Особлива молодь прагне вирушити в Карпати
Особлива молодь прагне вирушити в Карпати

Особлива молодь прагне вирушити в Карпати

Проект здійснює
Розпочато: 03.12.2020
Львів
Активний
Залишилось зібрати
57990,32 грн.
Зібрано у відсотках
24%
Потрібно зібрати
76980,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Вам 29 років, і ви жодного разу не подорожували без батьків. Ви маєте друзів, але ніколи не вибиралися в гори у їхній компанії. Не зачаровувалися зоряним небом, не співали біля ватри під гітару. Важко уявити, чи не так? Та це реальність для деяких наших друзів. Вони – відвідувачі "Майстерні мрії". Зараз їх одинадцятеро. Наша Майстерня мовою бюрократії означається як "Центр денного перебування молоді з ментальними порушеннями". Іншими словами – ми збираємося з хлопцями і дівчатами, які мають аутизм, синдром Дауна чи різні порушення когнітивного розвитку, та проводимо разом час. 

В процесі соціалізації ми робимо, загалом, буденні речі – готуємо їсти, а потім прибираємо і миємо посуд, співаємо, обмінюємося новинами, створюємо декоративні вироби, ходимо на екскурсії і в кіно. А ще виготовляємо чай, адже Майстерня є соціальним підприємством, і за рахунок продажу трав’яних зборів ми забезпечуємо своє функціонування. 

Наша команда складається всього з двох працівників – засновниці Анни Іванічевої та асистентки Галини Штогрин. Так, ми маленькі. Але ще ми невтомні. І три роки роботи та щира приязнь з відвідувачами це доводять. Нам допомагають три постійних волонтери – круті професіонали в своїх галузях, які приходять на Майстерню за щирістю та душевною рівновагою, а натомість дають нам силу і відчуття підтримки. Такий собі гурток мрійників, які вірять, що змінивши світ хоч для одної людини, ти трішки змінюєш світ взагалі.

Зараз ми задумали влаштувати цілу пригоду – тижневий відпочинок в Карпатах. Ви запитаєте: що в цьому особливого? Справа в тому, що одним із головних принципів нашої роботи є проведення зустрічей без батьків, лише в колі ровесників. От ви не берете своїх батьків на посиденьки з друзями? Так і за нашим переконанням – соціалізація має відбуватися в максимально живому середовищі. І ми бачимо, що це працює: хтось навчився користуватися ножем, хтось освоїв нові рецепти, хтось зрозумів, як стримувати свою паніку, хтось почав відкриватися і довіряти.

Отже, ми готові до Великої самостійної вилазки в гори. Відвідувачі, асистенти та волонтери Майстерні поїдуть в Карпати, щоб провести там час в спілкуванні з природою і одне одним (а, як пощастить, ще й з мавками і Чугайстром). Для кожного з нас цей досвід стане трансформуючим, бо Карпати вміють змінити, зміцнити, відкрити очі і серце. Ми плануємо походи в ліс біля мальовничого села Тухля, описаного в творі "Захар Беркут", невеликі франкові читання і знайомство з місцевими легендами, багато ігор на свіжому повітрі, приготування їжі на вогні, майстер-класи з місцевих ремесел, вивчення зірок та співи пісень біля ватри. І все це в колі друзів, з повним відчуттям дорослості і самостійності. Кожному потрібен такий досвід, щоб відчути себе зрілим і цілісним.

І зараз нам потрібна ваша підтримка, бо навіть невеликий внесок багато означає. Своїм внеском ви допомагаєте молоді з ментальними порушеннями розкрити в собі нові сторони і побачити світ ширшим. А ще долучаєтеся до подолання упередженості в суспільстві, створюючи дещо покращену версію реальності, де рівність і прийняття є базовими цінностями. 

Ми дякуємо за вашу прихильність та продовжуємо планувати нашу подорож, адже хіба можна відмовлятися, коли гори кличуть?

Наші сторінки в соцмережах:
https://www.facebook.com/maysternia.mriyi/
https://www.facebook.com/maysternia.mriyi.tea/
http://www.instagram.com/maysternia_mriyi
https://www.instagram.com/maysternia.mriyi.tea/

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
03.03.2021 12:16
1000,00 грн.
Благодійна допомога
02.03.2021 19:19
100,00 грн.
Игорь Просто
01.03.2021 15:01
452,14 грн.
Благодійна допомога
19.02.2021 16:57
50,92 грн.
Благодійна допомога
19.02.2021 12:45
203,92 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Доступ до навчання навіть у лікарні
Підтримати
Освіта та наука
Доступ до навчання навіть у лікарні
Перебуваючи в лікарні і відволікаючись від процедур, діти швидше одужують.
Скарбничка категорії Освіта та наука
Підтримати
Освіта та наука
Скарбничка категорії Освіта та наука
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку різноманітних освітніх, навчальних та наукових проектів, які …
Небезпечні дорожні таємниці
Підтримати
Освіта та наука
Небезпечні дорожні таємниці
Дехто вважає, що правила дорожнього руху мають знати лише водії транспортних засобів. Але, ц…
Фабрика думок
Підтримати
Освіта та наука
Фабрика думок
Подаруй дітям можливість поринути в атмосферу наукових відкриттів. 10 дітей з школи-інтернату №11 візьму…
Показати всі