Мистецькі студії для особливих дітей.
Мистецькі студії для особливих дітей.

Мистецькі студії для особливих дітей.

Проект здійснює
Розпочато: 24.03.2021
Хмельницкий
Активний
Залишилось зібрати
38950,00 грн.
Зібрано у відсотках
2%
Потрібно зібрати
40000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Інвалідність у дітей означає суттєве обмеження життєдіяльності, вона сприяє соціальній дезадаптації, яка обумовлена порушеннями розвитку, труднощами в самообслуговуванні, спілкуванні, навчанні, опановуванні в майбутньому професійними навичками. Не менш важливим фактором, що заважає у розвитку дитини є бідність. Сім'ї, які знаходять за межею бідності і не можуть забезпечити базових потреб дітей, особливо продуктами харчування, менше всього дбають про їх творчий розвиток.

БО «БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» підтримує сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах  та дітей з інвалідністю у проєкті «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні». Для таких діток, а в нас їх на сьогодні близько 40 осіб, створений при БО «БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» творчий осередок «Art-Prostir Карітас», де вони можуть безкоштовно навчатися театральному мистецтву та хореографії, вокалу та малюванню, адже більшість з них є чудовими і талановитими! І наше завдання, небайдужих дорослих, є виявити, підтримати та розвинути творчі задатки та здібності цих дітей, давши їм при цьому відчути себе повноцінними, впевненими в собі, у своїх силах. Адже, щоб дитина виросла впевненою в собі і успішною, з нею потрібно займатися.

40 000.00 грн. - саме стільки потрібно Організації, щоб оплатити роботу 4 спеціалістів за 3 місяці занять. Це заняття з декоративно-прикладного мистецтва (художньої творчості), вокально-танцювальна студія, студія медіакультури та пісочної анімації і студія театрального мистецтва (сценічної мови). Від організації студій очікується підвищення рівня якості життя, в першу чергу,  дітей з інвалідністю та дітей з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Створення рівних умов з іншими дітьми в реалізації своїх творчих, розумових здібностей, потреб в інтелектуальному та культурному розвитку.

Для того, аби наші студії для таких дітей могли функціонувати й надалі, ми звертаємося сьогодні до Вас, до всіх, хто вважає, що чужих дітей не буває, допомогти нам у зборі коштів для цієї важливої і такої потрібної справи. Кожен день дає нам можливість робити добро, і сьогодні – саме цей день. Тож давайте станемо для наших підопічних тими добрими чарівниками, що допоможуть їм повірити у те, що світ – безпечне і чудове місце, що можна бути впевненим, оптимістичним, вірити у себе. Потрібно лише трішечки допомогти їм, а ми можемо зробити це разом, це гідна і шляхетна справа! Творімо добро, і воно повернеться до нас сторицею!

ID: 6965

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
09.04.2021 20:18
150,00 грн.
Благодійна допомога
30.03.2021 11:34
900,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Спорт замість вулиці
Підтримати
Культура та спорт
Спорт замість вулиці
Соціальний проект «Спорт замість вулиці», що покликаний максимально залучити дітей вулиці, дітей-сиріт т…
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Спорт для всіх – здоров'я для кожного
Підтримати
Культура та спорт
Спорт для всіх – здоров'я для кожного
Ще з 2008 року БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" підтримує сім’ї, які опинилися у складних життєвих обс…
Показати всі