Олексій просить його врятувати
Олексій просить його врятувати
Завершений

Олексій просить його врятувати

Проект здійснює
Розпочато: 02.08.2013
Рівненська обл
Завершений
Всього зібрано
78840,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
78840,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Олексій закохався вперше в житті. Він півроку зустрічався із дівчиною. Але зараз страшна хвороба - мієлодиспластичний синдром – відбирає у родини єдиного сина, у коханої – її обранця, а у самого Олекси – здоров’я і майбутнє. Врятувати хлопця може трансплантація кісткового мозку за кордоном. Але небагата сім’я немає грошей на вартісне лікування.

16-річний Олексій Видиш, як і більшість його однолітків цікавиться технікою та спортом. Юнак неодноразово брав участь у змаганнях з велоспорту. А нещодавно Олексій зустрів своє перше кохання. Здавалось би – безтурботне та цікаве юнацьке життя. Проте вже другий рік родина Олексія бореться за його життя.

Олексій народився у селі Карпилівка Рівненського району. Змалку хлопець звик допомагати рідним по господарству, під час жнив працював разом із дідусем на комбайні. У вільний час грав у футбол, катався на велосипеді, захоплювався туризмом. Одне з найбільших захоплень юнака – техніка. Олексій залюбки вчився ремонтувати комбайни, трактори чи автомобілі. Результати роботи надихнули юнака на думку після закінчення школи опанувати професію у галузі техніки та обладнання. Однак життя змусило юнака відкласти мрії на невизначений термін.

2011 року активний та жвавий Олексій став кульгати та скаржитись на біль у нозі. Спочатку лікарі навіть не могли пояснити раптове погіршення здоров’я юнака. Недуга прикувала його до інвалідного візка. У юнака діагностували пухлинне захворювання системи кровотворення - мієлодиспластичний синдром.

Батько юнака працює, мама – доглядає Олексія. Старша на рік від Олексія сестра Маргарита вчиться та працює офіціанткою, аби заробити додаткові гроші для родини.

Важливою підтримкою у скрутний для Олексія час стала його дівчина, з якою він зустрічається майже півроку. Це перше кохання юнака. Він хоче ходити на побачення, відвідувати кінотеатри та повернутись до активного життя. Олексій проходив лікування у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні та у відділенні інтенсивної хіміотерапії лікарні ОХМАТДИТ, переніс складну операцію. Завдяки зусиллям лікарів та підтримці близьких людей, юнак зміг відмовитись від інвалідного візка та почав ходити опираючись на палицю. Однак впродовж кількох останніх місяців стан його здоров’я почав погіршуватись. Єдине, що може врятувати життя Олексія - трансплантація кісткового мозку (ТКМ). Сумісного донора у Олексія немає, то врятувати життя хлопця може тільки неродинна ТКМ. В Україні не проводять такі операції. Олексію потрібно їхати за кордон. Батьки зупинили свій вибір на італійській клініці в м.Верона. Пошук донора та вартість ТКМ коштують 115 тисяч євро.

Батьками вже зібрано кошти аби відправити до Італії кров Олексія на типування. Залишилося знайти донора, вартість таких пошуків - близько 330 тисяч гривень. Таких грошей у батьків немає, адже раніше вони рідко зверталися за допомогою, намагалися справлятися самотужки. Але зараз родині без нас не впоратися. Допоможемо врятувати Олексія! Повернемо йому здоров’я, майбутнє і перше кохання!

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 78 840 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

 

Ім'я:  Видиш Олексій, 16 років

Місто:  Рівненська область, Рівненський район, с. Карпилівка

Діагноз:  Мієлодиспластичний синдром

ID: 683
Підтримали
Благодійна допомога
23.01.2014 15:58
50,00 грн.
Катерина Романова
23.01.2014 15:13
10,00 грн.
Благодійна допомога
21.01.2014 16:28
50,00 грн.
Благодійна допомога
21.01.2014 16:00
30,00 грн.
Елена Рутковская
21.01.2014 09:37
90,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Допомогти Ані, щоб вона допомагала дітям!
Підтримати
Здоров'я
Допомогти Ані, щоб вона допомагала дітям!
Онкологічний діагноз вирішив скоригувати плани Ані Мельник. Аня обожнює тварин, навчається у виші, мріє …
Життя Марії після аварії на ЧАЕС
Підтримати
Здоров'я
Життя Марії після аварії на ЧАЕС
Марія захворіла на парапарез – різновид паралічу хребта, а зараз наслідки опромінення проявили себе ще б…
Тут ти можеш допомогти людям дихати
Підтримати
Здоров'я
Тут ти можеш допомогти людям дихати
Потрібна твоя допомога оплатити наступну партію кисневих апаратів. Ми видаємо їх безкоштовно людям, які …
Показати всі