Менше болю, сліз і страху
Менше болю, сліз і страху
Завершений

Менше болю, сліз і страху

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.07.2018
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
7997,09 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7997,09 грн.

Приблизно 600 уколів на рік переносять діти з діагнозом муковісцидоз. Біль, сльози, страх – гігабайти негативних емоцій переносять маленькі пацієнти 100 днів у році, коли проходять антибіотикотерапію. Є спосіб зменшити кількість проколів, болю і страху. Сканер вен – чарівний прилад, який дозволяє побачити вени крізь шкіру і потрапити шприцом у судину з першого разу.

7 квітня на дніпровському стадіоні "Олімпійські резерви" відбувся благодійний забіг "Біжи – допоможи!", на якому зібрали 17 000 грн на покупку такого сканера. Але щоб придбати один прилад, потрібно ще 60 000 грн. Ми закликаємо приєднатися до збору і підтримати важкохворих діток! Муковісцидоз – важке вроджене захворювання, що вражає легені і шлунково-кишковий тракт. 20 років тому діти з муковісцидозом рідко доживали до 18 років: вони просто гинули від задухи. Зараз є ліки, які дозволяють їм жити довгим і активним життям, вчитися, працювати, створювати сім'ї.

У дітей з муковісцидозом дуже мужні і сильні батьки. Вони зуміли об'єднатися, домовитися і успішно захищати свої права. Основні дорогі ліки для амбулаторного лікування дніпровські діти з муковісцидозом отримують за бюджетний рахунок. Але ліки потрібно вводити в кров. 3-6 планових госпіталізацій на рік потрібно цим діткам, щоб знищити бактерії, які встигли оселитися в легенях. Це просто неймовірна кількість уколів. Іноді медсестрам доводиться шукати вени не одну годину. Іноді на зміні буває тільки недосвідчена медсестра, яка просто відмовлятися колоти, і доводиться порушувати режим прийому ліків, чекаючи наступної зміни. Бувають сльози, істерики і судиниЁ що лопають. Часом доводиться переривати лікування через запалення вен.

На допомогу медикам може прийти венозний трансілюмінатор. Слово викликає асоціації з "Хогвартс" і заклинаннями – і це насправді чарівна річ: вона дозволяє бачити вени людини крізь шкіру. Можна буде забути десятки невдалих проколів і спалених вен, болю буде в рази менше! Батьки з Асоціації хворих на муковісцидоз разом з міською дитячою лікарнею №2 та обласною дитячою лікарнею Дніпра звернулися до благодійного фонду "Помагаєм" із проханням допомогти в придбанні трансілюмінатора Vein Finder виробника Brightfield healthcare. Він допоможе знаходити точки для ін'єкцій в найбільш важкодоступних місцях. Саме ці сканери підходять для дітей з муковісцидозом, але вартість кожного – 87 000 грн. Спільно з біговим клубом Dnepr Run, за підтримки багатьох дніпровських підприємств малого і середнього бізнесу 7 березня фонд провів благодійний забіг "Біжи – допоможи!". Більше 200 людей прийшли в цей день на стадіон, щоб пробігти свою дистанцію і допомогти важкохворим дітям. Серед бігунів були і самі діти з муковісцидозом – одержувачі допомоги.

Разом ми не тільки провели чудовий сімейний захід, а й об'єднали жителів Дніпра навколо доброї справи. Нам вдалося зібрати більше коштів, ніж ми розраховували: 17 077 грн. І все-таки цього недостатньо для покупки навіть одного сканера, а потрібно два: в кожну з лікарень, які до нас звернулися. Ми запрошуємо приєднатися до благодійної ініціативи! Важливий кожен внесок, навіть найменший. Сподіваємося на вас, дорогі помічники!

ID: 4202
Підтримали
Благодійна допомога
31.12.2018 09:30
50,92 грн.
Vedmid
03.11.2018 07:45
50,92 грн.
Благодійна допомога
19.10.2018 16:49
50,92 грн.
Благодійна допомога
25.09.2018 16:16
1018,33 грн.
Vedmid
24.09.2018 23:18
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Психологічна підтримка очевидців війни
Підтримати
Здоров'я
Психологічна підтримка очевидців війни
Проєкт Ucare.me створений для того, щоб дати кожному постраждалому від війни українцю можливість отримат…
Хоч когось врятувати від пекла вдома
Підтримати
Здоров'я
Хоч когось врятувати від пекла вдома
Життя може стати пеклом, коли хтось у родині захворів і став "лежачим". Як дати раду всьому, як впоратис…
Почути мамин голос!
Підтримати
Здоров'я
Почути мамин голос!
Богданчик – сонячний хлопчик. Окрім решти хвороб, нещодавно лікарі виявили ще й порушення слуху. Хлопчик…
Показати всі