Мрія Оленки – навчитися ходити!
Мрія Оленки – навчитися ходити!
Завершений

Мрія Оленки – навчитися ходити!

Розпочато: 25.06.2014
Луганська область
Завершений
Всього зібрано
5400,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5400,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Оленка Єсауленко – гарна та весела дівчинка, якій з самого початку свого життя довелося зіткнутися з бідою і боротися зі страшною хворобою. Народившись недоношеною, її вага становила всього 1 кг 920 гр, вона була настільки слабенькою, що не могла навіть взяти мамині груди. Та три проведені підряд щеплення, від яких мама не змогла відмовитися, значно підірвали і без того неміцне здоров’я дівчинки. Після кількох місяців поневірянь по лікарням маляті був поставлений діагноз: ДЦП, спастична діплегія, эпілептичний синдром, косоокість, рухові розлади.

 

Коли дівчинці був 1 рік 10 місяців мама принесла її на черговий медичний огляд в поліклініку, а назад додому повернулася без неї…Відмовившись від рідної доньки, вона прирекла дівчинку на вимушене сирітство при живих батьках (батько також зайняв відсторонену позицію і не бажав приймати участі в долі дівчинки). Суд позбавив їх батьківських прав.

Тому рідна бабуся була змушена оформити опікунство над дівчинкою, і з тих пір всі турботи про лікуваняя і реабілітацію Оленки лягли на плечі літньої жінки. Вона бореться за здорове дитинство онуки вже більше 5 років. Заощаджуючи кожну копійку, бабуся возила дівчинку на лікування: Оленку лікували в Трускавці в центрі Козявкіна, в Києві в медичному центрі Берсенєва, в Харкові - в інституті Клочковського, в Симферополі- у рефлексотерапевта. Лікування дитини з таким діагнозом дуже дороге, курси реабілітації необхідно проходити два раза на рік, тому бабуся была змушена звернутися за допомогою до небайдужих людей, щоб її єдина онука отримала шанс на одужання. І тільки в центрі Берсєнєва лікування Оленки проводилося безкоштовно, за що бабуся не втомлюється дякувати лікарям клініки и безпосередньо лікарю Берсенєву Володимиру Андрійовичу.

Якщо до лікування дівчинка була такою слабенькою, що навіть не тримала голівку, то коли вона пройшла декілька курсів лікування, вона почала радувати бабусю своїми новими вміннями і можливостями. Дівчинка сама сидить, перевертається, стоїть, тримаючись за бабусю, потихеньку переступає своїми хворими ніжками, розмовляє, складає цілі речення, знає 15 віршів напам’ять : «Мойдодир» повністю, « У лукомор’я дуб зелений…» і т.д.. Вона стала більш уважною, кмітливою, знає багато телевізійних програм.

Але необхідно далі продовжувати лікування, адже те, що для здорових дітей є звичайною справою, то для Оленки на даный момент сама заповітна мрія - навчитися ХОДИТИ !!! І кожний вечір дівчинка перед сном в своїх дитячих молитвах просить Боженьку і Матінку Богородицю допомогти їй ходити своїми ніжками. Для лікування Оленки в медичнгому центрі Берсенєва необхідно 5 400 грн щоб пройти курс амбулаторного лікування нейрометамерної рефлексотерапії и метамерного введення цераксона, амінокислот, гангліозидів, регуляторних пептідов. Для бабусі на даний момент це нереальна сума, а втрачати дорогоцінний час не можна.

Ми звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням допомогти дівчинці навчитися ходити і відновитися. Не проходьте повз чужого горя, допоможіть Оленці отримати шанс на відновлення та мати здорове дитинство. Давайте всі разом допоможемо дівчинці перемогти страшну хворобу! Оленка дуже сподівається на Вашу допомогу и співчуття!

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 5 400 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ПІБ: Єсауленко Олена Миколаївна, 08.06.2006 р.

Місто: Луганська область

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез. Збіжна косоокість. Епілептичний синдром

ID: 998
Підтримали
Благодійна допомога
02.07.2014 20:10
350,00 грн.
Благодійна допомога
02.07.2014 18:14
50,00 грн.
Благодійна допомога
02.07.2014 17:14
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.07.2014 16:46
50,00 грн.
Благодійна допомога
02.07.2014 16:12
50,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
"Мрію побачити перші кроки сина"
Підтримати
Здоров'я
"Мрію побачити перші кроки сина"
Артемчик не може ходити через пухлину, яку лікували з народження. Ще в одеському пологовому запідозрили …
Діагностика, що рятує життя
Підтримати
Здоров'я
Діагностика, що рятує життя
Ні для кого не секрет, що сучасна медицина розвивається шаленими темпами. Те, що колись було недоступно …
Шанс на нове життя!
Підтримати
Здоров'я
Шанс на нове життя!
Тані було 20 років, коли страшна хвороба вразила її тіло і змінила звичний хід її життя. Лікарі поставил…
Допоможи рятувати життя на фронті!
Підтримати
Здоров'я
Допоможи рятувати життя на фронті!
Завдяки проєкту ми закупимо портативний апарат УЗД в машину медичної евакуації, яка знаходиться на викор…
Показати всі