Обладнання для реабілатції військових!
Обладнання для реабілатції військових!
Активний

Обладнання для реабілатції військових!

Розпочато: 11.07.2023
Ужгород
Активний
Залишилось зібрати
2228753,00 грн.
Зібрано у відсотках
0%
Потрібно зібрати
2238695,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Медичні заклади Закарпаття, будучи найбільш віддаленими від лінії фронту, забезпечують лікування та реабілітацію поранених, проте вони зіткнулися з величезним навантаженням. Лікарі потребують специфічного обладнання для підвищення якості та швидкості реабілітації.

На базі КНП "Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології" Закарпатської обласної ради (м. Ужгород) створена мультидисциплінарна реабілітаційна команда (3 лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, 2 неврологи, 3 нейрохірурги, 4 фізіотерапевти, 2 ерготерапевти, 2 психологи та 2 логопеди), яка спеціалізується на медичній реабілітації людей з ураженням нервової системи та опорно-рухового апарату. З 2022 року тут проводиться лікування та реабілітація військових, працівників аварійних служб та цивільних, які отримали травми різного ступеню важкості в результаті військових дій або обстрілів (у тому числі ракетних), а саме мінно-вибухові та черепно-мозкові травми з ураженнями опорно-рухового апарату або нервової системи, переломи та ін. На місяць у середньому тут приймають близько 2 000 пацієнтів.

Але для надання повної та ефективної медичної допомоги в закладі існує потреба в апаратах для пасивної реабілітації для колінного та кульшового суглобів, запʼястя, ліктя, плеча.

Ці апарати призначені для пасивної реабілітації пацієнта, її застосовують у тих випадках, коли пацієнт не може рухати кінцівками самостійно, але використання таких апаратів є необхідним, аби запобігти виникненню контрактур. Апарати дозволяють працювати як із сидячими, так і з лежачими хворими. Наявність провідного пульта управління дає можливість пацієнту самостійно запускати та зупиняти сеанс терапії. Такий контроль дозволяє пацієнту розслабити м'язи руки, що сприятливо впливає на ефективність лікування. Точне регулювання амплітуди рухів у суглобі дозволяє пацієнту практично не відчувати болю під час розробки суглобів. Від сеансу до сеансу амплітуда рухів поступово збільшується до повного відновлення функції суглобів. Цих апаратів немає в достатній кількості.

Також є потреба в апараті для реабілітації руки 06Е – він використовує технологію роботизованого екзоскелета та поєднує пасивні та активні тренування. Це означає, що пацієнт намагається виконувати рухи частково самостійно, це вже другий етап одужання. Такий підхід допомагає повноцінно відновити роботи руки. Апарат призначений для відновлення рухливості суглобів пальців руки для пацієнтів з дисфункцією руху пальців після травм. Фактично це рукавичка, яка поєднує в собі гнучкі технології робототехніки та неврології для забезпечення щоденного реабілітаційного лікування. Цього апарату в центрі немає зовсім.

У зв’язку з воєнними діями тисячі цивільних, військових та представників аварійних служб щодня отримують травми різного ступеня тяжкості. Групи, які зазнали травм нервової системи, черепно-мозкових пошкоджень, травм опорно-рухового апарату чи хребта потребують специфічного лікування та повноцінного курсу реабілітації для відновлення втрачених функцій. Від цього напряму залежать їх мобільність, працездатність, соціальна адаптація, фізична активність, самопочуття та майбутнє життя загалом.

ID: 8850

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
23.09.2023 23:01
555,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2023 18:28
200,00 грн.
Благодійна допомога
22.09.2023 21:17
100,00 грн.
Благодійна допомога
22.09.2023 18:35
100,00 грн.
Благодійна допомога
21.09.2023 06:22
20,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Найкраща реабілітація для Незламних дітей
Підтримати
Здоров'я
Найкраща реабілітація для Незламних дітей
Збираємо 35 мільйонів грн на реабілітаційне обладнання в центрі UNBROKEN KIDS (Національний реабілітацій…
Нікіта: допоможіть мені не здаватися! 2
Підтримати
Здоров'я
Нікіта: допоможіть мені не здаватися! 2
6-річний Нікіта від самого народження хворіє на ДЦП і затримку розвитку, і все життя бореться за своє зд…
Дитяча надія: допомогти дітям з опіками
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомогти дітям з опіками
Тут ви допомагаєте дітям з усієї України, які отримали численні опіки, в тому числі через мінно-вибухові…
Нехай дитячі пальчики будуть цілі
Підтримати
Здоров'я
Нехай дитячі пальчики будуть цілі
Максим – дуже активна дитина, і іноді його рухову активність доводиться обмежувати, тому що падає рівень…
Показати всі