Несолодке життя
Несолодке життя
Завершений

Несолодке життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.08.2016
Біла Церква
Завершений
Всього зібрано
39961,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
39961,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"У два роки Юля потрапила в реанімацію з високим цукром, її виводили з коми. Лікарі повідомили, що у дочки важка форма цукрового діабету. Ми тоді не розуміли, що нас чекає. Вперше зіткнулися з підрахунком хлібних одиниць, підбором доз інсуліну. Стабілізувати цукор не вдавалося, як би ми не старалися слідувати всім розпорядженням. Лікарі порадили перейти на інсулінову помпу, але у нас не було можливості її купити. Донька робила по сім-вісім ін'єкцій інсуліну в день.

Ситуація змінилася завдяки допомозі Української біржі благодійності та Уфонду. Спасибі величезне всім, хто відгукнувся! Але зараз закінчуються витратні матеріали, а без них помпа не працює. Ми знову змушені звернутися до вас. Прошу вас, допоможіть!" - саме так звучить прохання зневіреної молодої матері з Білої Церкви.

Зразкова, скромна дівчинка, дві акуратних косички і відмінні успіхи в школі. Що може бути більшою втіхою для батьків? І, за іронією долі, життя десятирічної дівчинки, складається, далеко не солодко.
Дівчинка захворіла на діабет у 2 роки і ледве вижила після коми. Затяжний кашель, різка втрата ваги і навіть запалення легень не наблизило білоцерківських лікарів до встановлення діагнозу. Про те, що у дівчинки діабет, її мама дізналася тільки в реанімації, коли маля відвезли із задишкою. Лікарі не давали гарантій, сказали тільки, якщо серце витримає - буде жити.

З тих пір її мама не може думати ні про що інше, крім здоров'я і постійної підтримки дочки. Хвороба принесла багато проблем з собою. Юля не може харчуватися в школі, бо дотримується певної дієти, порушення якої може загрожувати їй летальним результатом.

"Після коми Юлі треба було дуже дозовано приймати вуглеводи і вона з'їдала тільки хлібні крихти, які залишалися у мене на долоньці. На це було дуже боляче дивитися", - розповідає мама Юлі, Валентина.

Дівчинці не дарували солодких новорічних подарунків, адже цукерки для неї не звичайне дитяче задоволення, а лише зрідка спосіб підняти рівень цукру. Часто таке траплялось під час тренувань. У Юлі є мрія - стати хореографом. І своїй мрії вона присвятила вже 6 років: класика і хіп-хоп стали її віддушиною і покликанням. Але їй нерідко доводилось переривати тренування через нездужання, вирішити які могла б установка помпи.

Але, все змінилося в минулому році. Благодійники Української біржі благодійності та Уфонду, допомогли зібрати кошти на придбання інсулінової помпи для Юлі. За допомогою помпи Юлі вдалося позбутися від перепадів рівня цукру в крові. Дівчинка стала відчувати себе набагато краще і вільніше, адже прилад контролює рівень глюкози і вводить інсулін автоматично. Юля добре вчиться в школі, повернулася до регулярних занять танцями.

Спасибі величезне всім, хто відгукнувся і не залишився байдужим до долі Юлі. Без Вас, ми б не впоралися самі. Волею долі, ми знову змушені звернутися до Вас, тому що зараз закінчуються витратні матеріали, а без них помпа не працює. Доньці необхідно продовжувати помпову інсулінотерапію. Це єдина можливість стабілізувати рівень цукру і зупинити розвиток ускладнень"- розповідає Валентина, мама Юлі.

 

ПІБ: Юлія Вадимівна Доманська, 26 лютого 2004

Місто: Біла Церква

Діагноз: Цукровий діабет 1-го типу, тяжка форма захворювання

ID: 2395
Підтримали
Родион Смирнов
23.11.2016 15:41
559,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2016 15:35
50,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2016 15:33
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2016 14:37
50,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2016 14:21
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Якісна медична допомога для військових!
Підтримати
Здоров'я
Якісна медична допомога для військових!
Завдяки проєкту ми закупимо в госпіталь ветеранів війни на Півдні України біохімічний аналізатор, ЕКГ ап…
Назар все зможе! 3
Підтримати
Здоров'я
Назар все зможе! 3
Хтось із вас точно пам’ятає Назара. Йому вже 15 років, у нього ДЦП, множині вади розвитку, дзеркальне ві…
Показати всі