Мрія Олі – попрощатися з ДЦП
Мрія Олі – попрощатися з ДЦП
Завершений

Мрія Олі – попрощатися з ДЦП

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.09.2023
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
78700,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
78700,00 грн.

Шевченко Олі 10 років, вона має діагноз "ДЦП, 5 рівень". Оля – дуже бажана та довгоочікувана дитина, вона народилася 4 березня 2013 року. На жаль, сталися передчасні пологи на 30 тижні вагітності. Легені відкрилися, але лікарі були вимушені застосувати ШВЛ. Олю забрали в реанімацію для недоношених діток, де вона була на ШВЛ 8 діб, лікарі зробили переливання крові та застосовували дуже сильну медикаментозну терапію. Потім стан дитини стабілізувався: дівчинка сама дихала, всі рефлекси були в нормі.

Коли Олю перевели з реанімації, маминій радості не було меж. Їм дали рекомендації про те, що потрібно робити після виписки в лікарів. Мама дуже серйозно до цього ставилася, щомісяця дівчинці перевіряли слух, зір, робили УЗД головного мозку. Але через декілька місяців в Олі почав збільшуватися м’язовий тонус, крихітка перестала ковтати їжу, постійно кричала. Коли дівчинка з мамою в черговий раз приїхали на прийом до дитячого невролога, було виявлено, що в дитини підіймається внутрішньочерепний тиск, у неї виявили епіактивність кори головного мозку. І так розпочався їх довгий та важкий шлях боротьби за здоров’я донечки.

Постійні обстеження, лікування та регулярні реабілітації… Та попри такий тяжкий фізичний стан, Оля комунікабельна дівчинка. Їй дуже подобаються, коли на неї звертають увагу, любить ділитися своїми іграшками та пригощати солодощами хлопчиків та дівчаток. Вона завжди радіє зустрічі зі своїми однокласниками. Вдома Оля дуже активно займається з розвивальними книжечками з наліпками. Це її улюблене заняття на розвиток уваги, логіки, пам'яті. Ще Оля любить гратися планшетом. Відкриває Ютуб, а там вже переглядає ролики на різний смак. Про те, як готувати страви і шити одяг, про подорожі та різні професії. Мама вважає, що дівчинка уявляє, як би вона могла сама власними ручками щось подібне готувати. Оля має потребу в постійному прийманні протисудомних препаратів та регулярній інтенсивній реабілітації. В дівчинки є шанси на відновлення, пройдено вже понад 20 курсів реабілітації. На сьогодні Оля вже навчається в 2 класі за індивідуальною програмою. Має деякі успіхи і в фізичному розвитку. Для сім’ї це вже велика перемога, але вони не мають зупинятися на досягнутому, потрібно наполегливо займатися та продовжувати реабілітацію дитини. Донечку мама виховує сама, тому дуже просить всіх допомогти, дуже сподівається на Вашу підтримку з лікуванням Олі.

Повне ім’я: Шевченко Ольга Володимирівна, 04.03.2013 р.
Місто: Нова Парафіївка, Харківська область
Діагноз: ДЦП
ID: 8877
Підтримали
Благодійна допомога
09.11.2023 13:49
42120,31 грн.
Благодійна допомога
28.10.2023 21:53
50,00 грн.
Charlie Chaplin
24.10.2023 03:12
100,00 грн.
Благодійна допомога
16.10.2023 21:52
7000,00 грн.
Благодійна допомога
11.10.2023 19:06
7000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Вирватися з пастки
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
У війни є зброя, не така очевидна, як ракетні установки, але не менш небезпечна: підвищення агресії в су…
Сергій хоче мати опору
Підтримати
Здоров'я
Сергій хоче мати опору
У Сергія ДЦП. Самостійно хлопчик не ходить, хоча дуже потребує вертикалізації. Тому до нас звернулася ма…
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Підтримати
Здоров'я
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Уявіть, що маєте прийти до лікарні навідати близьку людину. Певно, Ви би захотіли присісти поряд. Чи то …
В хуртовині відчуттів
Підтримати
Здоров'я
В хуртовині відчуттів
У Мирона аутизм. Його життя добре описує префікс "гіпер". Корекційні заняття допоможуть йому почувати се…
Показати всі