Облаштуймо побут для переселенців з Криму-2
Облаштуймо побут для переселенців з Криму-2

Облаштуймо побут для переселенців з Криму-2

Проект здійснює
Розпочато: 07.08.2014
Львівська область, Дрогобич
Завершений
Всього зібрано
15120,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15120,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Війна – це найстрашніше, що може статись у житті людей. Коли ми чуємо це жахливе слово, то одразу думаємо, що війна омине наш дім та місто, натомість торкнеться когось дуже далекого для нас. Але цього разу лихо спіткало саме їх – кримських татар та переселенців зі Сходу. Війна застала їх у власному домі. Вони були змушені покинути все, щоб врятувати себе. І вони обрали Захід, адже він був їхньою єдиною надією, щоб зберегти найцінніше – життя!

Саме вони до останнього вірили, що в країні, де вони народились, зростали, відчували власну безпеку та мирне небо над головою, ніколи не зможе виникнути такого страшного воєнного конфлікту.

На даний момент БФ "Карітас СДЄ" вже опікується сім'ями кримських татар та переселенцями з Луганської і Донецької областей. Частина біженців зі Сходу та Криму проживаються у хостелі БФ «Карітас» у Дрогобичі. З часу їх проживання вже було встановлено санвузол та облаштовано кімнати хостелу для комфортного перебування сімей з дітьми. Наші переселенці мають можливість готувати собі їсти на кухні, котра облаштована саме для них, а також проводити табір для усіх дітей кримських біженців у гаражному приміщенні БФ "Карітас". Зручне розташування нашого хостелу (центр міста) допомагає переселенцям ходити на ринок та закуповувати продукти харчування, а також все необхідне для щоденного використання у їхньому побуті. Окрім цього, небайдужі мешканці міста також долучаються до допомоги біженцями, а саме продуктами харчування, засобами гігієни, побутовою хімією. Проте, навіть цієї допомоги недостатньо для усіх сімей та переселенців зі Сходу України.

Саме тому ми хочемо бодай трохи полегшити умови проживання для біженців східних областей України та Криму. У нас є велика потреба в закупівлі комплектів постільної білизни, матраців, подушок та рушників. Так як всі ці речі, якими зараз користуються наші переселенці, є вкрай вживаними та майже непридатними для використання, ми дуже хочемо створити для них комфортніші умови нічлігу і, зокрема, перебування у хостелі БФ "Карітас СДЄ". Облаштування шести кімнат новою постільною білизною та іншими необхідними речами зможе набагато полегшити умови проживання у нашому прихистку для біженців та жертв політично-воєнного конфлікту.

Закупівля нових комплектів постільної білизни, матраіів, подушок та рушників допоможе нам прийняти ще більше біженців та сімей зі Сходу, котрі прагнуть захиститись від страшного воєнного лиха, а окрім цього допоможе зробити належними умови проживання переселенців та подарувати маленьку частинку радості. Адже саме вони – біженці Криму та Сходу України, довірились нам, саме на Заході нашої країни вони прагнули знайти поміч та захист від війни! Ми, звісно, не змогли залишитись осторонь, ми прийняли їх як рідних і дуже сподіваємось, що наша допомога зможе вгамувати біль та страх, котрий ці люди зуміли пережити та відчути під час воєнного конфлікту у своєму місті та у своїй власній хаті. Тому ми просимо і Вас допомогти нам у реалізації цієї маленької мрії, мрії, котра ощасливить ті сім'ї, які найбільше потребують нашої з вами допомоги.

Нам необхідно зібрати 15 120 грн. на 14 комплектів постільної білизни 290х14, 14 матраців 500х14, 14 подушок 160х14, 14 малих рушників 55х14, 14 великих рушників 90х14. Будемо щиро вдячні кожному, хто доєднається до допомоги тим людям, які цього справді потребують.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
09.10.2014 12:51
12150,00 грн.
сім'я Качур
09.10.2014 11:56
50,00 грн.
Світлана Житкова
07.10.2014 19:57
50,00 грн.
Анонімна допомога
02.10.2014 22:28
200,00 грн.
Олександр Ковальчук
02.10.2014 21:07
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Соціальна допомога
Яскраві будні для малих мрійників. 3
Благодійний Фонд "Ти–Ангел" ставить за мету організувати на базі міжрегіонального центру соціально-психо…
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії Соціальна допомога
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Підтримати
Соціальна допомога
Безкоштовна онлайн консультація для благодійників
Завдяки безкоштовній онлайн консультації представники неприбуткового сектору регулярно отримують вузькос…
Підтримати
Соціальна допомога
Грант для жінок-підприємниць
Ми вітаємо жінок, які відкрили свій бізнес, досягли успіху і є прикладом для інших. Проте важливо не тіл…
Показати всі