Особлива дівчинка Елла вірить в диво
Особлива дівчинка Елла вірить в диво
Завершений

Особлива дівчинка Елла вірить в диво

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.07.2021
Київ
Завершений
Всього зібрано
21500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
21500,00 грн.

"Мене звати Ельвіра, мені 14 років. З народження у мене тазостегновий вивих суглоба, ДЦП та кіфосколіоз, вкорочення правої нижньої кінцівки на 4,53 см", – так почала розповідь про себе дівчинка, мама якої звернулася до нас з проханням. Ельвіра – єдина дитина у мами. Батько дівчинки загинув в автомобільній аварії, коли дівчинці було всього 10 місяців. Відтоді всі турботи про донечку лягли на плечі її мами Мар'яни.

Ельвіра народилася в термін. Але пологи були важкі, дівчинка не дихала самостійно, була асфіксія і гіпоксія. Так, під апаратом ШВЛ, Ельвіра провела перший місяць свого життя. Мама приходила до дочки в реанімацію, приносила молоко. Після виписки проблеми зі здоров'ям у дитини не закінчилися. Через деякий час вона потрапила в хірургію "ОХМАТДИТу" з остеомієлітом тазостегнового суглоба. Через три місяці дівчинку виписали, але в неї почало опухати друге стегно. Знову госпіталізація, знову обстеження...

Пізніше була консультація у невролога і відвідування Українського медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи. Лікарі виявили гематому і встановили діагноз "ДЦП". Відтоді кожні три місяці мама возить туди Ельвіру на консультації. "І все було б нічого, але в 7 років, – продовжує далі свою розповідь Ельвіра, – перед тим, як йти в перший клас, у мене стався перший напад епілепсії. І на додачу до перерахованих вище діагнозів, додався ще один – епілепсія. Мені призначили протисудомні препарати. Уже сім років як я їх приймаю, але і до цього дня йде підбір ліків. Це індивідуальний і трудомісткий процес".

Дівчинка пішла в звичайну школу. Її мама, звичайно, дуже хвилювалася. Вчителька і однокласники поставилися з розумінням, завжди намагалися допомогти і підтримати Ельвіру. Дівчаток у класі виявилося мало, тому Ельвіра подружилася з хлопчиками. Попри те, що діти вже підросли, вони продовжують дружити.

Зараз дівчинці призначений ряд препаратів. Не завжди мама може їх отримати в аптеці безкоштовно за рецептом, деякі доводиться купувати за свій рахунок. Мама Мар'яна не має можливості працювати, тому що дочка вимагає догляду. Допомагають і підтримують дівчинку дідусь і бабуся по маминій лінії.

Ельвіра – спокійна і чуйна дівчинка, любить тварин. Вдома у неї живе хвилястий папужка, кіт на ім'я Кокос і болонка. Дівчинка доглядає за ними в міру сил: папузі наллє води і насипле корму, кота пожаліє, а на прогулянку з собачкою йдуть разом із мамою.

"Я не перестаю вірити, – пише Ельвіра, – що все у мене буде добре. Так, я особлива дитина. Так, я інша, але, як і всі діти, я вірю в диво".

Повне ім’я: Щербина Ельвіра Олександрівна, 12.07.2007 р.
Місто: Київ
Діагноз: G40. Симптоматична епілепсія. G80.2 ДЦП, геміпаретична форма
ID: 7326
Підтримали
Благодійна допомога
14.08.2021 12:01
1629,55 грн.
Благодійна допомога
14.08.2021 11:57
203,92 грн.
Благодійна допомога
14.08.2021 10:27
20,38 грн.
Благодійна допомога
14.08.2021 00:57
168,00 грн.
Благодійна допомога
13.08.2021 20:53
10,18 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Підтримати
Здоров'я
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Завдяки проєкту ми закупимо аудіометр для Словʼянської дитячої лікарні. Тільки за минулий 2022 рік у тут…
Владик хоче бути самостійним. 2
Підтримати
Здоров'я
Владик хоче бути самостійним. 2
Дитинство маленького Владика непросте, не кожен дорослий зміг би так… На жаль, після народження Владик з…
Єлісєй на дистанції життя
Підтримати
Здоров'я
Єлісєй на дистанції життя
7-річний Єлісей – дитина з аутизмом. Хлопчику потрібні регулярні реабілітації, щоб він міг говорити та р…
Її залізна воля здатна подолати все
Підтримати
Здоров'я
Її залізна воля здатна подолати все
Семенченко Єлизаветі діагностували епілепсію. Так, до всього іншого лікування додалися протисудомні преп…
Показати всі