Нагодуй дитину-3
Нагодуй дитину-3

Нагодуй дитину-3

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.09.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
19700,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19700,00 грн.

Основна мета та ціль проєкту – придбання продуктів для харчування дітей у благодійній їдальні БФ "Карітас Київ", яка з 1992 року у Києві надає гарячі обіди потребуючим людям та дітям. Основною категорією, якій надається харчування у благодійній їдальні є діти та підлітки у кількості 50-80 осіб. УББ вже зібрала кошти на проєкти Нагодуй дитину та Нагодуй дитину-2, але для повноцінної діяльності закладу також потрібні риба та фрукти, тому звертаємося втретє про допомогу!

 

На сьогоднішній день – це діти із кризових, малозабезпечених, неповних, багатодітних родин та діти інваліди. У частини із них немає батьків, а у деяких навіть якщо і є, то вони втратили роботу, тому і не можуть дати найнеобхідніше для своїх дітей – повноцінне та якісне харчування. У багатьох із цих бідних сімей є великі борги по оплаті за комунальні послуги, дехто живе у чужих квартирах, деякі майже на вулиці, або і на вулиці. У них немає грошей на лікування, одяг чи засоби гігієни. Ці дітки приходять у благодійну їдальню Карітасу, де можуть з'їсти те, про що їм часто приходиться лише мріяти. Для людей, які не мають недостатку у харчуванні, звичайно, є незрозумілою радість від їжі, а для цих дітей – харчування у благодійній їдальні підтримує життя, дає можливість повноцінно навчатися та розвиватися.

На превеликий жаль, коштів для діяльності благодійної їдальні постійно не вистачає. Вже двічі на допомогу приходили УББ та всі люди доброї волі, які жертвували свої кошти на цю благородну справу. Водночас для повноцінної діяльності коштів не вистачає і далі, тому звертаємося по допомогу. Дуже просимо допомогти у придбанні продуктів для харчування бідних дітей.

В соціальному центрі Карітасу з дітьми працює соціальний працівник, педагог, психолог, організовано роботу навчально-ігрової кімнати. Проводяться навчальні заняття, майстер-класи, гуртки. Для прикладу, гурток приготування їжі, де підлітки вчаться готувати самим собі їжу. Організовано футбольну команду, де діти займаються із професійним тренером та беруть участь у турнірах зі своїми однолітками. Тут діти відвідують сеанси перегляду та обговорення художніх фільмів, займаються образотворчим мистецтвом, мають доступ до міні-бібліотеки. Але, звичайно, все це стане неможливим, якщо не буде елементарного – харчування, тому просимо допомогти у харчуванні дітей.

В даний час благодійна їдальня не має грошей на придбання продуктів, тому під загрозою закриття, а від цього постраждають саме ці діти та підлітки. Дуже просимо допомогти у придбанні продуктів для цих бідних дітей.

На продукти для харчування дітей у благодійній їдальні БФ "Карітас Київ" необхідно зібрати 19 700 грн (риба, фрукти) + транспортні витрати.

ID: 1073
Підтримали
Благодійна допомога
02.10.2014 14:01
6400,00 грн.
Благодійна допомога
02.10.2014 08:19
150,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2014 15:52
500,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2014 15:47
50,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2014 15:23
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Нагодуємо дітей разом!
Підтримати
Соціальна допомога
Нагодуємо дітей разом!
Станьте разом з нами тими, хто протягне руку допомоги дітям і подарує їм благополуччя вже сьогодні! Завд…
Тепличка для щасливого личка
Підтримати
Соціальна допомога
Тепличка для щасливого личка
У Дитячому містечку "Дім Ангела" волонтери БФ "Ти-Ангел" організовують не лише цікаве та корисне дозвілл…
Вилікувати дитячі душі
Підтримати
Соціальна допомога
Вилікувати дитячі душі
Лікувати дитячі душі – тонка робота. Душі дітей з інвалідністю лікувати ще важче. Серйозні хвороби, цьку…
Місце спілкування для самотніх стареньких. 9
Підтримати
Соціальна допомога
Місце спілкування для самотніх стареньких. 9
Клуб "Друга молодість" працює в Харкові з 2001 року. З початком військових дій, через те, що клуб розташ…
Показати всі