раніше, пережила операцію на очах, а …
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Оля мріє про міцне здоров'я
Підтримати
Здоров'я
Оля мріє про міцне здоров'я
На народження Олі батьки дуже довго чекали та мріяли. Березень 2013 року подарував щасливим батькам спра…
Показати всі