Мамо, не плач!
Мамо, не плач!
Завершений

Мамо, не плач!

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.07.2013
Рівненська область
Завершений
Всього зібрано
322992,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
322992,00 грн.

Віталік - учень 2-го класу, відмінник, має здібності до математики та логіки, захоплюється шашками та боксом, любить малювати. Зараз хлопчик лікується у київському Охматдиті, у відділенні онкогематології. У Вітальки мієлодиспластичний синдром - кістковий мозок не виробляє достатньо здорових клітин крові. Єдиний порятунок від страшної хвороби – знайти 94 тисячі євро на трансплантацію кісткового мозку в Італії.


Віталік уважний, чуйний, життєрадісний. Навіть зараз, борючись з тяжкою хворобою, він намагається підтримати матусю, яка не може без сліз говорити про те, що трапилося з її малюком, про те, що вже довелося пережити і про те, що ще належить пройти...

Віталік хворіє з осені 2012 року, але діагноз змогли встановити нещодавно, коли хлопчина потрапив до Охматдиту. За ці півроку Віталік пережив багато - крім основного діагнозу хвороби атакували його з усіх боків: мультифокальний інвазивний аспергільоз з ураженням обох легень (Інфекція, викликана грибами роду Aspergillus), хронічне бронхообструктивному захворювання, підозра на астму, гострий правобічний перфоративного середній отит, пансинусит (найбільш складна форма синуситу - запалення всіх навколоносових пазух), двічі був виявлений цитомегаловірус. Тиждень дитину мучили божевільні головні болі, зробивши МРТ головного мозку, лікарі заспокоїли, що ніяких серйозних проблем не виявили ... зараз часто мучить безсоння.

Однак восьмирічний Віталік не тільки мужньо переживав ці страждання, але й ще занаходив сили втішати свою зневірену маму: «Навіть, коли в нього дуже сильні головні болі, я плачу, не можу здержаться. Він заспокоює мене, що мам,не плач! Ми переживемо це, воно пройде». Він мужній такий, терплячий» - каже Євгенія Сосюк, мати Віталіка. Його діагноз невтішний - мієлодиспластичний синдром, гіпоцеллюлярний варіант. У відділенні Віталік отримує терапію, однак єдиний порятунок від страшного недугу для нього – трансплантація кісткового мозку від неродинного донору. Якщо не зробити це вчасно, то хвороба може трансформуватися в лейкемію.  На трансплантацію Віталіка готова прийняти лікарня Університету Болоньї (Італія) за порівняно невеликі для такого лікування кошти: € 63 838 - операція та € 30 000 – пошук донора.

За час лікування від страшної хвороби родині Віталіка вдалося назбирати триста тисяч гривень благодійних пожертв, однак цього не вистачає поки що навіть на пошук донора. Родина живе дуже скромно. Мама до хвороби сина працювала оператором-касиром в супермаркеті (з/п - 1 500 грн.), зараз - на лікарняному. Батько їздить до Росії на сезонні роботи, зараз заробітків немає. У Віталіка є старша сестра Ірина, їй 12 років. Всі разом вони живуть у приватному будинку з батьками тата. Дуже виручає велику родину власний город.

Самостійно «витягнути» курс лікування Віталіка родина не в силах! Велика надія - на нашу підтримку і допомогу!

Ім’я: Сосюк Віталій, 8 років

Місто: Рівненська область, Сарненський район, с. Глушиця

Діагноз: мієлодиспластичний синдром, гіпоцеллюлярний варіант

ID: 675
Підтримали
Благодійна допомога
27.09.2013 15:45
200,00 грн.
Благодійна допомога
27.09.2013 15:45
50,00 грн.
Благодійна допомога
27.09.2013 15:44
72,00 грн.
Благодійна допомога
27.09.2013 15:43
200,00 грн.
Благодійна допомога
27.09.2013 15:42
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Олені 28, і в неї ДЦП. Мрія Олени – самостійність, справжня дорослість, коли ти можеш розраховувати тіль…
Хочу сам читати улюблені книги! 3
Підтримати
Здоров'я
Хочу сам читати улюблені книги! 3
4 роки тому в новонародженого Марка діагностували ураження ЦНС, судомний синдром та ішемічну нефропатію.
Допоможи рятувати життя на фронті!
Підтримати
Здоров'я
Допоможи рятувати життя на фронті!
Завдяки проєкту ми закупимо портативний апарат УЗД в машину медичної евакуації, яка знаходиться на викор…
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі