Моя мрія – спати на ліжку!
Моя мрія – спати на ліжку!

Моя мрія – спати на ліжку!

Проект здійснює
Розпочато: 01.12.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
8338,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8338,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Допоможіть зібрати кошти на 2-поверхове ліжко для вимушено переселеної сім'ї з Луганська. Наталія – мати-одиначка, яка самостійно виховує трьох дітей! "Важко зрозуміти ситуацію, якої не бачиш, у якій не живеш, можна лише уявляти та сподіватися, що все так не буде", – коментує свою ситуацію Наталія. Кожна мати, кожен батько усвідомлюють те, наскільки важливо, щоби дитина мала свій простір для спокійного сну. Коли ж працівники БФ "Карітас Київ" прийшли в гості до Наталії, діти з радістю показали свої ліжка, які вони дуже цінують: зсунуті крісла.

 

Діти вже забули, що означає спати на ліжку. Наталія на даний момент не вірить в те, що ця ситуація може вирішитись іншим способом, а ніж оформленням кредиту. Саме тому БФ "Карітас Київ" вкотре звертається до вас з великим проханням допомогти зібрати кошти на двоповерхове ліжко, щоби діти повірили в диво Святого Миколая.

Історію Наталії складно описати в одній книзі, героїня якої сильна духом та може бути прикладом для всіх нас. Жінка згадує рідне місто зі сльозами на очах і, водночас, щаслива, що вдалося врятувати дітей і вчасно покинути місто. Жінці не те слово, що важко, вона не вірить уже в те, що є люди, які приходять на допомогу. Часом їй вистачає, щоб її вислухали, часом доводиться витирати сльози. Жінка зізнається, що досі чує сирену, яка свідчить про тривогу та підвищений рівень небезпеки, відчуває страх та тремтіння, коли згадує переживання під час градових атак, бо сім'я жила на верхньому поверсі. У серпні 2014 року жінка разом з дітьми переїхала з Луганська, будучи змушена шукати притулку деінде, і спочатку намагалася самостійно давати собі раду. Сьогодні Наталія сама виховує трьох дітей, їй час від часу допомагає мати. Жінці вдалося влаштуватися на роботу, проте коштів ледь вистачає на те, щоби оплатити оренду житла, комунальні послуги та продукти харчування. Сім'я орендує квартиру, у якій є лишень одне ліжко, тому діти сплять на зсунутих кріслах.

Благодійний Фонд "Карітас Київ" з 2006 року у столиці опікується сім’ями з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах. Зараз перебувають під супроводом проекту "Мобільна робота з молоддю в Україні" більше 40 сімей, багато з яких є кризовими, неповними, багатодітними, але більшість із них є вимушено переселеними. Благодійний Фонд "Карітас Київ" допомагає їм одягом, медикаментами, засобами гігієни, а за можливістю – і продуктовими наборами. Влітку було організовано для них оздоровчі табори у Карпатах. Працівники БФ "Карітас Київ" надають таким сім’ям комплексний соціальний супровід з розробкою індивідуального плану виходу ними з кризової ситуації. Для дітей проводяться навчальні заняття, творчі майстер-класи, гуртки, організовано футбольну команду, де вони займаються із професійним тренером та беруть участь у всеукраїнських турнірах зі своїми однолітками.

Як ми бачимо, така ситуація не лише в Наталії та її прекрасних діток, сьогодні безліч сімей перебувають навіть і в складніших ситуаціях, проте ми не змогли пройти повз. Набагато легше розвести руками, коли не бачиш людину чи сім'ю, де діти не мають на чому спати, і починаєш розуміти, що гріхом буде просто закрити на це очі. Ми насправді не знаємо, що трапиться з нами завтра, але ми знаємо точно, що сталося зі спокоєм та життям цих людей в недалекому минулому.

БФ "Карітас Київ" звертається з великим проханням пожертвувати кошти цій сім'ї для придбання ліжка на свято Миколая. Нехай святий Миколай прийде до їхньої оселі та подарує дітям безпечний простір для сну, а матері – впевненість у тому, що надія є. Необхідна сума для придбання двоповерхового ліжка разом із двома матрацами становить 8 338 грн.  

ID: 1864
Підтримали
Артём Сыромятников
10.12.2015 02:08
690,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2015 23:48
200,00 грн.
Андрій Луць
09.12.2015 21:35
50,00 грн.
Anna Tuzko
09.12.2015 20:47
10,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2015 13:51
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Теплий дім для дітей-сиріт
Підтримати
Соціальна допомога
Теплий дім для дітей-сиріт
В Києві є унікальний притулок для знедолених дітей – Центр соціально-психологічної реабілітації "Місто щ…
Діти голодні під час Covid-19. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Діти голодні під час Covid-19. 5
На сьогодні в час пандемії багатьом сім’ям з соціальних категорій не вистачає коштів на найнеобхідніше. …
Скарбничка категорії Соціальна допомога
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії Соціальна допомога
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Подбаймо про нужденних дітей разом
Підтримати
Соціальна допомога
Подбаймо про нужденних дітей разом
Щодня ми отримуємо десятки повідомлень та дзвінків з проханням про допомогу. З проханням допомогти одяго…
Показати всі