Ми хочемо жити з мамою!
Ми хочемо жити з мамою!

Ми хочемо жити з мамою!

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.05.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
14792,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14792,00 грн.

Кожна людина по-своєму щаслива. Чи щаслива ця жінка – вирішувати вам. Історія Ані є винятково складною: вона, випускниця інтернату, сама виховує двох дітей, хлопчиків віком 1 місяць та 8 років. І живуть вони зараз у квартирі, де нещодавно сталася пожежа; до того ж, їх обікрали, та ще й тато старшого сина хоче позбавити матір батьківських прав. Годі що й говорити, проте ця сильна жінка не здається і вірить, що її діти будуть жити краще. Давайте допоможемо цій сім’ї відремонтувати квартиру та пережити ці скрутні для них часи!


Як розповідає Аня, вона разом з братом виховувалась в інтернатному закладі, завжди вірила в те, що життя її дітей буде іншим. Після того, як їй виповнилося 18, вони з братом отримали однокімнатну квартиру. Аня знайшла роботу. Невдовзі народився її син Сашко, якого вона сама і стала виховувати. Здавалося б, усе вже буде чудово і життя налагоджується, проте доля повернулася проти Ані.

 

Першим важким ударом було те, що коли Саші виповнилося 6 років, його тато вирішив забрати його в матері. Аня дізналася про це вже тоді, коли їй прийшло повідомлення, де йшлося про вимогу повернути державі гроші, які отримувалися нею як одинокою мамою. Другим ударом було те, що тато Саші так і не зміг порозумітися з сином, і почав над ним фізично знущатися. На щастя, жінка зуміла врятувати свого старшого сина від подальших фізичних тортур.

Наступним ударом стала пожежа в квартирі та смерть брата в той час, коли Аня перебувала на 7 місяці вагітності другою дитиною. Надалі ситуація почала ставати дедалі нестерпнішою: з’явилася небезпека того, що жінці просто не дозволять виховувати маленьку дитину за таких житлових умов. У квартирі немає навіть вікна. До того ж, тато Саші намагається за допомогою суду позбавити Аню права виховувати їхнього сина, скориставшись тим, що згоріли документи, які можуть довести те, що він знущався над дитиною. Одна із найщасливіших подій в житті людини (народження дитини) сильно налякала жінку, проте вона не здалася і продовжує всіма силами боротися за щасливе майбутнє своїх дітей.

Сьогодні Аня все ж виховує двох діток, молодшому Владику виповнився 1 місяць, проте живуть вони на кухні, бо в кімнаті все згоріло.

На днях до фонду "Карітас-Київ" прийшов старший син Ані і сказав: "Мама подала документи на отримання соціальних виплат по народженню дитини, але грошей ще немає". Він просто вже не знав, куди звернутися. Проте завдяки небайдужим добрим людям було зібрано продуктовий набір, який було вирішено передали старшим сином. Він дуже зрадів, проте на мить замислися і промовив: "Стоп! А навіщо мені манна каша, якщо я навіть не маю на чому її приготувати?"

Саме тому ми звертаємося до всіх, хто знає, що значить бути батьками, хто знає, що таке складні ситуації, хто знає, що таке віра в майбутнє. Допоможіть!!! Зараз є гостра потреба в матеріалах для ремонту квартири після пожежі, та найголовніше – встановити вікно в обгорілій кімнаті, без якого не можна ні розпочати ремонт, ні говорити про подальше перебування дітей разом із мамою.

Необхідна сума для придбання ремонтних матеріалів та вікна становить 14 792 грн. Давайте змінимо ситуацію цієї сім’ї на краще та подаруємо їм спільне майбутнє, а в чому буде їхнє щастя – вирішувати вам!

ID: 971
Підтримали
Володимир Т.
23.07.2014 23:05
6600,00 грн.
Благодійна допомога
23.07.2014 12:34
60,00 грн.
Благодійна допомога
23.07.2014 11:12
10,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2014 19:13
50,00 грн.
Віктор Ружицкий
22.07.2014 18:20
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ноутбуки для дітей-переселенців
Підтримати
Соціальна допомога
Ноутбуки для дітей-переселенців
Родина Кімлик має статус дитячого будинку сімейного типу, в якому наразі виховується і проживає 8 дітей.…
MiniMi. Благодійність для дітей
Підтримати
Соціальна допомога
MiniMi. Благодійність для дітей
Діти — наше натхнення! І саме зараз, як ніколи, їм потрібна наша підтримка та допомога. 20% відсотків з …
Їжа для херсонців похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для херсонців похилого віку
Ми хочемо підтримати 200 херсонців похилого віку, які не мають змоги власноруч приготувати їжу та потреб…
Евакуаційний бус
Підтримати
Соціальна допомога
Евакуаційний бус
Наша мета – зібрати кошти на авто Mercedes-Benz Sprinter 316 вантажопасажирської комплектації для достав…
Показати всі