Нагодуй дитину. 6
Нагодуй дитину. 6

Нагодуй дитину. 6

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.05.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
30000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.

Просимо Вашої допомоги у зборі коштів на продуктові набори для бідних сімей та сімей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. До БФ "Карітас Київ" звертається велика кількість родин, які опинилися за межею бідності, тому кількість потребуючих зростає з кожним днем, але задовольнити базові потреби, а саме харчування, великої кількості сімей можливо лише з вашою допомогою. Для багатьох сімей це реальна та вагома допомога, особлива для сімей з дітьми.

На базі БФ "Карітас" діють проєкти допомоги багатодітним сім’ям, зокрема соціальна, психологічна, адаптаційна, їдальня для дітей. Цей проєкт передбачає надання продуктових наборів, вартістю 250 грн, 20 сім'ям один раз в місяць впродовж 6 місяців.

На сьогодні це кризові, малозабезпечені, неповні сім'ї, багатодітні та сім’ї, в яких є діти-інваліди. У частини з них немає годувальника, а у деяких навіть якщо і є, то вони втратили роботу, тому не можуть дати найнеобхіднішого для своїх дітей – повноцінне та якісне харчування. У багатьох із цих бідних сімей є великі борги за оплату за комунальних послуг, дехто живе у чужих квартирах, деякі майже на вулиці або й взагалі на вулиці. У них немає грошей на лікування, одяг чи засоби гігієни.

Це значно полегшить їх матеріальний стан і зможе дати змогу сім’ям прогодувати свою сім’ю. БФ "Карітас Київ", своєю чергою, піклується про подальшу долю цих сімей. Наші фахівці у галузі соціальної роботи комплексно допомагають вирішити питання родин, а саме надати соціальний супровід, психологічну допомогу, розвиток, навчання та інші питання.
Завдяки Вам ми зможемо зібрати кошти на продуктові набори для бідних сімей. Дуже сподіваємось на вашу допомогу, щоб мати можливість купити продуктові набори для бідних дітей, які не мають змоги годувати своїх дітей.

У соціальному центрі "Карітас" з дітьми працює соціальний працівник, педагог, психолог, тут організовано роботу навчально-ігрової кімнати. Проводяться навчальні заняття, майстер-класи, гуртки. Для прикладу, гурток приготування їжі, де підлітки вчаться готувати їжу самостійно. Організовано футбольну команду, де діти займаються із професійним тренером та беруть участь у турнірах зі своїми однолітками. Тут діти відвідують сеанси перегляду та обговорення художніх фільмів, займаються образотворчим мистецтвом, мають доступ до міні-бібліотеки. Але, звичайно, все це стане неможливим, якщо не буде елементарного – харчування, тому просимо допомогти нам у цьому!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти на продуктові набори вихованцям БФ "Карітас". Переглянути попередні проєкти Ви можете за посиланням.

ID: 3078
Підтримали
Oleg Muraviov
21.11.2017 08:36
2409,10 грн.
Благодійна допомога
20.11.2017 23:22
20,46 грн.
Благодійна допомога
20.11.2017 23:14
20,46 грн.
Благодійна допомога
20.11.2017 21:57
52,95 грн.
Благодійна допомога
20.11.2017 19:18
254,58 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харків. Їжа для дітей, які постраждали від війни
Підтримати
Соціальна допомога
Харків. Їжа для дітей, які постраждали від війни
Завдяки проєкту ми закупимо 90 продуктових наборів для сімей з дітьми: як харків’ян, так і вимушено пере…
Діти, яким потрібна ваша турбота
Підтримати
Соціальна допомога
Діти, яким потрібна ваша турбота
Завдяки проєкту ми забезпечимо ГО "Запорука майбутнього" в Одесі, під опікою якої знаходиться 320 сімей,…
Розірвати ланцюжок насильства
Підтримати
Соціальна допомога
Розірвати ланцюжок насильства
Діти теж є постраждалими від домашнього насильства. Однак тільки одне зі 130 звернень в українські служб…
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо щонайменше 200 осіб, у тому числі ВПО, найнеобхіднішими засобами ос…
Показати всі