Облаштуймо побут для переселенців з Криму-2
Облаштуймо побут для переселенців з Криму-2

Облаштуймо побут для переселенців з Криму-2

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.08.2014
Львівська область, Дрогобич
Завершений
Всього зібрано
15120,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15120,00 грн.

Війна – це найстрашніше, що може статись у житті людей. Коли ми чуємо це жахливе слово, то одразу думаємо, що війна омине наш дім та місто, натомість торкнеться когось дуже далекого для нас. Але цього разу лихо спіткало саме їх – кримських татар та переселенців зі Сходу. Війна застала їх у власному домі. Вони були змушені покинути все, щоб врятувати себе. І вони обрали Захід, адже він був їхньою єдиною надією, щоб зберегти найцінніше – життя!

 

Саме вони до останнього вірили, що в країні, де вони народились, зростали, відчували власну безпеку та мирне небо над головою, ніколи не зможе виникнути такого страшного воєнного конфлікту.

На даний момент БФ "Карітас СДЄ" вже опікується сім'ями кримських татар та переселенцями з Луганської і Донецької областей. Частина біженців зі Сходу та Криму проживаються у хостелі БФ «Карітас» у Дрогобичі. З часу їх проживання вже було встановлено санвузол та облаштовано кімнати хостелу для комфортного перебування сімей з дітьми. Наші переселенці мають можливість готувати собі їсти на кухні, котра облаштована саме для них, а також проводити табір для усіх дітей кримських біженців у гаражному приміщенні БФ "Карітас". Зручне розташування нашого хостелу (центр міста) допомагає переселенцям ходити на ринок та закуповувати продукти харчування, а також все необхідне для щоденного використання у їхньому побуті. Окрім цього, небайдужі мешканці міста також долучаються до допомоги біженцями, а саме продуктами харчування, засобами гігієни, побутовою хімією. Проте, навіть цієї допомоги недостатньо для усіх сімей та переселенців зі Сходу України.

Саме тому ми хочемо бодай трохи полегшити умови проживання для біженців східних областей України та Криму. У нас є велика потреба в закупівлі комплектів постільної білизни, матраців, подушок та рушників. Так як всі ці речі, якими зараз користуються наші переселенці, є вкрай вживаними та майже непридатними для використання, ми дуже хочемо створити для них комфортніші умови нічлігу і, зокрема, перебування у хостелі БФ "Карітас СДЄ". Облаштування шести кімнат новою постільною білизною та іншими необхідними речами зможе набагато полегшити умови проживання у нашому прихистку для біженців та жертв політично-воєнного конфлікту.

Закупівля нових комплектів постільної білизни, матраіів, подушок та рушників допоможе нам прийняти ще більше біженців та сімей зі Сходу, котрі прагнуть захиститись від страшного воєнного лиха, а окрім цього допоможе зробити належними умови проживання переселенців та подарувати маленьку частинку радості. Адже саме вони – біженці Криму та Сходу України, довірились нам, саме на Заході нашої країни вони прагнули знайти поміч та захист від війни! Ми, звісно, не змогли залишитись осторонь, ми прийняли їх як рідних і дуже сподіваємось, що наша допомога зможе вгамувати біль та страх, котрий ці люди зуміли пережити та відчути під час воєнного конфлікту у своєму місті та у своїй власній хаті. Тому ми просимо і Вас допомогти нам у реалізації цієї маленької мрії, мрії, котра ощасливить ті сім'ї, які найбільше потребують нашої з вами допомоги.

Нам необхідно зібрати 15 120 грн. на 14 комплектів постільної білизни 290х14, 14 матраців 500х14, 14 подушок 160х14, 14 малих рушників 55х14, 14 великих рушників 90х14. Будемо щиро вдячні кожному, хто доєднається до допомоги тим людям, які цього справді потребують.

ID: 1046
Підтримали
Благодійна допомога
09.10.2014 12:51
12150,00 грн.
Сім'я Качур
09.10.2014 11:56
50,00 грн.
Світлана Житкова
07.10.2014 19:57
50,00 грн.
Благодійна допомога
02.10.2014 22:28
200,00 грн.
Олександр Ковальчук
02.10.2014 21:07
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харків під час війни. Допомога їжею маломобільним
Підтримати
Соціальна допомога
Харків під час війни. Допомога їжею маломобільним
Зараз ми збираємо 820 000 грн для того, щоб забезпечити 1025 самотніх стареньких, людей з інвалідністю а…
Турбота – назустріч нікопольцям
Підтримати
Соціальна допомога
Турбота – назустріч нікопольцям
Завдяки проєкту ми закупимо підгузки для 88 стареньких людей та одиноких лежачих хворих, котрі проживают…
Евакуаційний бус
Підтримати
Соціальна допомога
Евакуаційний бус
Наша мета – зібрати кошти на авто Mercedes-Benz Sprinter 316 вантажопасажирської комплектації для достав…
Продуктова допомога людям похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Продуктова допомога людям похилого віку
Допоможіть нам підтримати самотніх людей похилого віку – внесок у розмірі 1 150 грн забезпечить одного п…
Показати всі