Миколка бореться з рідкісною хворобою. 4
Миколка бореться з рідкісною хворобою. 4
Завершений

Миколка бореться з рідкісною хворобою. 4

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.02.2018
Харків
Завершений
Всього зібрано
44586,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
44586,00 грн.

Це – Миколка Ткачов, наш підопічний вже не перший рік. Малюк народився з "цілим букетом" діагнозів, і таке щастя, як здорове безтурботне дитинство, на жаль, не дісталося йому від народження... Дитині доводиться боротися за кожне вміння, за перший крок, за "умілі ручки"... І ось вже не перший рік ми разом із батьками спостерігаємо і радіємо, як ще одна дитина на землі стає самостійною і щасливою. І ми, звичайні люди, причетні до цього дива.

Микола народився у звичайних батьків, які вели здоровий спосіб життя, після нормальної вагітності, в термін, шляхом кесаревого.... Але свою матусю він вперше побачив тільки на 5 добу, тому що відразу після народження був направлений в перинатальний центр на повне обстеження. По малюкові відразу було видно, що він особливий. Вердикт лікарів прозвучав, як грім серед ясного неба. Світ батьків Миколи було повністю зруйновано... разом із мріями про садочок, перший дзвінок, секцію з футболу....

Лікарі були впевнені, що дитину залишать в пологовому будинку... "Народите іншу дитину...", – мабуть, це чула практично кожна сім'я з особливою дитиною. Але батьки прийняли виклик долі, і, забравши малюка, занурилися у вивчення його проблем і способів йому допомогти. Багато чого вже пройдено і багато подолано. Позаду лікарні, реанімації, операції і вже кілька десятків реабілітацій. У свої 2,5 роки Миколка ще погано тримав голову. Зараз він самостійно сидить, стоїть і ходить з підтримкою, вчиться маніпулювати руками.

Щойно Миколка почав успішну вертикалізацію, за нього взялися логопеди, психологи, корекційні педагоги. Микола освоює комунікацію, він почав вивчати кольору і форми, "половина" і "ціле", тварин, овочі і фрукти, і навіть абетку. Паралельно в хлопчика включається дрібна моторика, хоча ще два роки тому ручки були в дуже жалюгідному стані, не було навіть загальної моторики. З кожної реабілітацією, з кожним новим вмінням зростає пізнавальна активність дитини. Батьки самостійно оплачують реабілітації в Польщі, масажі та інші заняття. Але на все фінансів не вистачає, і вони знов і знов звертаються за допомогою.

Але у малюка ще довгий шлях до самостійності... На жаль, його недуга не лікується пігулками або операціями, але інтенсивні регулярні реабілітації допомагають йому інтегруватися в цей світ. Жоден крок ми не можемо зробити за Миколку на його нелегкому шляху, але ми можемо допомогти і підтримати маленького бійця.

Раніше на УББ ми вже збирали кошти для Миколки. Переглянути попередні проєкти Ви можете за посиланням.

 

ПІБ: Ткачов Микола Сергійович, 17.12.2012 р.

Місто: Харків

Діагноз: МВПР: ВПР ЦНС, агенезія мозолистого тіла, понтинно-церебеллярна дисплазія, дисплазія черв'яка мозочка, затримка психомоторного розвитку, акрокаллезний синдром

ID: 3800
Підтримали
Благодійна допомога
04.11.2018 00:50
3082,02 грн.
Благодійна допомога
03.11.2018 10:52
101,96 грн.
Віталій Довгань
03.11.2018 01:23
30,55 грн.
Надежда ***
02.11.2018 21:38
50,93 грн.
Благодійна допомога
02.11.2018 19:03
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 сучасних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
Підтримати
Здоров'я
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
"Значне погіршення слуху заважає мені тим, що неправильно сприйнята інформація може вплинути на помилков…
Показати всі