Нагодовані 2022
Нагодовані 2022

Нагодовані 2022

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.11.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
187010,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
187010,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

На одній із роздач їжі для бездомних до нас підійшов чоловік років 35 і попросив про допомогу теплим одягом: йому потрібні були штани і теплі рукавички. Разом із їжею ми видали теплі рукавички і утеплені штани. На наступній роздачі, цей чоловік підійшов до нас і сказав: "Бачите, я нікуди не продав одяг, котрий ви мені дали, і сам не зник, ще й роботу знайшов за цей тиждень, тепер працюю двірником, дякую вам!".

Це лише одна з десятків історій, котра показує нам, що часто людині для того, щоб почати шлях до змін в своєму житті, потрібно зовсім небагато: поїсти і бути вдягненим у чистий одяг по погоді.

Проблема: кожен рік, з початком холодного сезону, бездомні люди опиняються на межі виживання. Минулого року це був локдаун, а цьогоріч — загроза ракетних обстрілів, відключення електроенергії і голод... Наразі, з приходом холодної пори, існує реальна небезпека стрімкого росту смертності серед бездомних людей у зв'язку з постійною відсутністю їжі та підвищеною складністю отримати доступ до неї. Це є прямою загрозою їх життю та здоров'ю.

Рішення: розпочати кампанію #нагодовані 2022 зі збору коштів для екстреної локальної допомоги безпритульним людям, що знаходяться на межі виживання. На зібрані кошти буде закуплено 1 350 обідів для бездомних людей у місті Києві, котрі ми будемо роздавати протягом трьох з половиною місяців.

Вартість одного обіду для безпритульного становить 107.6 грн. Цей обід складатиметься з трьох страв: курячий суп, рис з м’ясною підливою, випічка з начинкою та хліб. У вартість обіду входить також робота кухаря, кондитера та індивідуальне пакування з біорозкладних матеріалів. Загальна вартість проєкту разом із витратами на транспорт (в т.ч. банківські послуги) становить 187 010 грн.

Роздача обідів проходитиме на двох точках у м. Києві — на Подолі та Дарниці. Для допомоги у роздачі гарячої їжі на місцях роздачі, а також для нагляду за дотриманням правил безпеки під час повітряних тривог будуть залучені волонтери. На кожному етапі реалізації проєкту будуть присутні: керівник проєкту, комунікаційний та проєктний менеджер.

Ми маємо на меті нагодувати 1 350 бездомних людей протягом 3,5 місяців. Завдяки цьому проєкту ми плануємо частково задовольнити базову потребу бездомних людей у їжі на холодний період року, тим самим знизити рівень смертності серед них.

"ГО "Життя Буремне" – це благодійна організація, яка займається потребами безпритульних людей з 2019 року. Наша мета – проєктування якісного процесу реінтеграції людей без дому в соціум, пошук засобів допомоги задля відновлення їх соціальних функцій та реалізація базових гуманітарних потреб людини. У партнерстві з благодійним магазином одягу і закладами харчування ми організовуємо системні годування та надання гуманітарної допомоги людям без дому в Києві. Окрім цього, наша організація надає адресну допомогу бездомним людям із реінтеграції: ми допомагаємо їм із відновленням документів і пошуком роботи.

Дякуючи благодійникам та нашим підписникам, ми повністю закриваємо проєкт коштами з нашої скарбнички: https://dobro.ua/reserve_fund/suka_zhizn_2020.

ID: 8416
Підтримали
Благодійна допомога
29.11.2022 21:42
187010,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
SIRENS: допомагаємо Україні та постраждалим від війни
Підтримати
Соціальна допомога
SIRENS: допомагаємо Україні та постраждалим від війни
Ціль – організувати збір коштів для постраждалих у війні через продаж NFТ і прямі пожертви. Ми хочемо пр…
Їжа для дітей. 15
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для дітей. 15
Ваша фінансова підтримка допоможе забезпечити 12 дітей, які проживають в Центрі соціально-психологічної …
Діти голодні під час Covid-19. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Діти голодні під час Covid-19. 5
На сьогодні в час пандемії багатьом сім’ям з соціальних категорій не вистачає коштів на найнеобхідніше. …
"Разом більше". Допомога людям літнього віку
Підтримати
Соціальна допомога
"Разом більше". Допомога людям літнього віку
Тут акумулюються внески на підтримку програм допомоги літнім членам суспільства, тобто на будь-які проєк…
Показати всі