Біль, що не минає
Біль, що не минає
Завершений

Біль, що не минає

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.09.2021
Київ
Завершений
Всього зібрано
9780,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9780,00 грн.

Від народження Самуель страждає на головний біль. Він – довгоочікуваний син у багатодітній люблячій родині. Та радість від його появи на світ була затьмарена: на 3 день після народження його перевели в реанімацію. Невідома внутрішньоутробна інфекція призвела до враження центральної нервової системи та цереброастенічного синдрому. 

Перший рік життя Самуель майже не спав, весь час був неспокійним і постійно плакав. Малюк перебував у стані фізичної слабкості, швидко втомлювався. Тоді у нього діагностували кривошию, у дитини погіршився зір і слух. До 3 років він перебував на домашньому вихованні, проте коли хлопчик пішов у дитячий садочок, стало зрозуміло, що Самуель до того ж важко йде на контакт і майже не комунікує з іншими дітками. Хлопчик ходив навшпиньках, ображався, часто і довго плакав без причини, звичайні ситуації викликали у Самуеля бурхливі емоції, які переходили в довготривалі істерики, з'явилися проблеми з концентрацією уваги.

Уявіть, що все це відбувалося з постійним відчуттям неминучого головного болю. Також нікуди не поділися порушення сну, погіршення пам'яті та інтересу до зовнішнього світу. Батьків турбували майже повна відсутність інтересів, млявість та байдужість. Проблеми зі здоров'ям Самуеля ростуть разом із хлопцем – через неможливість засвоїти матеріал першого класу, він змушений залишитися на другий рік. Очевидно, що без корекційного супроводу спеціалістів та повного медичного обстеження ситуацію не змінити. 

Рік тому через проблеми з вимовою хлопчик займався з логопедом і дефектологом, але ці заняття дали короткотривалий результат, якій згодом зійшов нанівець. Тоді Самуель пройшов консультацію невропатолога, психіатра та ендокринолога.

Багатодітна родина Самуеля родом з Білорусі, де все попереднє лікування – рекомендації місцевих лікарів. Зараз батьки з дітьми виїхали до України, де звернулися до нашого фонду по допомогу. Передусім, хлопчикові необхідно зробити МРТ головного мозку, яке раніше йому не призначали. Обстеження допоможе дізнатися причину головного болю, істерик і поведінки хлопчика, а курс корекційної терапії допоможе Самуелю зосередитись на навчанні та гарно засвоювати знання.

Для того, аби оплатити курс корекційної терапії, багатодітній родині необхідно 27 950 гривень, проте, на жаль, таких коштів вони не мають. Але всі разом ми зможемо допомогти Самуелю позбутися болю і страждань, а його родині надати підтримку в розвитку сина і зміцненні його здоров'я!

UPD: назву проєкту змінено. Стара назва проєкту: "Невгамовний світ Самуеля".

Повне ім’я: Цинман Самуель В’ячеславович, 16.08.2013 р.
Місто: Київ
Діагноз: ЗПР, ЗМР, розлади психічного розвитку з когнітивним дефіцитом, недорозвиток мови 3 ступеня, цереброастенічний синдром, депресивний розлад поведінки
ID: 7405
Підтримали
Благодійна допомога
01.01.2022 20:51
1101,38 грн.
Благодійна допомога
01.01.2022 17:11
1000,00 грн.
sergiodanile
01.01.2022 16:15
170,00 грн.
sergiodanile
01.01.2022 16:14
295,00 грн.
Oлена
01.01.2022 15:33
15,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Євгенія та її важкий шлях
Підтримати
Здоров'я
Євгенія та її важкий шлях
Євгенія Свистунова – друга дитина в сімʼї. Дівчинка зʼявилася на світ у грудні 2016 року, і вже після на…
Допоможіть Саші стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Саші стати на ноги!
У Сашка ДЦП, і він потребує операції на колінах (спочатку на одному, а згодом на іншому), оскільки вони …
Допоможемо Мілані з лікуванням
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Мілані з лікуванням
Зараз Мілані 8 років, і вона пішла до школи. Але це все їй дуже тяжко дається. Вона не говорить, хоча мо…
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Завдяки проєкту ми закупимо автоматичний ендоскопічний репроцесор у Запорізьку обласну клінічну дитячу л…
Показати всі