Операція – порятунок для Ганнусі!
Операція – порятунок для Ганнусі!
Завершений

Операція – порятунок для Ганнусі!

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.09.2021
Кіровоградська обл.
Завершений
Всього зібрано
90000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
90000,00 грн.

UPD: шановні донори! Планувалося, що операцію для Ані проведуть у столичному "Міжнародному центрі нейрохірургії", проте згідно з інформацією від Оператора допомоги, відбулися зміни, і вона пройде в "ОХМАТДИТі". Детальні інформація та лист від автора проєкту знаходяться в рубриці "Новини" і "Звіти та документи".

Сколіоз – це зовсім не нешкідлива зміна постави. Важкий сколіоз зараз повільно вбиває Ганну Вовкодав із селища Компаніївка Кіровоградської області. Однак його можна зупинити, якщо вчасно провести рятівну операцію. Але тільки ось зібрати на неї кошти батькам не під силу – потрібна ваша допомога!

Перші півтора року мама і тато Ані вважали себе щасливими батьками здорової дитини, а потім крихітка стрімко почала втрачати набуті вміння, у дівчинки почалися судоми. Мама Ані звернулася до невролога, дівчинці призначили протиепілептичний препарат, але жодного ефекту від нього не було. Потім дівчинка приймала "Левіцітам", "Вальпроком" і "Депакін", останній препарат компенсував судоми, його Анечка приймає досі.

Так почалися нескінченні поневіряння по лікарнях: "ОХМАТДИТ", генетичні центри Харкова та Кривого Рогу. Всі аналізи та обстеження були в нормі, лікарі зійшлися на думці, що в Ані ДЦП, тетрапарез та епісиндром. До 7 років Аня проходила реабілітації в Кропивницькому, потім – в Міжнародній відновлювальній клініці, "Центрі стимуляції мозку", зараз раз на 2 місяці Аня проходить курс ЛФК та масажу і постійно займається з батьками вдома. Коли дівчинці виповнилося 10 років, невролог порадив батькам провести лабораторні дослідження на синдром Ретта. Діагноз підтвердився: саме генетичне порушення стало причиною ДЦП у Ані. 

Ані подобається бути з дітками. Хоч вона і не може говорити, але емоційно дає зворотний зв'язок: розуміє звернену мову і "відповідає" очима. Любить дивитися "Фіксиків", обожнює кататися в машині, любить солодке.

А останнім часом стан дитини різко погіршився. Зараз Ані 12 років, і стрибок росту спровокував негативну динаміку розвитку сколіозу. Її хребет і раніше був викривлений, але зараз він буквально склав дівчинку навпіл – кут викривлення хребта наразі становить 54 градусів! Тому зараз Аня не може сидіти, довго стояти і ходити. Раніше вона пересувалася самостійно, тепер – тільки з чиєюсь підтримкою і не більше 15 метрів.

Батьки Ані звернулися до київського "Міжнародного центру нейрохірургії", тамтешні фахівці уточнили діагноз дівчинки – у неї нервово-паралітичний сколіоз – і пояснили: якщо зараз не провести операцію з установкою конструкції на хребет, то станеться здавлення легенів і серця, і під загрозою опиниться не просто здоров'я, а й життя дівчинки.

Батьки Ганнусі змушені звернутися по допомогу до небайдужих людей, адже сума операції для них захмарна. У сім'ї росте ще молодша дитина, батько Ані має інвалідність 3 групи (наслідки виробничої травми). Друзі, будь ласка, допоможіть Ганні сидіти, стояти, ходити без болю і без страху дивитися в майбутнє!

Повне ім’я: Вовкодав Анна Володимирівна, 29.01.2009 р.
Місто: смт Компаніївка, Кіровоградська область
Діагноз: синдром Ретта, нервово-паралітичний сколіоз, тетрапарез, епісиндром
ID: 7448
Підтримали
Благодійна допомога
24.12.2021 22:05
1000,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2021 21:29
100,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2021 20:59
50,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2021 20:11
100,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2021 18:44
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Хочу радувати своїх батьків!
Підтримати
Здоров'я
Хочу радувати своїх батьків!
Після народження хлопчик потрапив у реанімацію, був слабким, багато спав і не хотів їсти. Вердикта генет…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 сучасних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Діти. Аутизм. Війна.2
Підтримати
Здоров'я
Діти. Аутизм. Війна.2
Мета проєкту - зібрати кошти на проведення корекційних занять у центрі LEVCHYK SPECTRUM HUB, створеному …
Показати всі