Мистецькі студії для особливих дітей.
Мистецькі студії для особливих дітей.

Мистецькі студії для особливих дітей.

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.03.2021
Хмельницкий
Завершений
Всього зібрано
40000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
40000,00 грн.

Інвалідність у дітей означає суттєве обмеження життєдіяльності, вона сприяє соціальній дезадаптації, яка обумовлена порушеннями розвитку, труднощами в самообслуговуванні, спілкуванні, навчанні, опановуванні в майбутньому професійними навичками. Не менш важливим фактором, що заважає у розвитку дитини є бідність. Сім'ї, які знаходять за межею бідності і не можуть забезпечити базових потреб дітей, особливо продуктами харчування, менше всього дбають про їх творчий розвиток.

БО «БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» підтримує сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах  та дітей з інвалідністю у проєкті «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні». Для таких діток, а в нас їх на сьогодні близько 40 осіб, створений при БО «БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» творчий осередок «Art-Prostir Карітас», де вони можуть безкоштовно навчатися театральному мистецтву та хореографії, вокалу та малюванню, адже більшість з них є чудовими і талановитими! І наше завдання, небайдужих дорослих, є виявити, підтримати та розвинути творчі задатки та здібності цих дітей, давши їм при цьому відчути себе повноцінними, впевненими в собі, у своїх силах. Адже, щоб дитина виросла впевненою в собі і успішною, з нею потрібно займатися.

40 000.00 грн. - саме стільки потрібно Організації, щоб оплатити роботу 4 спеціалістів за 3 місяці занять. Це заняття з декоративно-прикладного мистецтва (художньої творчості), вокально-танцювальна студія, студія медіакультури та пісочної анімації і студія театрального мистецтва (сценічної мови). Від організації студій очікується підвищення рівня якості життя, в першу чергу,  дітей з інвалідністю та дітей з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Створення рівних умов з іншими дітьми в реалізації своїх творчих, розумових здібностей, потреб в інтелектуальному та культурному розвитку.

Для того, аби наші студії для таких дітей могли функціонувати й надалі, ми звертаємося сьогодні до Вас, до всіх, хто вважає, що чужих дітей не буває, допомогти нам у зборі коштів для цієї важливої і такої потрібної справи. Кожен день дає нам можливість робити добро, і сьогодні – саме цей день. Тож давайте станемо для наших підопічних тими добрими чарівниками, що допоможуть їм повірити у те, що світ – безпечне і чудове місце, що можна бути впевненим, оптимістичним, вірити у себе. Потрібно лише трішечки допомогти їм, а ми можемо зробити це разом, це гідна і шляхетна справа! Творімо добро, і воно повернеться до нас сторицею!

ID: 6965
Підтримали
Благодійна допомога
21.07.2021 20:26
6532,57 грн.
Благодійна допомога
21.07.2021 20:08
7739,33 грн.
Благодійна допомога
19.07.2021 16:11
8503,07 грн.
Благодійна допомога
19.07.2021 15:52
8553,99 грн.
Благодійна допомога
30.06.2021 23:46
101,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проєкти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Реабілітація дітей спортом у часі війни
Підтримати
Культура та спорт
Реабілітація дітей спортом у часі війни
Ще з 2008 року БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" підтримує сім’ї, які опинилися у складних життєвих обс…
Допомога діткам, що постраждали від війни
Підтримати
Культура та спорт
Допомога діткам, що постраждали від війни
Завдяки цьому проєкту ми зможемо придбати сценічний та тренувальний одяг для дітей вимушено переселених …
Харків. Циркове мистецтво для дітей
Підтримати
Культура та спорт
Харків. Циркове мистецтво для дітей
Всім відомий факт, що невід’ємною умовою міцного здоров’я дитини є спорт та регулярні фізичні вправи. Зв…
Показати всі