Пережити зиму – допомога переміщеним українцям
Пережити зиму – допомога переміщеним українцям

Пережити зиму – допомога переміщеним українцям

Розпочато: 12.09.2022
Україна
Завершений
Всього зібрано
500000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
500000,00 грн.

Через війну, яку розпочала російська федерація на території України, страждає незліченна кількість людей. Мирні українські жителі – сім’ї, мами з дітьми, люди похилого віку щодня втрачають свої домівки через постійні обстріли міст та окупаційний режим. Перманентна небезпека нависла над нашими життями та життями наших дітей. Люди з найбільш гарячих точок вимушені залишати свої домівки – часто цілі, а часто це руїни, які залишають після себе російські ракети. На сьогодні близько 17 млн українців були вимушені змінити своє місце проживання втікаючи від війни.

Для вимушених переселенців по всій більш-менш безпечній території України були створені місця компактного проживання, на базі навчальних закладів, санаторіїв тощо, куди люди приїжджають і можуть проживати там безстроково. Ці установи за підтримки благодійних фондів, волонтерів та не байдужих людей забезпечують постраждалих спальними місцями, життєво необхідними речами, а також продуктами.

Наш фонд з початку повномасштабного вторгнення з боку рф підтримує внутрішніх переселенців, що проживають на базі таких гуртожитків. За цей час ми забезпечили близько 60 різних центрів, допомогли 7 тисячам сімей, передали продуктів, медикаментів, товарів першої необхідності на 4 млн гривень.

Опалювальний сезон у 2022 році в Україні обіцяє бут складним, адже наразі в країні існує дефіцит газу, вугілля. По всій території України ворог постійно руйнує інфраструктурні об’єкти, що забезпечують теплом, гарячою водою та газом звичайні цивільні об’єкти. Тому стратегічно важливим завданням стає підготовка закладів, де проживають біженці, до холодної пори року, а саме забезпечення запасами харчування, обладнання теплих спальних місць, закупка систем обігріву повітря та гарячої води, створення запасів дров та теплих речей, утеплення приміщень, вхідних груп та віконних рам, а також комплектування медикаментами для лікування гострих респіраторних захворювань.

Зібравши 500 000 грн, ми зможемо забезпечити близько 25 гуртожитків для біженців необхідним устаткуванням, а це, своєю чергою, приблизно 2 800 сімей (в основному це жінки і діти), яким буде надана допомога. Гуртожитки, яким у результаті цього проєкту буде надана допомога, розташовані у Львівській, Закарпатській, Тернопільській, Івано-Франківській, Волинській, Чернівецькій, Хмельницькій, Рівненській, Кіровоградській, Полтавській, Вінницькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Київській, Чернігівській, Одеській областях.

Сьогодні ваша посильна допомога – це допомога невинним мирним жителям України пережити зиму 2022 року.

ID: 8273
Підтримали
Благодійна допомога
16.09.2022 14:07
500000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мистецтво для дітей Бахмуту
Підтримати
Соціальна допомога
Мистецтво для дітей Бахмуту
У рамках цього проєкту ми хочемо забезпечити 182 дитини із Бахмуту, які зареєстровані в Харківському цен…
SUKA_ZHIZN 2020
Підтримати
Соціальна допомога
SUKA_ZHIZN 2020
Безпритульний — це людина, що опинилася на вулиці не за власним бажанням. На кінець 2018 року Центр облі…
Допомога дітям та підліткам у притулках
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та підліткам у притулках
Завдяки цьому проєкту ми зможемо оплатити працю 3 залучених фахівців (соціального працівника, соціальног…
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Підтримати
Соціальна допомога
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Благенька постіль мало не розлазиться в руках – її давно пора було б списати, але замінити нічим. Але ж …
Показати всі