Менше болю, сліз і страху
Менше болю, сліз і страху
Завершений

Менше болю, сліз і страху

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.07.2018
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
7997,09 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7997,09 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Приблизно 600 уколів на рік переносять діти з діагнозом муковісцидоз. Біль, сльози, страх – гігабайти негативних емоцій переносять маленькі пацієнти 100 днів у році, коли проходять антибіотикотерапію. Є спосіб зменшити кількість проколів, болю і страху. Сканер вен – чарівний прилад, який дозволяє побачити вени крізь шкіру і потрапити шприцом у судину з першого разу.

7 квітня на дніпровському стадіоні "Олімпійські резерви" відбувся благодійний забіг "Біжи – допоможи!", на якому зібрали 17 000 грн на покупку такого сканера. Але щоб придбати один прилад, потрібно ще 60 000 грн. Ми закликаємо приєднатися до збору і підтримати важкохворих діток! Муковісцидоз – важке вроджене захворювання, що вражає легені і шлунково-кишковий тракт. 20 років тому діти з муковісцидозом рідко доживали до 18 років: вони просто гинули від задухи. Зараз є ліки, які дозволяють їм жити довгим і активним життям, вчитися, працювати, створювати сім'ї.

У дітей з муковісцидозом дуже мужні і сильні батьки. Вони зуміли об'єднатися, домовитися і успішно захищати свої права. Основні дорогі ліки для амбулаторного лікування дніпровські діти з муковісцидозом отримують за бюджетний рахунок. Але ліки потрібно вводити в кров. 3-6 планових госпіталізацій на рік потрібно цим діткам, щоб знищити бактерії, які встигли оселитися в легенях. Це просто неймовірна кількість уколів. Іноді медсестрам доводиться шукати вени не одну годину. Іноді на зміні буває тільки недосвідчена медсестра, яка просто відмовлятися колоти, і доводиться порушувати режим прийому ліків, чекаючи наступної зміни. Бувають сльози, істерики і судиниЁ що лопають. Часом доводиться переривати лікування через запалення вен.

На допомогу медикам може прийти венозний трансілюмінатор. Слово викликає асоціації з "Хогвартс" і заклинаннями – і це насправді чарівна річ: вона дозволяє бачити вени людини крізь шкіру. Можна буде забути десятки невдалих проколів і спалених вен, болю буде в рази менше! Батьки з Асоціації хворих на муковісцидоз разом з міською дитячою лікарнею №2 та обласною дитячою лікарнею Дніпра звернулися до благодійного фонду "Помагаєм" із проханням допомогти в придбанні трансілюмінатора Vein Finder виробника Brightfield healthcare. Він допоможе знаходити точки для ін'єкцій в найбільш важкодоступних місцях. Саме ці сканери підходять для дітей з муковісцидозом, але вартість кожного – 87 000 грн. Спільно з біговим клубом Dnepr Run, за підтримки багатьох дніпровських підприємств малого і середнього бізнесу 7 березня фонд провів благодійний забіг "Біжи – допоможи!". Більше 200 людей прийшли в цей день на стадіон, щоб пробігти свою дистанцію і допомогти важкохворим дітям. Серед бігунів були і самі діти з муковісцидозом – одержувачі допомоги.

Разом ми не тільки провели чудовий сімейний захід, а й об'єднали жителів Дніпра навколо доброї справи. Нам вдалося зібрати більше коштів, ніж ми розраховували: 17 077 грн. І все-таки цього недостатньо для покупки навіть одного сканера, а потрібно два: в кожну з лікарень, які до нас звернулися. Ми запрошуємо приєднатися до благодійної ініціативи! Важливий кожен внесок, навіть найменший. Сподіваємося на вас, дорогі помічники!

ID: 4202
Підтримали
Благодійна допомога
31.12.2018 09:30
50,92 грн.
Vedmid
03.11.2018 07:45
50,92 грн.
Благодійна допомога
19.10.2018 16:49
50,92 грн.
Благодійна допомога
25.09.2018 16:16
1018,33 грн.
Vedmid
24.09.2018 23:18
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допоможіть Даміру з лікуванням!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Даміру з лікуванням!
Даміру 5 років, і у нього аутизм. Хлопчик почав сидіти і повзати в 6-місячному віці, проте батьків насто…
Датчики, від яких залежить життя дитини
Підтримати
Здоров'я
Датчики, від яких залежить життя дитини
Завдяки цьому проєкту ми закупимо спеціальні датчики пульсоксиметрії в КНП "Івано-Франківський обласний …
Відчути рівновагу, щоб знову ходити
Підтримати
Здоров'я
Відчути рівновагу, щоб знову ходити
Завдяки цьому проєкту ми закупимо програмно-технічний комплекс Balanсe Trainer для реабілітаційного цент…
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проєкт, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з усієї…
Показати всі