Мрії Дмитра варті життя
Мрії Дмитра варті життя
Завершений

Мрії Дмитра варті життя

Розпочато: 26.05.2015
Дніпропетровська область
Завершений
Всього зібрано
47294,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
47294,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дмитрик хворіє з народження. У 10 місяців у нього виявили захворювання нирок. До одного року він був змушений часто лежати в нефрологічному відділенні ОДЛ Дніпропетровська. Тут родині пропонували по досягненні 1,5-річного віку зробити операцію на нирці. Але коли батьки на неї зважилися, лікар порадила відмовитися від операції через дуже високий ризик для життя дитини, і оформити інвалідність. Тому Дмитрик – інвалід дитинства. До 16 років він 2 рази на рік проходив обстеження і курс лікування.

З січня 2014 року Дмитрик постійно перебуває на діалізі в лікарні "ОХМАТДИТ" м. Києва. 3 рази на тиждень Діма отримує замісну ниркову терапію гемодіалізом, щоб очистити кров хлопчика від шкідливих речовин. Без гемодіалізу Діма не вижив би. Але це лише тимчасова терапія, що підтримує життя, так як за фактом гемодіаліз виснажує організм дитини (дитина не росте, не розвивається). У Діми немає інших варіантів лікування, крім трансплантації нирки від живого донора (тата). Тільки ця операція врятує дитину. Через свою хворобу Діма не може вести нормальне життя підлітка, відвідувати школу. Але лікарі вважають, що після проведеної операції Діма зможе увійти в доросле життя нарівні зі своїми однолітками. У школі звичайним чином Діма зміг закінчити лише 6 класів, а з 7-го класу лікарі рекомендували індивідуальні заняття вдома. 10-й клас він пропустив через хворобу. Тому зараз навчається індивідуально в 10-му класі при лікарні.

Дмитро – мрійник! Він хоче багато чого спробувати і побачити! Мріє стати здоровим, щоб займатися спортом, завести сім'ю, допомагати мамі та сестрі. Каже, що обов'язково стане військовим або міліціонером, щоб захищати людей.

Ось уже 3 роки батько з сім'єю не живе і фінансово їх не підтримує, оскільки не може знайти роботу. Незважаючи на це, відносини з батьком у хлопчика дуже хороші. Саме батько стане рятівним донором нирки для операції, так як хоче і готовий врятувати дитині життя.

У Дмитрика немає інших варіантів лікування, крім трансплантації нирки від живого донора. Хлопчик мужньо бореться з хворобою і у нього достатньо сил, щоб перемогти таке важке захворювання. Як тільки йому буде проведена операція, він зможе ходити до школи, у нього почнеться нормальне життя – без лікарняних ліжок і сірих буднів нескінченного лікування.

Батьки хлопчика звертаються за допомогою у зборі коштів на дорогі медикаменти, які допоможуть Дімі вижити після трансплантації і допоможуть нирці прижитися, бо бояться, що своїх власних сил не вистачить для порятунку життя рідній дитині.

 

ПІБ: Натха Дмитро Миколайович, 19.01.1998 р.

Місто: Дніпропетровська область

Діагноз: хронічна хвороба нирок V ступеню, тубулоінтерстіціальний гломерулонефрит. Хронічна ниркова недостатність IV ступеню, термінальна стадія. З 15.01.2014 – гемодіаліз

ID: 1507
Підтримали
Благодійна допомога
12.08.2015 15:50
2464,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2015 14:08
50,00 грн.
EXELLENCE clinic
12.08.2015 13:31
50,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2015 12:47
10,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2015 11:29
10,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Монобанк + Кураж, січень 2022
Підтримати
Здоров'я
Монобанк + Кураж, січень 2022
Привіт всім чарівникам-благодійникам у 2022! Це перший добрий проєкт цього року колаборації Куража з Mon…
Сафія обов'язково одужає!
Підтримати
Здоров'я
Сафія обов'язково одужає!
Життя Сафії почалося з реанімації: дівчинка народилася на 3 місяці раніше, пережила операцію на очах, а …
Посмішка зовні, але біль всередині. 2
Підтримати
Здоров'я
Посмішка зовні, але біль всередині. 2
Наш підопічний Андрій дуже потребує післяопераційної реабілітації. Завдяки платформі dobro.ua нам вдало…
Жити без уколів
Підтримати
Здоров'я
Жити без уколів
Приблизно 29 000 уколів переніс Родіон за останні 10 років. У хлопчика виявили діабет 1 типу, коли йому …
Показати всі