Перемогла смерть – переможе і ДЦП! 3
Перемогла смерть – переможе і ДЦП! 3
Завершений

Перемогла смерть – переможе і ДЦП! 3

Розпочато: 16.10.2020
Полтавська обл.
Завершений
Всього зібрано
30000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.

У Ніки є всі шанси жити повноцінним життям і наздогнати своїх ровесників! Не дивлячись на те, що з народження дівчинці прийшлось багато чого пережити – вона впевнено йде до перемоги над дитячим церебральним паралічем! Завдяки зусиллям її мами Лесі і підтримки небайдужих людей – Ніка змогла ходити! і навіть більше – рухатися активно! Але звичайно, це ще не кінець, треба багато над чим працювати, адже хвороба так просто не відступить, якщо залишити, як є.

Зараз Нікулі 4 рочки, і це вже третій збір на реабілітацію для дитини. Минулі реабілітації мали неабиякий позитивний вплив на дівчинку. Вона стала більш енергійною, удосконалила свої вміння у ходьбі… почала танцювати під музику і стрибати! З вересня Ніка уже ходить у садочок. Але на жаль, досі не розмовляю, трохи лепече, але вже з’явилося усвідомлене слово "мама", що дуже радує її маму)

"Нікуся дуже енергійна, весела, допитлива дівчинка, цікавиться усім новим, любить слухати музику і танцювати, ігри з дітлахами, обожнює книги, малювати фарбами. Влітку у нас появився домашній улюбленець котик Маркіз, донечка називає його Мау) На реабілітації їздимо кожні 2 місяці, після кожної поїздки повертаємось з новими успіхами і досягненнями, лікуємось медикаментозно по призначенню невролога, вдома займаємось з логопедом і психологом, робимо при потребі масаж. Нікуля знає усіх тварин, зараз вчимо цифри, кольори", – розповідає мама Леся.

Маленькій Ніці поставили діагноз ДЦП на перших днях життя. Ще до народження дівчинки мамі Лесі радили, щоб вона відмовилася від дитини через велику ймовірність такого діагнозу. Але не дивлячись на усі "поради" 4 травня 2016 року на цей світ з’явилася Ніка. З перших днів життя крихітка потрапила у реанімацію, звідти все і почалось – інтенсивне виходжування, планова госпіталізація, масажі, заняття в басейні, з логопедом, іпотерапія, знову реабілітації... Здавалося, всьому цьому немає кінця, але опускати руки не можна, і яка ж радість і щастя наповнює душу, коли перемога дає про себе знати!

Лікарі говорять, що у Ніки є всі шанси наздогнати ровесників і розвиватися з ними на одному рівні, і це є найбільшою мрією матусі – забезпечити своїй дитині повноцінне життя. А для цього потрібні кожні два-три місяці проходити реабілітації. Вартість реабілітації сягає в середньому 30 000 грн, а тому оплатити усі курси одинокій мамі самотужки – це не під силу… Дякуємо за будь-яку підтримку і допомогу! Завдяки цьому, Ніка зможе здолати недуг.

Повне ім’я: Крючко Ніка Станіславівна, 04.05.2016 р.
Місто: смт Котельва, Полтавська обл.
Діагноз: ДЦП
ID: 6465
Підтримали
Благодійна допомога
15.12.2020 14:02
505,59 грн.
Благодійна допомога
15.12.2020 13:49
2000,00 грн.
Благодійна допомога
14.12.2020 18:57
203,92 грн.
Благодійна допомога
14.12.2020 18:27
203,92 грн.
Благодійна допомога
14.12.2020 18:05
509,16 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Дати відсіч діабету
Підтримати
Здоров'я
Дати відсіч діабету
Восени 2023 року Глєб потрапив у реанімацію, де йому діагностували цукровий діабет. Тепер його життя під…
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Підтримати
Здоров'я
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Завдяки проєкту ми закупимо аудіометр для Словʼянської дитячої лікарні. Тільки за минулий 2022 рік у тут…
Маленька леді потребує допомоги! 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька леді потребує допомоги! 2
Маленька принцеса, Злата, проходить свій унікальний шлях, сповнений труднощів та невпинної боротьби. Вон…
Показати всі