Навчання під обстрілами
Навчання під обстрілами

Навчання під обстрілами

Розпочато: 20.03.2023
Нікополь
Активний
Залишилось зібрати
49572,00 грн.
Зібрано у відсотках
0%
Потрібно зібрати
50000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Російська війна проти України вже триває 8 років. За цей час ціле покоління дітей втратили нормальні умови життя, можливість бути з сім’єю і громадою, право на здоров’я, право на розвиток особистості, а також право на турботу і захист. Для роботи з цими дітьми потрібен особливий професійний підхід, і цього досвіду вкрай не вистачає в Україні. Через масштабність проблеми держава не в змозі впоратися з труднощами, що виникли під час повномасштабної війни, тому частину роботи беруть на себе організації недержавного сектору.

Нікополь розташований в Дніпропетровській області, він є прифронтовою територією. Нікопольська міська територіальна громада наказом Міністерства з питань реінтеграції ТОТ України внесена до переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). Місто наразі щодня перебуває під постійними ракетними ударами російських окупантів, які продовжуються з липня 2022 року. Місто обстрілюють ствольною артилерією з реактивних систем залпового вогню, розміщеними на території окупованої Запорізької області.

Навчальний процес в Нікополі організований в дистанційному режимі в онлайн форматі, який передбачає використання сучасних гаджетів. Але через зруйновану інфраструктуру та пошкоджені підприємства багато людей втратили роботу, тому не можуть забезпечити своїх дітей технікою для якісного дистанційного навчання. З іншого боку, навчальні заклади не мають фінансової спроможності на проведення навчання для вчителів.

Для удосконалення процесу навчання учнів початкових класів та забезпечення безперебійного навчального процесу в умовах війни фонд "Крила України Нікополь" реалізує проєкт "Навчання під обстрілами". Завдяки йому ми плануємо заповнити прогалини в освітньому процесі трьох навчальних закладів Нікополя – ліцеїв № 4, 15, 24 Нікопольської міської ради і забезпечити дітей планшетам, на кожен із яких буде встановлено програмне забезпечення з доступом до освітньої інтерактивної програми "Edugames". Ми також хочемо забезпечити вчителів якісною оргтехнікою та психологічною підтримкою, а також проводимо психологічну адаптацію вчителів до дистанційного навчання під час війни. Для цього проводимо цикл тренінгів, щоб навчити застосовувати електронні освітні ресурси у навчальному процесі, навчити працювати з дітьми в умовах війни та отримати навички психологічної самодопомоги.

На dobro.ua ми збираємо кошти на 7 планшетів (в рамках загального проєкту "Навчання під обстрілами") для учнів трьох ліцеїв Нікополя, будинки яких були зруйновані й діти на сьогодні не мають змоги повноцінно отримувати навчання, бо не мають оргтехніки. Завдяки вашій підтримці діти зможуть повноцінно здобувати шкільну освіту в будь-якому безпечному місці. 

ID: 8569

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
16.04.2023 23:25
128,00 грн.
Благодійна допомога
15.04.2023 02:41
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.03.2023 17:24
100,00 грн.
Благодійна допомога
21.03.2023 11:57
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Шкільний портфелик у часі війни
Підтримати
Освіта та наука
Шкільний портфелик у часі війни
БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" хоче зібрати кошти і закупити для 200 дітей із сімей у складних життє…
Гаджети для онлайн-освіти для дітей Героїв
Підтримати
Освіта та наука
Гаджети для онлайн-освіти для дітей Героїв
В рамках цього проєкту ми збираємо кошти на 30 ноутбуків та 18 планшетів, якими ми забезпечимо 89 дітей …
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
Підтримати
Освіта та наука
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
У рамках проєкту "Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2" ми плануємо продовжувати проводити те…
День Знань під час війни: підтримай школярів! 2
Підтримати
Освіта та наука
День Знань під час війни: підтримай школярів! 2
Наша мета – зібрати кошти на 50 канцелярських наборів для 50 внутрішньо переміщених школярів (ВПО), які …
Показати всі