Моя мама здолала рак, а я здолаю ДЦП!
Моя мама здолала рак, а я здолаю ДЦП!
Завершений

Моя мама здолала рак, а я здолаю ДЦП!

Розпочато: 31.08.2021
Київ
Завершений
Всього зібрано
87720,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
87720,00 грн.

Крововилив у мозок, який стався на 1 тижні життя, позбавив Давида здорового щасливого дитинства. Діагноз "ДЦП" застав зненацька родину хлопчика, але вони мужньо проходять усі етапи лікування. Давид – дуже сильний хлопчик і показує гарні результати від реабілітації, але йому необхідна допомога!

Давид народився на 30 тижні вагітності з вагою всього 1 350 грамів і зростом 40 см. Причиною цього став виявлений діагноз "рак" у мами хлопчика. Крихітний малюк із першого дня свого життя був не в маминих обіймах, а в численних трубочках та датчиках... Давид пробув у реанімації місяць, потім ще місяць на другому етапі виходжування в "ОХМАТДИТі". За цей час мама хлопчика перенесла курси хіміотерапії. Коли у мами Давида закінчилось лікування і хлопчика виписали додому, сім’я сподівалася, що страшні місяці лікарень позаду, тепер вони будуть всі разом, але все тільки починалося.

Ряд лікарів, різних діагнозів та найстрашніший прозвучав у 5 місяців: "Тут я бачу перші ознаки формування ДЦП", – сказав лікар. Батьки сподівалися, що діагноз помилковий, але в 6 місяців його підтвердили. Сім’я одразу ж почала лікування хлопчика. Давид пройшов 4 курси Бобат та Войта терапії, має щодня заняття вдома з реабілітологом, які чергуються з реабілітаційними центрами. Також батьки звернулися за допомогою логопеда і психолога, заняття проходять кілька разів на тиждень, крім цього, ще є басейн та іпотерапія. Кожну вільну хвилину між заняттями батьки займаються з Давидом самостійно. 

За час лікування вони відвідали багато центрів, та один дає Давиду найкращі результати – це центр інтенсивної терапії Olinek у місті Варшава (Польща).

"Щоразу наш розумний хлопчик приїздить звідти з максимальними покращеннями, після останньої поїздки я побачила його перші вільні не сковані спастикою кроки та більш сконцентровані і ціленаправлені рухи ручками", – розповідає мама Давида.

Для хорошого результату потрібно хоча б 3-4 курси реабілітації на рік. Цього року Давид уже був у центрі інтенсивної терапії Olinek двічі. Третю поїздку родина планує на грудень, але власними силами батьки не в змозі оплатити цю реабілітацію, тому звертаються за допомогою до небайдужих людей.

Давид – дуже сильний та розумний хлопчик, різні спеціалісти говорять про хороші перспективи лікування. Сім’я Давида просить допомогти йому в відчайдушній боротьбі за своє здоров’я, бо самостійно вони вже справлятися не можуть!

Повне ім’я: Сухомлин Давид Олександрович, 06.03.2018 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП
ID: 7397
Підтримали
sergiodanile
01.02.2022 18:29
173,00 грн.
sergiodanile
01.02.2022 18:01
307,00 грн.
Неравнодушная
01.02.2022 16:00
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.02.2022 15:50
20,00 грн.
Благодійна допомога
01.02.2022 13:16
180,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні Святого Миколая потребує допомоги у вигляді вис…
Щире прохання про допомогу для Вадима
Підтримати
Здоров'я
Щире прохання про допомогу для Вадима
Вадимові 12 років, у нього спастична форма ДЦП (дитячий церебральний параліч), і йому необхідно проходит…
Великі надії
Підтримати
Здоров'я
Великі надії
Коли почалося повномасштабне вторгнення, коли ніхто не знав чого очікувати, майбутня мама Тетяна була на…
Маша бігає лише в мріях
Підтримати
Здоров'я
Маша бігає лише в мріях
Родина маленької Марії Левчук просить допомогти в зборі коштів на відновлення донечки, яка народилася пе…
Показати всі