Нагодуй дитину. 6
Нагодуй дитину. 6

Нагодуй дитину. 6

Проект здійснює
Розпочато: 22.05.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
30000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Просимо Вашої допомоги у зборі коштів на продуктові набори для бідних сімей та сімей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. До БФ "Карітас Київ" звертається велика кількість родин, які опинилися за межею бідності, тому кількість потребуючих зростає з кожним днем, але задовольнити базові потреби, а саме харчування, великої кількості сімей можливо лише з вашою допомогою. Для багатьох сімей це реальна та вагома допомога, особлива для сімей з дітьми.

На базі БФ "Карітас" діють проекти допомоги багатодітним сім’ям, зокрема соціальна, психологічна, адаптаційна, їдальня для дітей. Цей проект передбачає надання продуктових наборів, вартістю 250 грн, 20 сім'ям один раз в місяць впродовж 6 місяців.

На сьогодні це кризові, малозабезпечені, неповні сім'ї, багатодітні та сім’ї, в яких є діти-інваліди. У частини з них немає годувальника, а у деяких навіть якщо і є, то вони втратили роботу, тому не можуть дати найнеобхіднішого для своїх дітей – повноцінне та якісне харчування. У багатьох із цих бідних сімей є великі борги за оплату за комунальних послуг, дехто живе у чужих квартирах, деякі майже на вулиці або й взагалі на вулиці. У них немає грошей на лікування, одяг чи засоби гігієни.

Це значно полегшить їх матеріальний стан і зможе дати змогу сім’ям прогодувати свою сім’ю. БФ "Карітас Київ", своєю чергою, піклується про подальшу долю цих сімей. Наші фахівці у галузі соціальної роботи комплексно допомагають вирішити питання родин, а саме надати соціальний супровід, психологічну допомогу, розвиток, навчання та інші питання.
Завдяки Вам ми зможемо зібрати кошти на продуктові набори для бідних сімей. Дуже сподіваємось на вашу допомогу, щоб мати можливість купити продуктові набори для бідних дітей, які не мають змоги годувати своїх дітей.

У соціальному центрі "Карітас" з дітьми працює соціальний працівник, педагог, психолог, тут організовано роботу навчально-ігрової кімнати. Проводяться навчальні заняття, майстер-класи, гуртки. Для прикладу, гурток приготування їжі, де підлітки вчаться готувати їжу самостійно. Організовано футбольну команду, де діти займаються із професійним тренером та беруть участь у турнірах зі своїми однолітками. Тут діти відвідують сеанси перегляду та обговорення художніх фільмів, займаються образотворчим мистецтвом, мають доступ до міні-бібліотеки. Але, звичайно, все це стане неможливим, якщо не буде елементарного – харчування, тому просимо допомогти нам у цьому!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти на продуктові набори вихованцям БФ "Карітас". Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Oleg Muraviov
21.11.2017 08:36
2409,10 грн.
Благодійна допомога
20.11.2017 23:22
20,46 грн.
Благодійна допомога
20.11.2017 23:14
20,46 грн.
Благодійна допомога
20.11.2017 21:57
52,95 грн.
Благодійна допомога
20.11.2017 19:18
254,58 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Соціальна допомога
Рука допомоги для дітей-сиріт
Діти – найбільша цінність. Але знають про це, на жаль, не всі. В Центр допомоги «Місто щасливих дітей» п…
Підтримати
Соціальна допомога
Діти хочуть їсти
Мета проекту - зібрати гроші на харчування діток Центру допомоги "Місто щасливих дітей". Тут живуть діти…
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії Соціальна допомога
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Підтримати
Соціальна допомога
Марафон Добра #гастропак
Під час пандемії багато українських родин, які виховують дітей з інвалідністю, переселенці, багатодітні …
Показати всі