Миколка бореться з рідкісною хворобою. 2 етап зборів
Миколка бореться з рідкісною хворобою. 2 етап зборів
Завершений

Миколка бореться з рідкісною хворобою. 2 етап зборів

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.04.2016
Харків
Завершений
Всього зібрано
17360,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17360,00 грн.

Пізня, єдина, бажана дитина, остання надія батьків. Народився з рідкісним генетичним синдромом і множинними вродженими вадами розвитку. Усе своє недовге життя малюк з усіх сил намагається впоратися із наслідками цієї хвороби. Своїми досягненнями хлопчик дивує усіх, хто вважав його безнадійним. Повільно, але впевнено, він рухається до своєї мети - повноцінного життя!

Після повного обстеження в пологовому будинку, вердикт лікарів був такий, що всі думали, що від дитини відмовляться... Множинні вади розвитку:ЦНС: агенезія мозолистого тіла, понтинно-церебеллярна дісплазія, дисплазія черв’я мозочка, синдром пригнічення ЦНС, МСДЕГ, полідактилія обох кистей, синдактилія 4 і 5 пальців правої стопи, варусна установка стоп, ФОО, ОАП, тимомегалія, двосторонній крипторхізм. А згодом - висновок генетиків: Акрокаллезний синдром, випадків якого з 1979 року описано близько п’ятдесяти, що характеризується окрім вищенаваденого і глибоким відставанням психо-моторного розвитку.

Батьки не залишили свого малюка і прийняли виклик долі. Прояви хвороби були тяжкими: страшний гіпотонус, беземоційність, гіперчутливість і ,як наслідок, дративливість і неспокійність хлопчика, судомний синдром. Два з половиною роки боротьби за повноцінний розвиток і здоров'я сина принесли свої результати, Миколка почав відновлюватися. Він зміцнів, з’явився інтерес до навколишнього світу, він стає веселим і життєрадісним; з’явилася опора на ноги, а значить скоро буде ходити, і навіть (о чудо !!) починає говорити. А значить малюк на правильному шляху.

Попереду ще довгий шлях і багато чому треба навчитися. І встигнути потрібно, поки малюк знаходиться в сприйнятливому для навчання віці. Але для проходження потрібних йому реабілітацій потрібні значні кошти і батьки змушені звернутися по допомогу до добрих і небайдужих людей. Будь ласка, підтримаймо малюка в боротьбі із хворобою!!!Допоможемо йому на цьому складному шляху...

Після Трускавця: зміцнів фізично, сам сідає в колясці. Після наступних реабілітацій (іпотерапія, сенсорна інтеграція): з'явилася впевненість у собі, зникає страх і протест по відношенню до занять, навпаки, почав відчувати, що може, а значить з'являється інтерес до всього нового. А це - чи не найголовніше! з'явилася мотивація! Плюс "виріс" інтелектуально: з'явилося багато усвідомлених дій, допомагає одягатися (дає ручку, ніжку, піднімає попу, повертається на бочки на прохання), з'явилося багато нових звуків, інтонацій і емоцій. Розкріпачуються потихеньку руки, тягнеться до іграшок, але поки не утримує їх. Роботи ще багато: самостійно і впевнено сісти (контролюючи свій тулуб), удосконалити опору на ноги і руки, почати ходити, говорити, користуватися руками.

 

ПІБ: Ткачов Микола Сергійович

Дата народження: 17.12.2012

Діагноз: ЦНС: агенезія мозолистого тіла, понтинно-церебеллярна дісплазія, дисплазія черв’я мозочка, синдром пригнічення ЦНС, МСДЕГ

Місто: Харьків

ID: 2151
Підтримали
Татьяна Грищенко
21.06.2016 11:51
3000,00 грн.
Татьяна Грищенко
16.06.2016 10:10
960,00 грн.
Благодійна допомога
09.06.2016 16:13
50,00 грн.
Денис О.
06.06.2016 18:58
70,00 грн.
Татьяна Грищенко
30.05.2016 11:54
280,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
"Наше щастя тривало недовго..."
Підтримати
Здоров'я
"Наше щастя тривало недовго..."
У 7-річного Ігорчика з Харкова ДЦП. Дитина сама себе не обслуговує, не говорить і не чує на одне вухо. Х…
Під подвійним тиском
Підтримати
Здоров'я
Під подвійним тиском
Іллі діагностували цукровий діабет рік тому в Польщі, куди він був змушений переїхати через постійні обс…
Великі виклики для маленького Артема
Підтримати
Здоров'я
Великі виклики для маленького Артема
Артемчик родом із Торецька Донецької області, він має гідроцефалію та вроджену spinabifida – розщеплення…
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі