Нагодуй дитину-4
Нагодуй дитину-4

Нагодуй дитину-4

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.10.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
52800,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
52800,00 грн.

Дорогі добродії та всі небайдужі до дитячих проблем! Просимо Вашої допомоги у придбанні продуктових наборів для 20 сімей, які потрапили в дуже важке матеріальне становище. Здавалося б, що це не найважливіша потреба, але продукти харчування є справжньою проблемою для тих родин, які з великими зусиллями проживають за 1 000 грн на місяць. Давайте допоможемо разом пережити родинам ті темні часи, які нависли над їх оселями, – це є велика справа!


Благодійни Фонд "Карітас-Київ" вже багато років у столиці опікується сім’ями з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. Зараз під опікою маємо майже 100 дітей та під супроводом перебувають ще більше 40 сімей, багато з яких є кризовими, неповними, багатодітними, але більшість із них є малозабезпеченими.

 

Метою діяльності є як робота з батьками щодо активації їх внутрішніх ресурсів для зміни ситуації, так і з дітьми для організації дозвілля для дітей як альтернативи тому часу, який вони проводять на вулиці. У більшості із цих родин є різнотипні проблеми: кредитна або комунальна заборгованість, нестача коштів для оплати оренди житла, пошук місця для ночівлі; але ці всі проблеми важко вирішити, якщо людина голодна, немає коштів на засоби гігієни та ліки. Благодійний Фонд "Карітас Київ" допомагає їм одягом, медикаментами, засобами гігієни, а за можливістю – і продуктовими наборами. Влітку організовуємо для них оздоровчі табори у Карпатах.

Працівники БФ «Карітас-Київ» надають сім'ям комплексний психо-соціальний супровід з розробкою індивідуального плану виходу ними з кризової ситуації, за співпраці соціального працівника та психолога. Для дітей проводяться навчальні заняття, творчі майстер-класи, гуртки, організовано футбольну команду, де діти займаються із професійним тренером та беруть участь у всеукраїнських турнірах зі своїми однолітками.

Нещодавно нам завдяки благодійникам УББ вдалося подарувати сім’ям постільну білизну, за що всім дякуємо. Це принесло справжнє свято в душі багатьох дітей. Просимо й цього разу допомогти нам забезпечити одну із найважливіших потреб цих дітей. Просимо Вас допомогти нам допомагати іншим – не відмовляти сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, у продуктових наборах. Необхідна сума для придбання для 20 сімей продуктових наборів один раз на місяць впродовж 12 місяців становить 30 300 грн. Допоможіть нам їм допомогти!

 

ID: 1126
Підтримали
Благодійна допомога
01.04.2015 08:52
21750,00 грн.
Благодійна допомога
31.03.2015 23:42
200,00 грн.
Dasha Dasha
30.03.2015 17:27
50,00 грн.
Благодійна допомога
09.02.2015 14:50
500,00 грн.
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
09.02.2015 00:13
2140,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Продуктова допомога людям похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Продуктова допомога людям похилого віку
Допоможіть нам підтримати самотніх людей похилого віку – внесок у розмірі 1 150 грн забезпечить одного п…
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Підтримати
Соціальна допомога
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Благенька постіль мало не розлазиться в руках – її давно пора було б списати, але замінити нічим. Але ж …
Мистецтво для дітей Бахмуту
Підтримати
Соціальна допомога
Мистецтво для дітей Бахмуту
У рамках цього проєкту ми хочемо забезпечити 182 дитини із Бахмуту, які зареєстровані в Харківському цен…
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо щонайменше 200 осіб, у тому числі ВПО, найнеобхіднішими засобами ос…
Показати всі