Містечко Милосердя Св. Миколая
Містечко Милосердя Св. Миколая

Містечко Милосердя Св. Миколая

Розпочато: 17.04.2013
Івано-Франківська обл
Завершений
Всього зібрано
30000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.

Що означає дати притулок одній потребуючій матері? Означає врятувати одне життя. Дозволити одній дитині побачити світ, дозволити провести дитинство з мамою… Вже не одна мама наважилася захистити життя своєї дитини, знаючи, що існує куточок, де вони могли б жити разом – Містечко милосердя Святого Миколая. А зараз за допомогою звертаємося вже ми: Містечку дуже потрібна фінансова підтримка аби завершити ремонт. Допоможіть нам й надалі рятувати маленькі життя!

Розпочати справу Містечка Милосердя сестер підштовхнула справжня потреба, бажання в міру людських можливостей вирішити хоч частину потреб, що з’явились у суспільстві, де одинокі матері з дітьми опинились на найнижчому щаблі. Вони для всіх стали перешкодою, яку суспільство намагається усунути, відкидаючи її. Містечко Милосердя – це місце, де створені умови для реальної допомоги людям без жодних винятків - незалежно від релігійної, політичної, расової приналежності, соціального статусу. Це – дім для потребуючих людей: одиноких матерів зі своїми дітьми.

Наш Дім Милосердя служить для багатьох випадків, наприклад, часто до нас звертаються за допомогою вагітні дівчата, з повноцінних сімей, просячи притулку, щоб зберегти життя дитини і не дозволити зробити аборт. Хочемо відзначити, що ці випадки часто закінчуються щасливо. Батько дитини повертається, а бабусі та дідусі згодом радо приймають свою дочку з новонародженою дитиною додому.

Ми довго просили в Бога нове приміщення для Притулку, новий дім. Боже Провидіння через інших людей, які звернули увагу на нашу потребу, подарувало нам недобудований будинок біля Івано-Франківська. Дякуючи одному дідусеві з Англії, який походив родом з Франківщини, ми змогли розпочати ремонти в цьому домі. І через півроку ми переїхали з матерями та їхніми дітьми жити в нову будову. Але ще дуже багато роботи для повного завершення ремонту: перекрити дах, вимурувати стіни в бібліотеці і в залі навчання, провести внутрішні ремонти в каплиці і бібліотеці, в залі навчання. Нажаль, грошей на все це у нас немає. А ремонт потрібно завершити якомога скоріше – маленькі діти живуть зараз у недобудованому приміщені, хоча й в іншому – відремонтованому - крилі будинку. Але все одно є неприємний осад, неначе наша малеча ночує на будівельному майданчику. Нічого, якби це ненадовго, але ж – немає нічого стабільнішого за тимчасове. Особливо, коли це стосується ремонту, на який немає коштів. Якби вдалося завершити роботи, ми б могли прийняти до себе ще більше матерів та діток. Тому дуже просимо Вашої допомоги для нашого дому!

ID: 633
Підтримали
Елена Ленуська
30.09.2013 23:06
7322,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2013 20:19
50,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2013 17:30
150,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2013 14:25
20,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2013 14:21
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Продуктова допомога людям похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Продуктова допомога людям похилого віку
Допоможіть нам підтримати самотніх людей похилого віку – внесок у розмірі 1 150 грн забезпечить одного п…
Місце спілкування для самотніх стареньких. 9
Підтримати
Соціальна допомога
Місце спілкування для самотніх стареньких. 9
Клуб "Друга молодість" працює в Харкові з 2001 року. З початком військових дій, через те, що клуб розташ…
Стежка до відновлення: засоби здорового старіння
Підтримати
Соціальна допомога
Стежка до відновлення: засоби здорового старіння
Ми гостро потребуємо Вашої допомоги, щоб придбати необхідні медичні товари для надання якісних послуг дл…
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Цей проєкт присвячений Довбиській спеціалізованій школі-інтернату і її учням – дітям із особливостями ро…
Показати всі