Новий рік – рік нових надій
Новий рік – рік нових надій

Новий рік – рік нових надій

Проєкт здійснює
Розпочато: 11.12.2014
Одеса
Завершений
Всього зібрано
19147,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19147,00 грн.

Мета проєкту – придбати новорічні подарункові набори для 300 дітей, які потрапили в дуже важке матеріальне становище. Здавалося б, що це не найважливіша потреба, але придбання новорічних подарунків є справжньою проблемою для тих родин, які з великими зусиллями зуміли вирватися з місць проведення АТО, втратили своє житло, не маючи ніякої надії на швидке повернення. Давайте допоможемо їм пережити ці темні часи, бо це велика справа для ще зовсім маленьких сердець, які палахкотять у їх родинах.

Після анексії Росією Криму та внаслідок військових дій на Сході України багато сімей вимушених переселенців опинилось в Одесі та Одеській області. Вони мають багато проблем, вирішувати які намагається багато інституцій: органи державної влади, місцевого самоврядування, громадські організації. Але головною потребою цих людей є потреба соціалізації.

Однією з найбільш вразливих груп населення, що постраждали внаслідок гуманітарних проблем в країні, є діти вимушених переселенців, а також діти з особливими потребами. З весни 2014 року БФ "Карітас Одеса УГКЦ" регулярно відвідує декілька закладів в Одесі та Затоці, де розташовані діти з дитячих закладів Криму та Сходу України. Вони регулярно постачали для цих дітей засоби гігієни, проводили загальні зустрічі.

Перед 1 вересня БФ "Карітас Одеса УГКЦ" було організовано акцію "Збери шкільний портфелик", метою якої була допомога в підготовці до школи дітей-переселенців зі Сходу, які цього року сядуть за парти одеських шкіл.

У жовтні Карітас розпочав новий проєкт допомоги вимушеним переселенцям з Криму та східних областей України. На сьогоднішній день проєкт розраховано на 550 родин, яким щомісячно надається матеріальна допомога (на житло та їжу) на більше ніж 200 000 гривень.

Цільовою групою проєкту "НОВИЙ РІК – РІК НОВИХ НАДІЙ" є діти із сімей вимушених переселенців, що знаходяться останні півроку під опікою працівників та волонтерів БФ "Карітас Одеса УГКЦ". У час новорічних та різдвяних свят більшість із них буде позбавлена справжньої атмосфери свята та звичних для дітей подарунків. Проте спільними зусиллями ми можемо подарувати дітям справжнє свято та відчуття сімейного затишку. Приєднуйтеся до добрих справ!

ID: 1216
Підтримали
Юля Савченко
07.01.2015 17:40
100,00 грн.
Благодійна допомога
06.01.2015 18:10
20,00 грн.
Olga Polav
06.01.2015 10:01
50,00 грн.
Благодійна допомога
03.01.2015 16:41
10,00 грн.
Благодійна допомога
03.01.2015 00:25
5,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Зігріємо людей у реанімації
Підтримати
Соціальна допомога
Зігріємо людей у реанімації
В умовах реанімації навіть постіль зношується швидко, адже змінювати і прати її доводиться дуже, дуже ча…
Ініціатива "Новий Подих"
Підтримати
Соціальна допомога
Ініціатива "Новий Подих"
Завдяки проєкту ми організуємо 7-денний табір для 15 дружин військовослужбовців та їхніх 20 дітей у цен…
Евакуаційний бус
Підтримати
Соціальна допомога
Евакуаційний бус
Наша мета – зібрати кошти на авто Mercedes-Benz Sprinter 316 вантажопасажирської комплектації для достав…
Їжа для херсонців похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для херсонців похилого віку
Ми хочемо підтримати 200 херсонців похилого віку, які не мають змоги власноруч приготувати їжу та потреб…
Показати всі