Не дамо проблемам рости разом з Михайликом
Не дамо проблемам рости разом з Михайликом
Завершений

Не дамо проблемам рости разом з Михайликом

Проект здійснює
Розпочато: 18.04.2018
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
176251,98 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
176251,98 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

І знову потрібна допомога нашому надзвичайному Михайлику. Він унікальний не тільки своєю рідкісною хворобою, але й вражаючою силою духу, умінням радіти життю всупереч труднощам. Труднощів чимало: набряки, біль, утворення ранок, що подовгу не гояться, кровотечі просто через пори на шкірі. Це всього лише симптоми, а є безліч серйозніших загроз. Щоб найближчим часом відвести від хлопчика ризик емболії, інсульту, інфаркту, влітку йому потрібно провести операцію в німецькій клініці.

Почнемо спочатку. У 8-річного Мишка серйозна вроджена патологія: лімфангіоматозна венозна мальформація. Це означає, що вени лівої ніжки, таза, зачеревинного простору постійно безконтрольно розростаються, сплітаються, утворюють судинні кластери. Які наслідки цього процесу? При вертикальному положенні в кінцівку переміщується величезна кількість крові, а значить серце, мозок, печінка та інші органи забезпечуються недостатньо. Міша живе з хронічним тромбозом, порушенням згортання крові, дисплазією стегнової й великої гомілкової кістки. Почав руйнуватися колінний суглоб – щоб урятувати його, дитині провели три операції в Німеччині. Якщо не обмежувати ріст судин, з кожним тижнем збільшується загроза емболії, крововиливу в серце чи мозок.

Як ми вже писали, Міша дивовижний хлопчик. Він стійко переносить щоденну рутину, пов'язану з хворобою: прийом ліків, носіння компресійної білизни, постійний контроль тиску та показників крові, неминучі набряки й біль. Міша – талановита, спортивна, активна дитина. Він займається акробатикою й ходить у басейн. У вересні він вступив на перший рівень дніпровської консерваторії, займається в хорі та класі фортепіано! У школу й на всі додаткові заняття він просто рветься. Але в тижні обов'язково бувають дні, коли все заплановане доводиться відкладати: на ніжці з’являються болючі набряки, або просто крізь шкіру на пальцях починає сочитися кров – лопає чергова судинка.

І тоді музика й басейн скасовуються – і потрібно цілий день лежати з піднятою ніжкою й охолоджуючими компресами. Знаєте, що тоді робить Міша? Співає. Мама каже, що він готовий співати цілий день, так що навіть хочеться знайти кнопку-вимикач. Вже більше 3 років ми знайомі з Михайликом. Ви збирали для нього кошти на операції в Німеччині на судинах і колінному суглобі. Зараз малому знову потрібна наша допомога. У червні батьки знову повезуть сина в Німеччину, до того ж хірурга – щоби видалити судинні кластери – найбільші й найнебезпечніші "клубочки" вен. Українські лікарі допомогти Міші не можуть – надто тонка операція, що загрожує важкими кровотечами. Вартість її в університетській клініці міста Halle – 12 447 євро. Батькам не знайти таких коштів без нашої підтримки.

"Ці операції потрібні, щоб Міша жив, щоби йому не погрожував інфаркт або інсульт, щоби не руйнувалися суглоби і кістки, – каже мама. – Ми просто не можемо зупинитися на цьому шляху, розумієте?". Віримо, що ви знову підтримаєте хлопчика!

 

ПІБ: Грязнов Михайло Дмитрович, 15.01.2010 р.

Місто: Дніпро

Діагноз: лімфангіоматозна венозна мальформація лівої кінцівки, хронічна венозна недостатність, рецидивний тромбофлебіт

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
29.05.2018 11:09
10,18 грн.
Анонімна допомога
29.05.2018 10:50
100,00 грн.
Анонімна допомога
29.05.2018 10:32
509,81 грн.
Анонімна допомога
28.05.2018 23:04
50,00 грн.
Анонімна допомога
28.05.2018 22:38
101,96 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Хворі не повинні задихатись. 2
Івано-Франківськ – українська колиска паліативної допомоги. Саме тут навчають для усієї України тих особ…
Підтримати
Здоров'я
Вийти з реанімації і обійняти маму
Ярослава вже два роки не відвідує школу. Сьогодні реальність життя дівчинки не радісна. Замість шкільно…
Підтримати
Здоров'я
Жити без слів "Караул! Цукор!"
Ваня Ісаєв – людина безмежно життєрадісна й товариська. 8-річний хлопчик жадібно вбирає знання: особливо…
Підтримати
Здоров'я
Я зможу самостійно рухатись! 4
Микита з’явився на світ переношеним. Хлопчик наковтався рідини, вона заповнила легені новонародженого, в…
Показати всі