Океан музики: музична терапія для дітей у спектрі аутизму
Океан музики: музична терапія для дітей у спектрі аутизму
Завершений

Океан музики: музична терапія для дітей у спектрі аутизму

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.04.2023
Львів
Завершений
Всього зібрано
3577,5 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
3577,50 грн.

Надихатися звучанням шелесту трави, вирізняти мелодії з подиху вітру чи шурхоту сторінок книжки – це унікальна особливість, якою володіє більшість дітей з аутизмом. Вважається, що лише одна з 10 000 людей має абсолютний музикальний слух, і чимало з цих унікальних талановитих людей – це ті, хто має розлади спектра аутизму.

Для діток у спектрі аутизму, які були вимушені покинути власні домівки через війну, музика – це дещо більше, ніж красиві звуки. Це спосіб комунікації зі світом. Саме тому для роботи з малечею, яка має розлади спектра аутизму, спеціалісти часто використовують музичну терапію. Це цілий психотерапевтичний напрямок, заснований на позитивному впливі музики на психологічний стан людини. Музична терапія сприяє утворенню нових нейронних зв'язків у мозку, тому для дітей, чиє дитинство затьмарене війною, ця методика має ще більше переваг. Так, для дітей у спектрі аутизму музика знімає напруження та стрес, стимулює інтелектуальний розвиток, значно покращує увагу, розвиває пам'ять, мовлення та врівноважує гіперактивність дитини.

З терапевтичними особливостями музики добре знайомі спеціалісти LEVCHYK SPECTRUM HUB. Це безкоштовний центр для адаптації та розвитку дітей ВПО у спектрі аутизму, що проживають у Львові, створений командою БО "БФ "Майбутнє для України". У лютому цього року хаб відкрив двері для своїх перших 20 вихованців, для яких спеціалісти провели вже близько 500 корекційних занять лише за один місяць роботи! 

Місія LEVCHYK SPECTRUM HUB – допомагати сім’ям із дітьми з розладами спектра аутизму адаптуватися до нових умов життя під час війни та зробити все можливе для подальшої гармонійної інтеграції малечі у суспільство. Спеціалісти хабу проводять корекційні програми для них, застосовуючи найефективніші методики та інструменти. Музична терапія – одна з таких. 

Уже зараз у хабі виділено велику арт-залу, яку команда мріє обладнати музичними інструментами, щоб надавати вихованцям регулярні музичні терапевтичні заняття задля покращення їхнього ментального здоров'я та інтеграції. Зокрема для обладнання зали планують закупити фортепіано, ударну установку, колонки та музичні інструменти для діток 2-5 років. Ціна втілення такої мрії – 400 000 грн. 

Щоб зібрати необхідну суму, команді LEVCHYK SPECTRUM HUB потрібна допомога всіх небайдужих. Одна чашка невипитої кави чи відмова від зайвої дрібнички у торговому центрі можуть стати внеском у корисну справу для українських діток. Після обладнання музичної арт-зали LEVCHYK SPECTRUM HUB зможе надавати дітям у спектрі аутизму 2400 музичних занять на рік.

Приєднуйтеся до збору коштів на прекрасну та корисну справу!

UPD: назву проєкту оновлено. Стара назва проєкту: "Океан музики: музична терапія для дітей з аутизмом".

ID: 8703
Підтримали
Благодійна допомога
01.01.2024 16:26
50,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2023 15:44
200,00 грн.
Благодійна допомога
19.08.2023 02:31
100,00 грн.
Благодійна допомога
15.08.2023 04:33
16,00 грн.
Благодійна допомога
24.06.2023 20:11
10,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Завдяки проєкту ми закупимо автоматичний ендоскопічний репроцесор у Запорізьку обласну клінічну дитячу л…
Михайло виборює кожен крок!
Підтримати
Здоров'я
Михайло виборює кожен крок!
Мишко дуже допитливий хлопчик, але діагноз ДЦП заважає йому досліджувати світ. Він хоче ходити, але спас…
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Хвороба краде моє дитинство
Підтримати
Здоров'я
Хвороба краде моє дитинство
Сергій – хлопчик із двійні, який народився другим, бо був перевʼязаний пуповиною. У малюка була киснева …
Показати всі