Менше болю, сліз і страху
Менше болю, сліз і страху
Завершений

Менше болю, сліз і страху

Проект здійснює
Розпочато: 04.07.2018
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
7997,09 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7997,09 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Приблизно 600 уколів на рік переносять діти з діагнозом муковісцидоз. Біль, сльози, страх – гігабайти негативних емоцій переносять маленькі пацієнти 100 днів у році, коли проходять антибіотикотерапію. Є спосіб зменшити кількість проколів, болю і страху. Сканер вен – чарівний прилад, який дозволяє побачити вени крізь шкіру і потрапити шприцом у судину з першого разу.

7 квітня на дніпровському стадіоні "Олімпійські резерви" відбувся благодійний забіг "Біжи – допоможи!", на якому зібрали 17 000 грн на покупку такого сканера. Але щоб придбати один прилад, потрібно ще 60 000 грн. Ми закликаємо приєднатися до збору і підтримати важкохворих діток! Муковісцидоз – важке вроджене захворювання, що вражає легені і шлунково-кишковий тракт. 20 років тому діти з муковісцидозом рідко доживали до 18 років: вони просто гинули від задухи. Зараз є ліки, які дозволяють їм жити довгим і активним життям, вчитися, працювати, створювати сім'ї.

У дітей з муковісцидозом дуже мужні і сильні батьки. Вони зуміли об'єднатися, домовитися і успішно захищати свої права. Основні дорогі ліки для амбулаторного лікування дніпровські діти з муковісцидозом отримують за бюджетний рахунок. Але ліки потрібно вводити в кров. 3-6 планових госпіталізацій на рік потрібно цим діткам, щоб знищити бактерії, які встигли оселитися в легенях. Це просто неймовірна кількість уколів. Іноді медсестрам доводиться шукати вени не одну годину. Іноді на зміні буває тільки недосвідчена медсестра, яка просто відмовлятися колоти, і доводиться порушувати режим прийому ліків, чекаючи наступної зміни. Бувають сльози, істерики і судиниЁ що лопають. Часом доводиться переривати лікування через запалення вен.

На допомогу медикам може прийти венозний трансілюмінатор. Слово викликає асоціації з "Хогвартс" і заклинаннями – і це насправді чарівна річ: вона дозволяє бачити вени людини крізь шкіру. Можна буде забути десятки невдалих проколів і спалених вен, болю буде в рази менше! Батьки з Асоціації хворих на муковісцидоз разом з міською дитячою лікарнею №2 та обласною дитячою лікарнею Дніпра звернулися до благодійного фонду "Помагаєм" із проханням допомогти в придбанні трансілюмінатора Vein Finder виробника Brightfield healthcare. Він допоможе знаходити точки для ін'єкцій в найбільш важкодоступних місцях. Саме ці сканери підходять для дітей з муковісцидозом, але вартість кожного – 87 000 грн. Спільно з біговим клубом Dnepr Run, за підтримки багатьох дніпровських підприємств малого і середнього бізнесу 7 березня фонд провів благодійний забіг "Біжи – допоможи!". Більше 200 людей прийшли в цей день на стадіон, щоб пробігти свою дистанцію і допомогти важкохворим дітям. Серед бігунів були і самі діти з муковісцидозом – одержувачі допомоги.

Разом ми не тільки провели чудовий сімейний захід, а й об'єднали жителів Дніпра навколо доброї справи. Нам вдалося зібрати більше коштів, ніж ми розраховували: 17 077 грн. І все-таки цього недостатньо для покупки навіть одного сканера, а потрібно два: в кожну з лікарень, які до нас звернулися. Ми запрошуємо приєднатися до благодійної ініціативи! Важливий кожен внесок, навіть найменший. Сподіваємося на вас, дорогі помічники!

ID: 4202
Підтримали
Благодійна допомога
31.12.2018 09:30
50,92 грн.
Vedmid
03.11.2018 07:45
50,92 грн.
Благодійна допомога
19.10.2018 16:49
50,92 грн.
Благодійна допомога
25.09.2018 16:16
1018,33 грн.
Vedmid
24.09.2018 23:18
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Богдан втрачає слух!
Підтримати
Здоров'я
Богдан втрачає слух!
Ще на першому році життя Богдану поставили невтішний діагноз: двобічна сенсоневральна туговухість ІІІ ст…
Подаруємо діткам життя без болю
Підтримати
Здоров'я
Подаруємо діткам життя без болю
"Невиліковно хворий" – діагноз, який перевертає життя людини та змушує жити за іншими правилами, робити …
Вадимчик заслуговує на можливість чути!
Підтримати
Здоров'я
Вадимчик заслуговує на можливість чути!
Маленький Вадим народився і вже не чув. Батьки лише у 6 місяців зрозуміли, що щось не так, їх маленький …
У полоні мовчання. 2
Підтримати
Здоров'я
У полоні мовчання. 2
Уже не перший рік Вероніка з мамою приїжджають на лікування в клініку «Інститут проблем болю» з м Слов'я…
Показати всі