Навчання дітей у Дитячому будинку
Навчання дітей у Дитячому будинку
Завершений

Навчання дітей у Дитячому будинку

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.10.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
36071,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36071,00 грн.

До нашого Центру соціально-психологічної реабілітації у Києві потрапляють діти з різними життєвими обставинами, найчастіше це діти з неблагополучних сімей, які були обділені батьківською турботою та любов'ю. Такі діти часто педагогічно занедбані, тобто батьки не займалися вихованням та навчанням дитини. В них спостерігаються знижені інтелектуальні здібності, мовленнєві порушення, вузький кругозір, емоційна неврівноваженість, труднощі у соціалізації, вони можуть бути схильні до аморальних вчинків, можуть боятися не тільки дорослих, а й однолітків.

У сімейному колі дитина отримує первинний соціальний досвід, на основі якого формується подальше сприйняття навколишнього світу. Педагогічна занедбаність з'являється за недостатньої участі батьків у житті дитини, низькому матеріальному рівні, несприятливих умовах проживання, слабкому освітньому та культурному розвитку батьків, частих конфліктах, бездоглядності, неправильному стилі виховання. "Важкі" діти мають постійні конфлікти з педагогами, батьками, однолітками. Психологічна ізольованість і самотність знижують бажання до відвідування освітнього закладу, дитина починає шукати підтримку та самостверджуватись через асоціальні угруповання.

На допомогу такій дитині у нашому Центрі приходять соціальні педагоги. Вони не тільки щодня оточують наших дітей турботою та любов'ю, створюють атмосферу сім'ї, допомагають дитині соціалізуватися і навчають простим правилам гігієни, а й проводять спеціальні розвивальні заняття і готують дітей до школи. На таких заняттях дітей навчають рахувати, читати, писати, розрізняти кольори, форми предметів, розвивають пам'ять, мислення, увагу, вчать виражати свої емоції. Також із дітьми проводять тематичні вечори, чаювання, вчать вірші та готують виступи на свята. Соціальний педагог допомагає дітям організувати режим, який є запорукою здорового розвитку дитини. Все це говорить про безцінний внесок нашої команди й насамперед соціальних педагогів в життя дітей без батьківської опіки.

Сьогодні ми потребуємо Вашої фінансової допомоги для адміністративної підтримки проєкту (оплата цілодобої роботи 3 соціальних педагогів упродовж 1 місяця, оплата комунальних послуг та адміністративні витрати), це дасть змогу дітям отримати щасливе дитинство та надію на світле майбутнє.

ID: 8278
Підтримали
Благодійна допомога
21.12.2022 09:41
24265,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2022 00:42
150,00 грн.
Благодійна допомога
11.12.2022 21:43
64,00 грн.
Благодійна допомога
11.12.2022 11:45
100,00 грн.
Благодійна допомога
07.12.2022 21:48
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Навчання дітей у Дитячому будинку. 3
Підтримати
Освіта та наука
Навчання дітей у Дитячому будинку. 3
Цей проєкт дасть змогу знедоленим дітям жити в умовах, наближених до сімейних, та мати поруч дорослих, я…
Книги шрифтом Брайля: я хочу і можу читати!
Підтримати
Освіта та наука
Книги шрифтом Брайля: я хочу і можу читати!
Завдяки цьому проєкту ми зможемо надрукувати 20-30 нових книжок культових українських та іноземних автор…
Школа запуску мовлення
Підтримати
Освіта та наука
Школа запуску мовлення
Завдяки цьому проєкту діти, які мають труднощі у звуковимові, лексико-граматичній, фонетико-фонематичній…
Навчимо Дітей Героїв!
Підтримати
Освіта та наука
Навчимо Дітей Героїв!
Благодійний фонд «Діти Героїв», онлайн ІТ-академія для дітей та підлітків GoITeens разом з благодійною п…
Показати всі