Фотозвіт по проекту
natalia grinishin
ХОБФ "Карітас"
06.01.2023 11:07
209 переглядів
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2023/01/06/banners/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE1.png.840x500_q85_box-48%2C0%2C1057%2C600_crop_detail.jpg)
БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" надає різносторонню підтримку й допомогу десяткам знедолених, тим, для кого допомога «Карітасу» є єдиним шансом на порятунок. Завдяки зібраним коштам на загальну суму розмірі 32 000.00 гривень (тридцять дві тисячі гривень) 00 коп., ми змогли закупити пальне для перевезення людей з інвалідністю в рамках проєкту «Нові можливості для людей з інвалідністю.2».Послугами соціального таксі скористалися в основному люди похилого віку з інвалідністю. Загалом було здійснено 1 650 перевезень.