Несолодке життя
Несолодке життя
Завершений

Несолодке життя

Проект здійснює
Розпочато: 10.08.2016
Біла Церква
Завершений
Всього зібрано
39961,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
39961,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"У два роки Юля потрапила в реанімацію з високим цукром, її виводили з коми. Лікарі повідомили, що у дочки важка форма цукрового діабету. Ми тоді не розуміли, що нас чекає. Вперше зіткнулися з підрахунком хлібних одиниць, підбором доз інсуліну. Стабілізувати цукор не вдавалося, як би ми не старалися слідувати всім розпорядженням. Лікарі порадили перейти на інсулінову помпу, але у нас не було можливості її купити. Донька робила по сім-вісім ін'єкцій інсуліну в день.

Ситуація змінилася завдяки допомозі Української біржі благодійності та Уфонду. Спасибі величезне всім, хто відгукнувся! Але зараз закінчуються витратні матеріали, а без них помпа не працює. Ми знову змушені звернутися до вас. Прошу вас, допоможіть!" - саме так звучить прохання зневіреної молодої матері з Білої Церкви.

Зразкова, скромна дівчинка, дві акуратних косички і відмінні успіхи в школі. Що може бути більшою втіхою для батьків? І, за іронією долі, життя десятирічної дівчинки, складається, далеко не солодко.
Дівчинка захворіла на діабет у 2 роки і ледве вижила після коми. Затяжний кашель, різка втрата ваги і навіть запалення легень не наблизило білоцерківських лікарів до встановлення діагнозу. Про те, що у дівчинки діабет, її мама дізналася тільки в реанімації, коли маля відвезли із задишкою. Лікарі не давали гарантій, сказали тільки, якщо серце витримає - буде жити.

З тих пір її мама не може думати ні про що інше, крім здоров'я і постійної підтримки дочки. Хвороба принесла багато проблем з собою. Юля не може харчуватися в школі, бо дотримується певної дієти, порушення якої може загрожувати їй летальним результатом.

"Після коми Юлі треба було дуже дозовано приймати вуглеводи і вона з'їдала тільки хлібні крихти, які залишалися у мене на долоньці. На це було дуже боляче дивитися", - розповідає мама Юлі, Валентина.

Дівчинці не дарували солодких новорічних подарунків, адже цукерки для неї не звичайне дитяче задоволення, а лише зрідка спосіб підняти рівень цукру. Часто таке траплялось під час тренувань. У Юлі є мрія - стати хореографом. І своїй мрії вона присвятила вже 6 років: класика і хіп-хоп стали її віддушиною і покликанням. Але їй нерідко доводилось переривати тренування через нездужання, вирішити які могла б установка помпи.

Але, все змінилося в минулому році. Благодійники Української біржі благодійності та Уфонду, допомогли зібрати кошти на придбання інсулінової помпи для Юлі. За допомогою помпи Юлі вдалося позбутися від перепадів рівня цукру в крові. Дівчинка стала відчувати себе набагато краще і вільніше, адже прилад контролює рівень глюкози і вводить інсулін автоматично. Юля добре вчиться в школі, повернулася до регулярних занять танцями.

Спасибі величезне всім, хто відгукнувся і не залишився байдужим до долі Юлі. Без Вас, ми б не впоралися самі. Волею долі, ми знову змушені звернутися до Вас, тому що зараз закінчуються витратні матеріали, а без них помпа не працює. Доньці необхідно продовжувати помпову інсулінотерапію. Це єдина можливість стабілізувати рівень цукру і зупинити розвиток ускладнень"- розповідає Валентина, мама Юлі.

 

ПІБ: Юлія Вадимівна Доманська, 26 лютого 2004

Місто: Біла Церква

Діагноз: Цукровий діабет 1-го типу, тяжка форма захворювання

ID: 2395
Підтримали
Родион Смирнов
23.11.2016 15:41
559,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2016 15:35
50,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2016 15:33
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2016 14:37
50,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2016 14:21
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Одужати заради дітей! 2
Підтримати
Здоров'я
Одужати заради дітей! 2
Шановні донори! Знову до вас по допомогу звертається родина Надії Крижановської. Зовсім нещодавно Надюша…
ІТ- Миколай 2021
Підтримати
Здоров'я
ІТ- Миколай 2021
Щороку більше 500 дітей з усієї Західної України проходять лікування у Львові, у відділенні хірургії Зах…
Петрику, заговори!
Підтримати
Здоров'я
Петрику, заговори!
Петрик – найстарший із дітей, але потребує найбільше турботи, тому що у хлопчика аутизм і порушення обмі…
Шанс на нове життя!
Підтримати
Здоров'я
Шанс на нове життя!
Тані було 20 років, коли страшна хвороба вразила її тіло і змінила звичний хід її життя. Лікарі поставил…
Показати всі