Нехай Микита живе!
Нехай Микита живе!
Завершений

Нехай Микита живе!

Розпочато: 24.03.2015
Вінницька область
Завершений
Всього зібрано
17990,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17990,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Який глибокий погляд у цього 7-місячного малюка. Як уже допитливо і вдумливо дивиться він на світ. І скільки смутку в його оченятах. Адже цей світ зустрів Микитку зовсім не так ласкаво, як хотілося б. Болем і мукою озивається в ньому кожен подих з перших днів появи дитини на світ. Через непрофесіоналізм лікаря дитина поплатилася власним здоров'ям. Микита має шанс на повноцінне життя, проте все впирається в гроші на реабілітацію, яких у батьків просто немає.

А починалася історія Микитки здалеку. Цілих шість років йшли батьки хлопчика до думки, що готові стати батьками, скільки сподівань покладали на свого первістка, з яким нетерпінням чекали його народження… Вагітність протікала чудово, ніщо не віщувало, що продовження цієї історії буде настільки сумним, що так довго плеканим надіям не судилося збутися. Але, як це не жахливо, перешкодою до здійснення всіх надій став лікар. Його непрофесіоналізм. І той, хто повинен був допомогти хлопчику народитися здоровим, перетворив на кошмар життя дитини з перших же хвилин її життя в цьому світі. Саме недбалість лікарів призвела до того, що з того моменту, як у мами відійшли води і до народження Микитки пройшло 42 години! Ці 42 години безводного періоду, а також сильна асфіксія зробили свою справу. Життя дитини почалося під знаком діагнозів: вторинна мікроцефалія, спастичний тетрапарез, затримка психомовного розвитку. Малюк мужньо, як справжній майбутній чоловік, бореться за своє повноцінне існування. Його батьки всі сили віддають на цю боротьбу, продовжуючи вірити, що їхня мрія про щасливу родину ще збудеться.

Зараз хлопчику півроку, і за умов гідної реабілітації він ще дізнається, що таке повноцінне, щасливе життя. Але, як і багато інших речей в нашому світі, таке необхідне малюку лікування впирається в гроші. Батьки вже не справляються з оплатою дорогих курсів реабілітації, їх можливості вичерпані. Але не вичерпана їхня віра в небайдужих людей. Давайте допоможемо хлопчику стати здоровим! У наших силах виправити страшну несправедливість – злочинну помилку лікарів. Нехай цей малюк заново почне своє життя і дізнається, яким прекрасним може бути цей світ без болю!

 

ПІБ: Добровольський Нікіта Сергійович, 10.08.2014 р.

Місто: Вінницька область

Діагноз: наслідки важкої перинатальної асфіксії і натальной травми шийного відділу хребта. ДЦП. Спастичний тетрапарез. Збіжна співдружня косоокість. Синдром ліквородинамічних порушень. Епісиндром із частими генералізованими нападами

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
03.04.2015 17:04
500,00 грн.
Анонімна допомога
29.03.2015 14:06
3556,00 грн.
Анонімна допомога
29.03.2015 12:57
9,00 грн.
Анонімна допомога
29.03.2015 12:37
50,00 грн.
Анонімна допомога
29.03.2015 10:11
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Софія близька до перемоги над раком
Софія захворіла у червні минулого року. У неї різко почала набрякати права щока. Набряк зростав буквальн…
Підтримати
Здоров'я
Я зможу самостійно рухатись! 4
Микита з’явився на світ переношеним. Хлопчик наковтався рідини, вона заповнила легені новонародженого, в…
Підтримати
Здоров'я
Врятувати маленьку танцівницю
Березень 2020 роки цілком змінив життя третьокласниці Камілли. У цьому місяці їй поставили діагноз лейко…
Підтримати
Здоров'я
COVчег – разом проти коронавірусу
Стає очевидно, що епідемії у європейських країнах вийшли або виходять на пік. Насправді там уже відбуває…
Показати всі