Миттєвості життя
Миттєвості життя

Миттєвості життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.01.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
3877,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
3877,00 грн.

Дорогі добродії та всі небайдужі до дитячих проблем, знову звертаємось до Вас! Просимо Вашої допомоги у придбанні фотоапарату для дітей, які хочуть у фотографії самовиражатися. Одного разу до нас в "Карітас-Київ" приїхали діти із власною фотовиставкою. Яскраві та зворушливі митті, що були зафіксовані на великих фотографіях, залишили свій слід у пам’яті багатьох наших підлітків.

 

З давніх-давен живе в людині необхідність виразити себе – свої відчуття, спостереження, почуття. По-своєму розповісти людям про світ, що нас оточує, про час і про себе. Можливо хтось із юних фотографів почне свою творчість саме з цього фотоапарату, на який ми просимо Вас пожертвувати кошти. А згодом знайде свою нішу у цьому великому та унікальному світі.

Благодійний Фонд "Карітас-Київ" з 2006 року у столиці опікується сім’ями з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. Зараз у нас перебувають під супроводом проєкту "Мобільна робота з молоддю в Україні" більше 40 сімей, багато з яких є кризовими, неповними, багатодітними, але більшість із них є малозабезпеченими. Метою діяльності є як робота з батьками щодо активації їхніх внутрішніх ресурсів для зміни ситуації, так і з дітьми для організації дозвілля для дітей як альтернативи тому часу, який вони проводять на вулиці. У більшості із цих родин є різнотипні проблеми: кредитна або комунальна заборгованість, нестача коштів для оплати оренди житла, пошук місця для ночівлі; але ці всі проблеми важко вирішити, якщо людина голодна, не має коштів на засоби гігієни та ліки. Благодійний Фонд "Карітас-Київ" допомагає їм одягом, медикаментами, засобами гігієни, а за можливістю – і продуктовими наборами. Влітку організовуємо для них оздоровчі табори у Карпатах.

Працівники БФ "Карітас-Київ" надають сім'ям комплексний психосоціальний супровід з розробкою індивідуального плану виходу ними з кризової ситуації, за співпраці соціального працівника та психолога. Для дітей проводяться навчальні заняття, творчі майстер-класи, гуртки, організовано футбольну команду, де діти займаються із професійним тренером та беруть участь у всеукраїнських турнірах зі своїми однолітками.

Нещодавно нам завдяки благодійникам УББ вдалося подарувати сім’ям постільну білизну, за що всім дякуємо. Це принесло справжнє свято в душі багатьох дітей. Просимо й цього разу допомогти нам забезпечити одну із найважливіших потреб цих дітей. Просимо Вас допомогти нам допомагати іншим – не відмовляти дітям та молоді, які опинилась в складних життєвих обставинах, у можливості навчитись чогось нового. Необхідна сума для придбання фотоапарату становить 3 877 грн.

ID: 1268
Підтримали
Благодійна допомога
13.02.2015 09:58
3033,00 грн.
Благодійна допомога
03.02.2015 23:17
20,00 грн.
Ольга Авсон
02.02.2015 10:07
200,00 грн.
Благодійна допомога
31.01.2015 16:15
170,00 грн.
Благодійна допомога
28.01.2015 14:31
4,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харчування евакуйованих
Підтримати
Соціальна допомога
Харчування евакуйованих
Завдяки проєкту ми забезпечимо комплексним харчуванням евакуйованих осіб, що прибувають із Донецької обл…
Їжа для херсонців похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для херсонців похилого віку
Ми хочемо підтримати 200 херсонців похилого віку, які не мають змоги власноруч приготувати їжу та потреб…
Мистецтво для дітей Бахмуту
Підтримати
Соціальна допомога
Мистецтво для дітей Бахмуту
У рамках цього проєкту ми хочемо забезпечити 182 дитини із Бахмуту, які зареєстровані в Харківському цен…
Ініціатива "Новий Подих"
Підтримати
Соціальна допомога
Ініціатива "Новий Подих"
Завдяки проєкту ми організуємо 7-денний табір для 15 дружин військовослужбовців та їхніх 20 дітей у цен…
Показати всі