Навчання під обстрілами
Навчання під обстрілами
Завершений

Навчання під обстрілами

Розпочато: 20.03.2023
Нікополь
Завершений
Всього зібрано
538,00 грн.
Зібрано у відсотках
1%
Потрібно
50000,00 грн.

Російська війна проти України вже триває 8 років. За цей час ціле покоління дітей втратили нормальні умови життя, можливість бути з сім’єю і громадою, право на здоров’я, право на розвиток особистості, а також право на турботу і захист. Для роботи з цими дітьми потрібен особливий професійний підхід, і цього досвіду вкрай не вистачає в Україні. Через масштабність проблеми держава не в змозі впоратися з труднощами, що виникли під час повномасштабної війни, тому частину роботи беруть на себе організації недержавного сектору.

Нікополь розташований в Дніпропетровській області, він є прифронтовою територією. Нікопольська міська територіальна громада наказом Міністерства з питань реінтеграції ТОТ України внесена до переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). Місто наразі щодня перебуває під постійними ракетними ударами російських окупантів, які продовжуються з липня 2022 року. Місто обстрілюють ствольною артилерією з реактивних систем залпового вогню, розміщеними на території окупованої Запорізької області.

Навчальний процес в Нікополі організований в дистанційному режимі в онлайн форматі, який передбачає використання сучасних гаджетів. Але через зруйновану інфраструктуру та пошкоджені підприємства багато людей втратили роботу, тому не можуть забезпечити своїх дітей технікою для якісного дистанційного навчання. З іншого боку, навчальні заклади не мають фінансової спроможності на проведення навчання для вчителів.

Для удосконалення процесу навчання учнів початкових класів та забезпечення безперебійного навчального процесу в умовах війни фонд "Крила України Нікополь" реалізує проєкт "Навчання під обстрілами". Завдяки йому ми плануємо заповнити прогалини в освітньому процесі трьох навчальних закладів Нікополя – ліцеїв № 4, 15, 24 Нікопольської міської ради і забезпечити дітей планшетам, на кожен із яких буде встановлено програмне забезпечення з доступом до освітньої інтерактивної програми "Edugames". Ми також хочемо забезпечити вчителів якісною оргтехнікою та психологічною підтримкою, а також проводимо психологічну адаптацію вчителів до дистанційного навчання під час війни. Для цього проводимо цикл тренінгів, щоб навчити застосовувати електронні освітні ресурси у навчальному процесі, навчити працювати з дітьми в умовах війни та отримати навички психологічної самодопомоги.

На dobro.ua ми збираємо кошти на 7 планшетів (в рамках загального проєкту "Навчання під обстрілами") для учнів трьох ліцеїв Нікополя, будинки яких були зруйновані й діти на сьогодні не мають змоги повноцінно отримувати навчання, бо не мають оргтехніки. Завдяки вашій підтримці діти зможуть повноцінно здобувати шкільну освіту в будь-якому безпечному місці. 

ID: 8569
Підтримали
Благодійна допомога
09.09.2023 20:41
10,00 грн.
Благодійна допомога
30.07.2023 11:54
100,00 грн.
Благодійна допомога
16.04.2023 23:25
128,00 грн.
Благодійна допомога
15.04.2023 02:41
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.03.2023 17:24
100,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Скарбничка категорії "Освіта та наука"
Підтримати
Освіта та наука
Скарбничка категорії "Освіта та наука"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку різноманітних освітніх, навчальних та наукових проєктів, які …
Навчання дітей у Дитячому будинку. 3
Підтримати
Освіта та наука
Навчання дітей у Дитячому будинку. 3
Цей проєкт дасть змогу знедоленим дітям жити в умовах, наближених до сімейних, та мати поруч дорослих, я…
Навчіться рятувати життя разом з нами!
Підтримати
Освіта та наука
Навчіться рятувати життя разом з нами!
У військовому стані багато українців опинилися в небезпеці, де навички тактичної допомоги мають вирішаль…
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
Підтримати
Освіта та наука
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
У рамках проєкту "Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2" ми плануємо продовжувати проводити те…
Показати всі