Марафон Добра. Артур Ігнатенко
Марафон Добра. Артур Ігнатенко

Марафон Добра. Артур Ігнатенко

Розпочато: 29.08.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
5000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5000,00 грн.

Я не часто говорю про другу сторону мого життя. Життя, в якій моя мама, жінка з великим добрим серцем, залучає мене в благодійність. Це життя прекрасне, адже вона пов'язана з такою великою кількістю добрих людей, цікавих ідей та соціальних проєктів.

Є проєкт, який мені особливо проник в душу. Це дитячий притулок «Місто щасливих дітей», який ось уже 11 років рятує дітей, над якими знущалися їхні батьки. У притулку живуть діти, які втекли від батьків; діти, яких забрали у батьків наркоманів, алкоголіків; діти, які просто стали не потрібні своїм рідним.

Всі ці малюки, після життєвих випробувань, потрапляють в безпечне місце, де їх нарешті люблять, оберігають і дарують тепло.

Будучи в Америці, я брав участь в соціальних проєктах і бачив різні форми допомоги дітям. І мені здавалося, що в нашій країні такого формату центри допомоги дітям не мають можливості існувати. Вірніше я навіть не думав, що такий унікальний центр допомоги вже так багато років існує і ефективно допомагає дітям. І саме одкровення для мене - цей центр міститься і існує тільки на кошти благодійників, без державних дотацій. Тому без допомоги добрих людей не впорається.

Я щасливий, що можу бути причетним до такого доброго діла і готовий тепер публічно попросити моїх друзів і знайомих стати частиною життя знедолених дітей. З цього моменту стартує мій персональний Благодійний Марафон, мета якого зібрати кошти на оплату частини рахунки на комунальні послуги в центрі допомоги. Без цих коштів в притулку можуть відключити світло, воду і тепло. Чим більше концентрація хороших людей навколо соціального проєкту, тим більша ймовірність, що все вийде. А такий центр допомоги просто зобов'язаний і далі існувати.

Там дітям дуже добре, комфортно і безпечно.

Приєднуйтесь до проєкту і разом допоможемо діткам. Кошти збираються в рамках проєкту "35 знедолених дітей можуть лишитися без світла! 2" 

ID: 4334
Підтримали
13
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
1477 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
07.10.2018 09:06
361,05 грн.
Благодійна допомога
07.10.2018 08:21
15,00 грн.
Благодійна допомога
06.10.2018 23:03
152,89 грн.
Благодійна допомога
06.10.2018 17:18
509,16 грн.
Благодійна допомога
06.10.2018 16:21
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможи "Службі розшуку дітей Магнолія"
Підтримати
Соціальна допомога
Допоможи "Службі розшуку дітей Магнолія"
Щодня в Україні зникають діти через війну та депортацію. "Магнолія" створює різноманітний контент для по…
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
SUKA_ZHIZN 2020
Підтримати
Соціальна допомога
SUKA_ZHIZN 2020
Безпритульний — це людина, що опинилася на вулиці не за власним бажанням. На кінець 2018 року Центр облі…
Показати всі