Миттєвості життя
Миттєвості життя

Миттєвості життя

Проект здійснює
Розпочато: 16.01.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
3877,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
3877,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дорогі добродії та всі небайдужі до дитячих проблем, знову звертаємось до Вас! Просимо Вашої допомоги у придбанні фотоапарату для дітей, які хочуть у фотографії самовиражатися. Одного разу до нас в "Карітас-Київ" приїхали діти із власною фотовиставкою. Яскраві та зворушливі митті, що були зафіксовані на великих фотографіях, залишили свій слід у пам’яті багатьох наших підлітків.

 

З давніх-давен живе в людині необхідність виразити себе – свої відчуття, спостереження, почуття. По-своєму розповісти людям про світ, що нас оточує, про час і про себе. Можливо хтось із юних фотографів почне свою творчість саме з цього фотоапарату, на який ми просимо Вас пожертвувати кошти. А згодом знайде свою нішу у цьому великому та унікальному світі.

Благодійний Фонд "Карітас-Київ" з 2006 року у столиці опікується сім’ями з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. Зараз у нас перебувають під супроводом проекту "Мобільна робота з молоддю в Україні" більше 40 сімей, багато з яких є кризовими, неповними, багатодітними, але більшість із них є малозабезпеченими. Метою діяльності є як робота з батьками щодо активації їхніх внутрішніх ресурсів для зміни ситуації, так і з дітьми для організації дозвілля для дітей як альтернативи тому часу, який вони проводять на вулиці. У більшості із цих родин є різнотипні проблеми: кредитна або комунальна заборгованість, нестача коштів для оплати оренди житла, пошук місця для ночівлі; але ці всі проблеми важко вирішити, якщо людина голодна, не має коштів на засоби гігієни та ліки. Благодійний Фонд "Карітас-Київ" допомагає їм одягом, медикаментами, засобами гігієни, а за можливістю – і продуктовими наборами. Влітку організовуємо для них оздоровчі табори у Карпатах.

Працівники БФ "Карітас-Київ" надають сім'ям комплексний психосоціальний супровід з розробкою індивідуального плану виходу ними з кризової ситуації, за співпраці соціального працівника та психолога. Для дітей проводяться навчальні заняття, творчі майстер-класи, гуртки, організовано футбольну команду, де діти займаються із професійним тренером та беруть участь у всеукраїнських турнірах зі своїми однолітками.

Нещодавно нам завдяки благодійникам УББ вдалося подарувати сім’ям постільну білизну, за що всім дякуємо. Це принесло справжнє свято в душі багатьох дітей. Просимо й цього разу допомогти нам забезпечити одну із найважливіших потреб цих дітей. Просимо Вас допомогти нам допомагати іншим – не відмовляти дітям та молоді, які опинилась в складних життєвих обставинах, у можливості навчитись чогось нового. Необхідна сума для придбання фотоапарату становить 3 877 грн.

ID: 1268
Підтримали
Благодійна допомога
13.02.2015 09:58
3033,00 грн.
Благодійна допомога
03.02.2015 23:17
20,00 грн.
Ольга Авсон
02.02.2015 10:07
200,00 грн.
Благодійна допомога
31.01.2015 16:15
170,00 грн.
Благодійна допомога
28.01.2015 14:31
4,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Цей проект присвячений Довбиській спеціалізованій школі-інтернату і її учням – дітям із особливостями ро…
Вкрадене дитинство
Підтримати
Соціальна допомога
Вкрадене дитинство
В рамках цього проекту ми збираємо кошти на придбання керамічних обігрівачів, поручнів для пандусів та у…
Повернемо дітям щасливе дитинство!
Підтримати
Соціальна допомога
Повернемо дітям щасливе дитинство!
У рамках цього проекту ми плануємо провести ремонтні роботи в будинку, де зараз проживає 50 діток із Киє…
Меблі для стареньких
Підтримати
Соціальна допомога
Меблі для стареньких
В часи, коли нелегко, мабуть, усім, поряд із нами є люди, яким сьогодні набагато важче. Мова йде про тих…
Показати всі