Не заплямувати життя маленькій Міланці
Не заплямувати життя маленькій Міланці
Завершений

Не заплямувати життя маленькій Міланці

Проект здійснює
Розпочато: 29.09.2015
Волинська область, Любомль
Завершений
Всього зібрано
10986,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10986,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Міланці всього лише 7 місяців, і у неї – правобічна судинна мальформація, так звана "винна пляма" на обличчі. Це дуже складний косметичний дефект, який у нашій країні не можна виправити безкоштовно. Але можна за гроші. Оплатити дорогі процедури у Міланчиних батьків можливості немає. А між тим, видаляти "винну пляма" потрібно обов'язково – інакше дорослішати дівчинці буде дуже важко. Якщо не лікуватися на ранній стадії, може з'явитися глаукома і навіть епілепсія.

- Мілана народилася з плямою на правій стороні обличчя – це було помітно ще в пологовому будинку. Коли я прокинулася від наркозу, чоловік зі сльозами на очах повідомив мені цю неприємну новину, яка привела мене в шок. Ми тоді ще не знали, як правильно на це реагувати і де шукати вирішення нашої проблеми, - розповідає Аліна, мама дівчинки.

- Я тоді подумала, може, травма якась, може, придавили, так як пологи були дуже важкими. Ми з чоловіком сподівалися і дуже чекали, що пляма зникне сама по собі. Але вона так і не зникла. Досі.

У невеликому містечку Любомлі, що на Волині, де живе сім'я Шваліковських, лікарі не знали, що робити з плямою. Життю не загрожує, і добре. Чого ще батькам треба? Але мама дівчинки з лікарями категорично не згодна.

- Дуже важливо встигнути прибрати цей жах, поки Міланка не усвідомила, що вона не така, як інші дітки. І поки її не почали дражнити, - каже Аліна.

- Нам і так вже на вулиці слідом дивляться. Дуже болить душа, коли незнайомі люди починають розпитувати, що це в доньки на обличчі, а дітки запитують у своїх мам, чому в дівчинки таке обличчя. Я навіть боюся уявити, що буде, коли моя маленька донька почне все розуміти, і їй доведеться самій відповідати на ці питання.

Дівчинка дійсно поки зовсім не помічає своїх проблем. Вона любить подорожувати, знаходитися серед людей. Вона дуже любить гратися з діточками. У Міланочки є улюблена іграшка – це плюшевий ведмедик, з яким вона засинає і прокидається. Ще Мілана обожнює гойдатися на гойдалках – на вуличних і домашніх. Голосно сміється і кричить від задоволення.

Гуляти і сміятися Мілані подобається. А от їздити в Київський інститут дерматокосметології доктора Богомолець – не дуже. Під час процедури, коли "винну пляму" обробляють імпульсним лазером, Мілана дуже сильно плаче і кличе маму, але батьків до неї не пускають. Хоча лікарі і запевняють Аліну, що це абсолютно безболісно і відчуття не сильніші, ніж від холодної води, їй все одно в це віриться насилу, і за доньку вона переживає. Тим більше, що після року маніпуляції доведеться робити вже під наркозом, щоб у дитини не було психологічної травми.

Лікування це складне і тривале. Але і лікарі, і батьки Мілани помічають, що перші дві процедури виявилися ефективними, і їх обов'язково потрібно продовжити. Всього може знадобитися провести від 8 до 12 таких процедур. Тільки от коштують вони дуже дорого. Непід'ємно дорого для Аліни, що сидить у декреті та її чоловіка Олега, який перебивається випадковими заробітками. Навіть якщо він і знайде собі постійну роботу, то все одно в маленькому провінційному містечку грошей на лікування Мілани самотужки не заробити.

На перший цикл процедур батьки дівчинки вже витратили всю одноразову допомогу по народженню дитини, але цього виявилося недостатньо. Аліна і Олег дуже переживають, що не можуть нічим допомогти своїй маленькій донечці. Якщо не прибрати пляму зараз, то вона з роками може ще сильніше потемніти. А значить, серйозні психологічні проблеми дівчинці гарантовані – вона буде уникати людей, не зможе адаптуватись у дитячому колективі.

- Розумієте, у нашій країні таких дітей безкоштовно ніде не лікують – в державних лікарнях просто немає такого апарату, - журиться Аліна.

- Чому так? Повинні ж бути якісь правила?!

- От і я думаю - чому? Чому держава навіть не думає подбати про те, щоб його маленька громадянка Мілана Шваліковська виросла гарною і щасливою. Але ми-то з вами про це можемо подумати і допомогти, правда? 

 

ПІБ: Шваліковська Мілана Олегівна, 24.02.2015

Місто: Волинська область, Любомль

Діагноз: монолатеральна правобічна судинна мальформація шкіри обличчя по ходу ІІ гілки трійчастого нерва

ID: 1743

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
08.11.2015 13:20
150,00 грн.
Благодійна допомога
31.10.2015 19:47
20,00 грн.
Благодійна допомога
30.10.2015 22:00
50,00 грн.
Благодійна допомога
27.10.2015 15:57
50,00 грн.
Благодійна допомога
27.10.2015 12:49
40,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Подаруй дітям життя
Підтримати
Здоров'я
Подаруй дітям життя
Складно уявити собі роботу сучасного відділення, в якій немає відсмоктувача (аспіратора). Цей прилад не …
Якість життя Владика залежить від нас
Підтримати
Здоров'я
Якість життя Владика залежить від нас
Владислав Михайлишин ще зовсім маленький. Але вже по-дорослому протистоїть хворобам. У зв'язку з важкими…
ТЮСО рятує сердечко Назарчика Тищенка!
Підтримати
Здоров'я
ТЮСО рятує сердечко Назарчика Тищенка!
ТЮСО продовжує благодійну акцію "Врятуй сердечко" разом із Укаїнською Біржею Благодійності на dobro.ua. …
Термінова допомога малюкам Полтави.
Підтримати
Здоров'я
Термінова допомога малюкам Полтави.
До нашого фонду дуже часто звертаються лікарі, які вимушені просити допомогу у небайдужих людей, адже де…
Показати всі