Мирославу потрібна операція на очах
Мирославу потрібна операція на очах
Завершений

Мирославу потрібна операція на очах

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.08.2021
Черкаська обл.
Завершений
Всього зібрано
25312,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
25312,00 грн.

Мирослав – друга і найменша дитина у сім'ї Здорнових. Його мама Ірина сама виховує двох синів: 7-річного Микиту, він школяр, та Мирослава, якому чотири з половиною роки. Сім'я проживає в сільській місцевості на Черкащині.

Мирослав народився на 32-му тижні вагітності з вагою 1 кг 400 г. Стан його був важким. Півтора місяця малюк перебував на лікуванні у перинатальному центрі Черкас, доки не добрав до 2 кг ваги. Після виписки у хлопчика проявилися проблеми по неврології, через слабкі легені хлопчик хворіє на бронхіти, у нього виявлено сколіоз: малюк носить корсет та ортопедичне взуття, проходить реабілітації.

Та на цьому проблеми зі здоров’ям у Мирослава не закінчилися. Попереду у нього чергове випробування. Коли малюкові виповнилося три роки, мама почала помічати, що син близько дивиться телевізор. Хлопчик почав мружитися, він не бачить, куди іти, падає. Мирослав також почав жалітися, що у нього часто двоїться в очах, у кімнаті йому важко дивитися на світло. "Надворі на сонце геть не дивиться, заплющує очі, – розповідає мама. – Я запитую: "Ти бачиш речі, іграшки?", а він відповідає: "Де?".

Занепокоєна мама звернулася до спеціалістів. Після огляду в дитячого офтальмолога у Черкасах Мирославу встановлено діагноз "вроджена катаракта обох очей". Діагноз черкаського колеги підтвердили в центрі мікрохірургії ока "ОХМАТДИТу". Найближчим часом Мирославу потрібно провести хірургічне лікування із заміни кришталиків на обох очах, інакше хлопчик просто може втратити зір, який так і не встиг достатньо розвинутися.  

Останній часом Мирослав тягнеться до дітей, він хоче гратися разом із ними, легше йде на контакт, ділиться іграшками. Змалечку хлопчик любить музику, слухає її дуже уважно. Мирослав почав повторювати рухи за артистами, старається співати пісні, але у нього є проблема – затримка мовного розвитку – і хлопчик потребує допомоги спеціалістів: логопеда, дефектолога, психолога. Тому з 1 вересня мама оформила Мирослава до навчального закладу "Надія".

Мама перебуває вдома і доглядає за сином. Так склалося, що батько хлопчика участі у житті і його вихованні не бере. Тож всі турботи і фінансові витрати лежать на плечах мами. Матеріальне становище цієї маленької сім'ї дуже складне. Мама отримує на двох діток допомогу. Допомагають також бабуся та прабабуся по маминій лінії, проте на оплату операції по зору Мирославу коштів не вистачає.

"Оплатити операцію в мене немає змоги. Допоможіть, будь ласка, ви – моя остання надія", – звертається до жертводавців мати хлопчика.

Повне ім’я: Здорнов Мирослав Олегович, 03.03.2017 р.
Місто: Сахнівка, Черкаська область
Діагноз: вроджена катаракта обох очей
ID: 7340
Підтримали
Благодійна допомога
04.08.2021 16:56
8057,94 грн.
Благодійна допомога
04.08.2021 16:36
100,00 грн.
Благодійна допомога
04.08.2021 15:51
70,00 грн.
Благодійна допомога
04.08.2021 09:51
50,93 грн.
Благодійна допомога
04.08.2021 08:50
509,62 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога дітям Миколаєва
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям Миколаєва
Завдяки цьому проєкту ми закупимо потужний аудіометр, тимпанометр та енцефалограф у Миколаївську обласну…
Ліки для Дарини
Підтримати
Здоров'я
Ліки для Дарини
У Дарини раннє органічне ураження ЦНС важкого ступеня, мікроцефалія. Дівчинка пройшла понад 25 курсів ре…
Допомога "Охматдиту"
Підтримати
Здоров'я
Допомога "Охматдиту"
Мета цього проєкту – оплатити меблі для багатопрофільного лікувально-діагностичного закладу країни "ОХМА…
Дмитрик чекає на допомогу!
Підтримати
Здоров'я
Дмитрик чекає на допомогу!
Дитячий церебральний параліч Дімі встановили на третьому місяці життя. Відтоді почалося тривале відновле…
Показати всі