Діти в лікарні. Листопад.
Антонина
БФ "ДОН КАЛАБРІЯ УКРАЇНА"
23.11.2021 18:23
570 переглядів
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2021/11/23/banners/257434408_487961145722041_8946352583297165115_n.jpg.840x500_q85_box-0%2C266%2C720%2C694_crop_detail.jpg)
Ми продовжуємо провадити роботу з дітьми, що залишилися без піклування батьків у клінічній лікарні м. Харкова. Наразі, нажаль, там цього місяця рекордна кількість дітей! Залучаємо волонтерів, бо своєю маленькою командою вже не справляємося. Діти різного віку, з різними складнощами розвитку, ми, в свою чергу, продовжуємо надавати таку необхідну допомогу малечі. Творимо добро разом! Дякуємо всім за підтримку нашої ініціативи!