Нагодуй дитину-2
Нагодуй дитину-2

Нагодуй дитину-2

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.10.2013
Київ
Завершений
Всього зібрано
19700,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19700,00 грн.

Мета цього проєкту – придбання продуктів для харчування дітей у благодійній їдальні БФ «Карітас Київ». На превеликий жаль, коштів для діяльності їдальні постійно не вистачає. УББ вже зібрала кошти завдяки проєкту «Нагодуй дитину» для купівлі рибопродуктів у їдальню, на півроку. Але для повноцінної діяльності закладу також потрібні й інші якісні харчі, на які грошей не вистачає, тому вже вдруге звертаємося по допомогу.

 

Фонд «Карітас», попри різного роду діяльність, з 1992 року у Києві годує гарячими обідами потребуючих. Основною категорією, якій надається харчування у благодійній їдальні є діти та підлітки. На сьогоднішній день – це діти із кризових, малозабезпечених, неповних, багатодітних родин та діти інваліди, загалом - 50-80 осіб. У частини з них немає батьків, а у деяких навіть якщо і є, то безробітні, тому і не можуть дати найнеобхідніше дітям – повноцінне харчування. У багатьох із цих бідних сімей великі борги за комунальні послуги, дехто живе у чужих квартирах, деякі майже на вулиці, або і на вулиці. У них немає грошей на лікування, одяг чи засоби гігієни. Ці дітки приходять у благодійну їдальню Карітасу, де можуть з’їсти те, про що їм часто приходиться лише мріяти. Для людей, які не мають проблем із харчуванням, звичайно, є незрозумілою радість від їжі, а для цих дітей – харчування у благодійній їдальні підтримує життя, дає можливість повноцінно навчатися та розвиватися.


На превеликий жаль, коштів для діяльності благодійної їдальні постійно не вистачає. Нещодавно на допомогу прийшла УББ та всі люди доброї волі, які жертвували свої кошти на цю благородну справу. На сайті МБФ - www.ubb.org.ua - було розміщено перший проєкт «Нагодуй дитину» з метою залучення благодійних пожертв для придбання риби у благодійну їдальню для харчування дітей. За дуже короткий час було зібрано 13 450 грн на придбання рибопродуктів. Так, завдяки всім добрим людям, більш ніж півроку, в раціоні дітей буде риба та рибопродукти!


Водночас для повноцінної діяльності також потрібні і інші продукти, на які коштів не вистачає, тому вже вдруге звертаємося по допомогу. Дуже просимо допомогти у придбанні продуктів для харчування бідних дітей!

ID: 733
Підтримали
Благодійна допомога
21.11.2013 12:19
200,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2013 11:45
30,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2013 11:17
20,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2013 11:16
50,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2013 11:15
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Стежка до відновлення: засоби здорового старіння
Підтримати
Соціальна допомога
Стежка до відновлення: засоби здорового старіння
Ми гостро потребуємо Вашої допомоги, щоб придбати необхідні медичні товари для надання якісних послуг дл…
SUKA_ZHIZN 2020
Підтримати
Соціальна допомога
SUKA_ZHIZN 2020
Безпритульний — це людина, що опинилася на вулиці не за власним бажанням. На кінець 2018 року Центр облі…
Марафон Добра #гастропак
Підтримати
Соціальна допомога
Марафон Добра #гастропак
Під час пандемії багато українських родин, які виховують дітей з інвалідністю, переселенці, багатодітні …
Допоможіть не голодувати. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Допоможіть не голодувати. 5
Несамовитий біг по колу – життя родин, де є важкохвора людина. Це схоже на що завгодно, але не на нормал…
Показати всі