Мамо, я стану на ніжки, тільки допоможи мені
Мамо, я стану на ніжки, тільки допоможи мені
Завершений

Мамо, я стану на ніжки, тільки допоможи мені

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.11.2023
Сумська обл.
Завершений
Всього зібрано
25700,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
25700,00 грн.

Коли Олександр та Людмила Іванченки дізналися, що в них буде дитина, їх щастю не було меж... Вони вже були в досить поважному віці, і це в них був перший бажаний і такий довгоочікуваний малюк. До його народження готувалися якнайкраще, щоб все було у малюка – тільки жити та радіти. Але... Доля розпорядилася по-іншому.

На 32 тижні вагітності під час планового УЗД лікар виявив, що хлопчик "уже страждає". В обох батьків земля пішла з-під ніг. Їм відразу повідомили, що діти з таким діагнозом просто не виживають. Лікар з великим професійним досвідом не мав подібного випадку у своїй практиці. За 3 години мама доставили до Сумської обласної лікарні, де подивившись тільки на УЗД, лікарям стало все зрозуміло. Вранці консиліум лікарів у складі 15 кваліфікованих спеціалістів своєї справи виніс вирок у присутності мами: "Нічим не можемо допомогти, і ніхто не зможе! Вирішуйте зараз, що робити: він не дихає, бо скрізь у тільці вода, а залишите все, як є – задихнеться". З такими словами мама жила 8 днів, поки її саму не підкосило. Тоді лікарі прийняли рішення робити кесарів розтин і рятувати маму. Але хлопчик витримав народження, так зʼявився на світ Єлисей.

Неземним чудом лікарі змогли запустити його легені. 20 днів на апаратах штучного дихання, понад місяць реанімації під цілодобовими препаратами та крапельницями, два крововиливи у мозок, лікарі не давали ніяких прогнозів. Єлисея з мамою виписали з лікарні, коли стан новонародженого трішки стабілізувався, із рекомендацією від лікарів щодо постійної реабілітації та подальшого нагляду лікарів.

Коли Єлисейчику не було й трьох місяців, вони знов приїхали до Сумської обласної лікарні на реабілітацію. Лікарі відразу сказали, що це майже 100% ДЦП, у хлопчика страшенний тонус. Два тижні малюк проходив інтенсивну реабілітацію: масаж ЛФК, парафін та ін. Через місяць сімʼя знову приїхала на процедури, але розпочалася повномасштабна війна. Тоді мама почала шукати лікарні для реабілітації ближче до дому – наступним місцем стала Шосткинська міська лікарня. Через місяць знову Суми, і під час обстеження в Єлисея виявили вентрикуломегалію – потрібно було проводити шунтування мозку. Далі були обстеження нейрохірурга в "Охматдиті" м. Київ, де прийняли рішення чекати і займатися постійною реабілітацією в Міжнародній реабілітаційній клініці Козявкіна. Через місяць після обстеження хлопчика госпіталізували до "Охматдиту" в інфекційне відділення, де виявили інфекцію герпесу 6 типу.

Під час інтенсивної терапії дитя вперше перевернулося, вентрикуломегалію вдалося стабілізувати медикаментозно. Коли Єлисею виповнився 1 рік і 1 місяць в "Охматдиті" йому встановили діагноз: "наслідки запальних хвороб центральної нервової системи (вроджена мікс герпетична інфекція, фаза реплікації, прогредієнтний перебіг), стійкі тяжкі незворотні рухові порушення, затримка статокінетичного розвитку". Призначена інвалідність.

Реабілітацію продовжували кожен місяць. Останнє місце реабілітації — це клініка Козявкіна, Єлисейчик отримав гарний курс лікування, який допоміг йому трішки покращити свої фізичні показники. Лікарі рекомендували повторити курс лікування через 3-4 місяці. Сума для лікування непідйомна для батьків, оскільки родина всі свої кошти витрачає на розвиток та реабілітацію єдиної дитини.

Є дуже великий шанс, що всі функції організму Єлисея можна повністю відновити, щоб дитинка сама могла ходити. Хлопчик завжди усміхнений та життєрадісний, але йому потрібна допомога, щоб стати звичайним хлопчиком, ходити, гратися з іншими дітками, бути здоровим, жити без лікарень і реабілітацій. Допоможіть йому із новим курсом реабілітації!

Повне ім’я: Іванченко Єлисей Олександрович, 26.10.2021 р.
Місто: Кролевець, Сумська область
Діагноз: ДЦП
ID: 8922
Підтримали
Благодійна допомога
01.12.2023 09:20
6789,00 грн.
Благодійна допомога
30.11.2023 09:28
60,00 грн.
Благодійна допомога
28.11.2023 16:37
100,00 грн.
Благодійна допомога
28.11.2023 02:25
2400,00 грн.
Благодійна допомога
27.11.2023 11:24
60,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Не втрачаймо ні хвилини заради Аріни! 4
Підтримати
Здоров'я
Не втрачаймо ні хвилини заради Аріни! 4
В один момент життя цієї дівчинки перевернулося з ніг на голову: коли Аріні виповнився рік, вона наче за…
Пройти шлях до одужання. 2
Підтримати
Здоров'я
Пройти шлях до одужання. 2
Зараз Дані 12 років, і він продовжує лікування, завдяки якому в хлопчика покращується сон, настрій та ко…
Подаруй надію Тимофію!
Підтримати
Здоров'я
Подаруй надію Тимофію!
Тимофійко – це промінчик позитиву та теплоти, який у всьому бачить тільки добро. Проте цей хлопчик від с…
Маленька принцеса просить допомоги! 4
Підтримати
Здоров'я
Маленька принцеса просить допомоги! 4
Цю маленьку принцесу звуть Ксенія, їй 7 років. І всі ці 7 років дівчинка відчайдушно бореться із хворобо…
Показати всі