Моніторинг життя
Моніторинг життя
Завершений

Моніторинг життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.10.2017
Львів
Завершений
Всього зібрано
66000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
66000,00 грн.

Дитяча нейрохірургія… Від цього словосполучення мороз іде по шкірі і, відверто кажучи, навіть не хочеться замислюватись, хто ж потрапляє в це відділення. А потрапляють туди діти! Діти з черепно-мозковими травмами, діти з вродженими патологіями, діти з пухлинами мозку. Всіх їх без винятку чекають надзвичайно важкі операції і тривалі періоди відновлення.

За рік у відділенні нейрохірургії ЛМКДЛ, що на вулиці Орлика у Львові, лікується та оперується понад 30 пацієнтів. Операції на мозку важкі та тривають не одну годину, а потім малюк ще довгі дні і тижні перебуває в реанімації – там немає місця для мами, туди не пускають відвідувачів, там царство медперсоналу та незрозумілої дивної апаратури, що допомагає боротись за їх життя!

Що ж зробити, щоб малюки могли чим скоріше повернутись у відділення? Відповідь проста – облаштувати його обладнанням, яке б дозволило спостерігати за станом дитини, не забираючи її від мами. В нейрохірургії ЛМДКЛ впевнені, що два маленьких монітори PRIZM3 ENST здатні вирішити цю проблему. Такий монітор дає можливість контролю за рівнем сатурації, пульсом, артеріальним тиском, частотою дихання, температурою тіла та електрокардіограмою, а, отже, є необхідними для спостереження життєвих функцій дітей після операцій на мозку. Вартість одного монітору – 33 000 гривень.

Лише 66 000 грн – і маленькі пацієнти у важкому, але вже не критичному стані зможуть знаходитись у відділенні з батьками, а присутність рідних, як відомо, лікує значно краще за медикаменти! До того ж місце, яке ці дітки змушені займати в реанімації, звільниться для когось, хто в цей же момент потребує екстреної допомоги! Наявність моніторів допоможе більш ефективно організувати лікувальний процес для такої надскладної патології дитячого віку, дозволить реанімації виконувати своє пряме призначення, а дітям дозволить відчути тепло і турботу мами, що завжди поряд!

Кожні мама і тато, яким випало таке випробування, знають, що значить чекати під дверима реанімації, коли там твоя дитина… І всі знають, що для дитини у будь-якому стані найважливіше бути з батьками! Тож допоможімо малюкам чимшвидше здолати такий важкий шлях від реанімації до нормального життя!

ID: 3426
Підтримали
Благодійна допомога
23.10.2017 13:11
1454,68 грн.
Благодійна допомога
23.10.2017 12:07
51,01 грн.
Благодійна допомога
23.10.2017 12:03
47,00 грн.
Благодійна допомога
23.10.2017 00:20
25,46 грн.
Володимир Мельник
22.10.2017 10:53
54,99 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мамо, я буду крокувати з тобою!
Підтримати
Здоров'я
Мамо, я буду крокувати з тобою!
"Допоможіть моїй дитині! Я дуже хочу бачити її здоровою, як вона розмовляє та крокує зі мною по вулиці",…
До школи – з сестричкою за руку! 2
Підтримати
Здоров'я
До школи – з сестричкою за руку! 2
У Вані ДЦП та глухота. Кожен курс реабілітації наближає хлопчика до здорового дитинства.
Аріна мріє знову почути цей світ
Підтримати
Здоров'я
Аріна мріє знову почути цей світ
Аріна з'явилася на світ у 2014, через два місяці після того, як її мама терміново виїжджала з Донецька, …
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі