Навчитися жити знову. Етап 1
Навчитися жити знову. Етап 1
Завершений

Навчитися жити знову. Етап 1

Розпочато: 17.12.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
13481,2 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13481,20 грн.

Друзі, знайомтеся, це – Ліза. Ця крихітка – яскравий приклад того, як в житті за одну секунду може змінитися все, і змінити життя всіх навколо. У родині народилася дитина. Кохана, бажана та здорова. Але про все по черзі. Народилася Лізонька 3 червня 2014 року у місті Києві. З самого народження дитинка розвивалася нормально і не відрізнялася від своїх однолітків: у 10 місяців пішла, з 1 року почала говорити перші слова. Але коли Лізочці виповнилося півтора року, ситуація почала змінюватися.

Спочатку крихітка стала збудженою й дратівливою, згодом у неї з'явилися проблеми зі сном і поведінкою. Психоемоційний стан Лізи погіршувався щодня. Всі набуті навички самообслуговування та мови губилися. Дитина перестала розвиватися і розуміти інших. Почалося нове, зовсім інше життя. Нескінченні консультації, оббивання порогів з метою зрозуміти, що ж сталося і що відбувається з їх дитиною? Спочатку лікарі не змогли встановити правильний діагноз і визначити причину хвороби. Лише після 2 виснажливих років нескінченних медичних досліджень було з'ясовано, що стан Лізи обумовлено інвазивним ураженням нейронів головного мозку в зонах формування мови, когнітивних здібностей та координації рухів. "Когнітивна епітолептоморфна енцефалопатія з розладом аутистичного спектру". Так звучить діагноз Лізочки.

Через 2 роки після правильно встановленого діагнозу лікування Лізи було направлено на зупинку процесів подальшого ураження мозку. Стан Лізи вдалося частково стабілізувати внаслідок тривалого прийому медикаментозних засобів і проходження 4 курсів мікрополяризації головного мозку. Через хворобу весь цей час дівчинка була позбавлена ​​можливості відвідувати дитячий дошкільний заклад і спілкуватися з однолітками. 

Наразі Ліза починає жити заново. Освоює елементарні рухи, вчиться вимовляти слова та контактувати з навколишнім світом. Нещодавно, з метою консультації, дочка з мамою відвідали центр реальної інклюзії "Ерудит". У центрі працюють за методиками, що розроблені фахівцями з шести різних країн світу. Всі ці методики з великою технічною базою обладнання допомагають діткам з аутизмом соціалізуватися, адаптуватися та відновити всі навички, необхідні для життя. Лізі прописали програму на рік. Її вартість – 303 200 грн на рік.  

Вся діагностика та лікування хвороби Лізи вимагають постійного проведення високовартісних медичних досліджень (трактографій уражених зон мозку, кількісних енцефалограм тощо), занять з логопедом, дефектологом, психологом, застосування методик нейромодуляції та інклюзивного навчання, а також інтенсивних реабілітаційних заходів. Все це фінансово батьки не в змозі витягнути. Тож їм дуже потрібна наша з вами допомога!

Любі наші помічники! Допоможіть, будь ласка, зібрати половину потрібної суми – 152 000 грн для Лізоньки.

Допоможіть дитині повернутися до нормального та повноцінного життя!

Повне ім’я: Прохорова Єлизавета Євгенівна, 03.06.2014 р.
Місто: Київ
Діагноз: когнітивна епітолептоморфна енцефалопатія з розладом аутистичного спектру
ID: 6705
Підтримали
Благодійна допомога
06.06.2021 15:49
100,00 грн.
Благодійна допомога
31.05.2021 13:10
51,01 грн.
Владимир Кутузов
17.05.2021 18:57
203,67 грн.
Благодійна допомога
12.05.2021 15:02
509,81 грн.
Благодійна допомога
04.05.2021 13:52
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Наздогнати сестричку в розвитку
Підтримати
Здоров'я
Наздогнати сестричку в розвитку
Даніель народився на 30 тижні другим із двійні, пережив гіпоксію та крововилив 3 ступеню. Внаслідок цьог…
"Наше щастя тривало недовго..."
Підтримати
Здоров'я
"Наше щастя тривало недовго..."
У 7-річного Ігорчика з Харкова ДЦП. Дитина сама себе не обслуговує, не говорить і не чує на одне вухо. Х…
Гуманітарні набори для поранених військових
Підтримати
Здоров'я
Гуманітарні набори для поранених військових
Проєкт створений для забезпечення 10 важко поранених військових необхідними речами під час їх перебуванн…
Показати всі