Нагодовані 2022
Нагодовані 2022

Нагодовані 2022

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.11.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
186744,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
186744,00 грн.

На одній із роздач їжі для бездомних до нас підійшов чоловік років 35 і попросив про допомогу теплим одягом: йому потрібні були штани і теплі рукавички. Разом із їжею ми видали теплі рукавички і утеплені штани. На наступній роздачі, цей чоловік підійшов до нас і сказав: "Бачите, я нікуди не продав одяг, котрий ви мені дали, і сам не зник, ще й роботу знайшов за цей тиждень, тепер працюю двірником, дякую вам!".

Це лише одна з десятків історій, котра показує нам, що часто людині для того, щоб почати шлях до змін в своєму житті, потрібно зовсім небагато: поїсти і бути вдягненим у чистий одяг по погоді.

Проблема: кожен рік, з початком холодного сезону, бездомні люди опиняються на межі виживання. Минулого року це був локдаун, а цьогоріч — загроза ракетних обстрілів, відключення електроенергії і голод... Наразі, з приходом холодної пори, існує реальна небезпека стрімкого росту смертності серед бездомних людей у зв'язку з постійною відсутністю їжі та підвищеною складністю отримати доступ до неї. Це є прямою загрозою їх життю та здоров'ю.

Рішення: розпочати кампанію #нагодовані 2022 зі збору коштів для екстреної локальної допомоги безпритульним людям, що знаходяться на межі виживання. На зібрані кошти буде закуплено 1 350 обідів для бездомних людей у місті Києві, котрі ми будемо роздавати протягом трьох з половиною місяців.

Вартість одного обіду для безпритульного становить 107.6 грн. Цей обід складатиметься з трьох страв: курячий суп, рис з м’ясною підливою, випічка з начинкою та хліб. У вартість обіду входить також робота кухаря, кондитера та індивідуальне пакування з біорозкладних матеріалів. Загальна вартість проєкту разом із витратами на транспорт (в т.ч. банківські послуги) становить 187 010 грн.

Роздача обідів проходитиме на двох точках у м. Києві — на Подолі та Дарниці. Для допомоги у роздачі гарячої їжі на місцях роздачі, а також для нагляду за дотриманням правил безпеки під час повітряних тривог будуть залучені волонтери. На кожному етапі реалізації проєкту будуть присутні: керівник проєкту, комунікаційний та проєктний менеджер.

Ми маємо на меті нагодувати 1 350 бездомних людей протягом 3,5 місяців. Завдяки цьому проєкту ми плануємо частково задовольнити базову потребу бездомних людей у їжі на холодний період року, тим самим знизити рівень смертності серед них.

"ГО "Життя Буремне" – це благодійна організація, яка займається потребами безпритульних людей з 2019 року. Наша мета – проєктування якісного процесу реінтеграції людей без дому в соціум, пошук засобів допомоги задля відновлення їх соціальних функцій та реалізація базових гуманітарних потреб людини. У партнерстві з благодійним магазином одягу і закладами харчування ми організовуємо системні годування та надання гуманітарної допомоги людям без дому в Києві. Окрім цього, наша організація надає адресну допомогу бездомним людям із реінтеграції: ми допомагаємо їм із відновленням документів і пошуком роботи.

Дякуючи благодійникам та нашим підписникам, ми повністю закриваємо проєкт коштами з нашої скарбнички: https://dobro.ua/reserve_fund/suka_zhizn_2020.

ID: 8416
Підтримали
Благодійна допомога
29.11.2022 21:42
186744,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Стежка до відновлення: засоби здорового старіння
Підтримати
Соціальна допомога
Стежка до відновлення: засоби здорового старіння
Ми гостро потребуємо Вашої допомоги, щоб придбати необхідні медичні товари для надання якісних послуг дл…
Продуктові набори літнім людям Херсону
Підтримати
Соціальна допомога
Продуктові набори літнім людям Херсону
Завдяки проєкту ми закупимо 140 продуктових наборів базової необхідності людям похилого віку Дніпровсько…
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Цей проєкт присвячений Довбиській спеціалізованій школі-інтернату і її учням – дітям із особливостями ро…
Показати всі